Gry Batman - gry-dladzieci.pl

Zabawa w jaskini Zabawa w jaskini

W tą grę zagraj na 2 osoby na pewno warto. Nasz super bohater wybiera się do jaskini aby tam mieć możliwość walki z...

Winter Bike Winter Bike

Sterować będziemy nową maszyną w której posiadanie wszedł batman. Jest to super motocykl, którym można dość sprawni...

Super szybki Team Super szybki Team

Batman w tej grze marvel będzie walczył z potworkami, będzie miał do pomoc pomocnika. Zbieraj rozsypane gwiazdki na...

Obrazki z postaciami Obrazki z postaciami

Po załadowaniu gry wybieramy ikonę Play aby ja rozpocząć. Naszym zadaniem będzie odnaleźć określoną liczbę szczegół...

Wspaniała przygoda Wspaniała przygoda

Wcielamy się w postać Batmana i z nim będziemy walczyć z wrogami. Ciekawa gra przygodowa gdzie Batman będzie pełnił...

Bohater i Joker Bohater i Joker

Do tej gry z Batmanem i Jokerem będziemy potrzebowali przede wszystkim. Spacji przy użyciu, której będziemy uderzać...

Nowy batman Nowy batman

Nowy Batman już na nas czeka w tej ciekawej grze z której będziemy musieli odnaleźć różnice pomiędzy dwoma obrazkam...

Latający z filmu ratujący świat Latający z filmu ratujący świat

Lataj razem z Batmanem używając do tego strzałek klawiatury aby móc kierować postacią i omijać niebezpieczeństwa kt...

Uciekaj uciekaj Uciekaj uciekaj

Przy użyciu myszki komputerowej uciekamy Batmanem przed goniącymi nas policjantami. Musimy przeskakiwać przeróżne p...

Gra samochodowa jazda Gra samochodowa jazda

W tej grye đciagmz samochodem batmobile, samochód jokera, pomagają w ucieczce inne samochody, a także gangsterzy....

Ubieranka dziewczyna kot Ubieranka dziewczyna kot

Tym razem jest to gra ubieranka z dziewczyną kot z Batmana. Do wyboru w tej ubierance mamy wiele ciekawych ubrań or...

Puzzle bohatera chłopców Puzzle bohatera chłopców

Mamy możliwość ułożenia puzzli z Batmanem....

Bijatyka z wrogami na mieście Bijatyka z wrogami na mieście

W tej grze przenosimy się razem z Batmanem i jego przeciwnikami na ring bokserski. NA początku wybieramy przeciwnik...

Gra Batman i Robin Gra Batman i Robin

W tej grze musimy dostać się do Robina, który znajduje się na samej górze tej gry. Poruszamy się jak i skaczemy do ...

« poprzednia 1 2 następna »

Popularne - Batman

BatmanGra lego Batmanoglądana: 238891 razy
BatmanGra z Batmanoglądana: 128662 razy
BatmanWspaniała przygodaoglądana: 84490 razy
BatmanGra Batman 2oglądana: 82016 razy
BatmanUciekaj uciekajoglądana: 81627 razy
BatmanGra Batman onlineoglądana: 72916 razy

Batman

Wystrzałowa i fantastyczna zabawa dedykowana dla chłopaków w każdym wieku. Dołącz do niej i Ty ba gry-dladzieci.pl. Czeka jużczwarta rata w grze akcji seria, przedstawiając tytularnego superbohatera komiksu. Gra została udoskonalona przez Rocksteady, studio, które miało poprzednio pracowało nad Ordynansem: Arkham Asylum i Ordynans: Arkham City. Fabuła przedstawia następny rozdział przygód Ordynansa. Tym razem, bohater musi stać przodem do Strachu na wróble, który z powodzeniem sterroryzował Gotham City. Koalicja również założyła przeciwko Ciemnemu Rycerzowi, napisany z niezwykle niebezpieczni przestępcy tacy jak Pingwin albo Harley Quinn, i sprawiony przez tytułowy Arkham Rycerz. Developerzy dochowali wierności aby wcześniej sprawdzone rozwiązania i gameplay mechanicy. Jednakże, kilka zmian również zostało wprowadzonych w życie, taki jak umiejętność nokautowania kilku wrogów od razu. Nowiutka cecha jest wprowadzeniem sławnego pojazdu Batmana, który może być użyty by przemierzyć wirtualny Gotham. Czyn Ordynansa: Arkham Knight lubić w Hitchcocku zaczyna od trzęsienia ziemi. Strach na wróble, stary wróg Ordynansa, umieścił bombę w toksynie strachu w Gotham City. Zamieszanie w następstwie ewakuacji mieszkańców miasta było używane przez najniebezpieczniejszych wrogów Ordynansa. Zdominowali opuszczony Gotham Miasto, popchnięta policja w defensywie z głową Gordona komisarz i zjednoczony aby w końcu zwyciężać Ordynansa. Wśród draniów były Pingwinem, Harvey Two-Face Dent i Harley Quinn. W dodatku, tam pojawiać się jeden, nowy wróg Ordynansa - Rycerz Arkham tytułowy.

Ordynans: Arkham Knight dla PC / Windows gra akcji wykorzystuje perspektywę trzeciej osoby (TPP) i mechanik jest podobny do poprzednich części. Jednakże, było przedstawić wiele drobnych - na przykład, możesz nokautować kilku wrogów w tym samym czasie. Było zwrócić zmodyfikowane ataki system. Tym razem Ciemny Rycerz musi walczyć ostrożniej ponieważ on może być złapany nie tylko przez silniejszych przeciwników, lecz także przez mniej znaczne płotki. Innowacja w tej części jest wprowadzeniem Ordynansa pojazd, słynny z komiksów i filmów. Ciemny Rycerz może używać pojazdu bohatera by ruszyć się szybko od miejsca do miejsca, wystrzelić race, ogłuszać przeciwników i wyrzucać z impetem siebie i natychmiast zmieniać sunąć w powietrzu co słynie z poprzednich części. Warto również wspominać o tym w Arkham Knight, gra przeprowadza się do obszaru Gotham City znajdującego się w centrum miasta, który został podzielony na trzy oddzielne obszary. Cały plan jest również pięciokrotnie bardziej wielki niż to został zaprezentowany w gierce online. ? Ordynans: Arkham Asylum "(2009) Arkham City" (2011) stworzony przez Rocksteady, cykl gier akcji z Ordynansem podbił listę bestselerów i stał się jednym z kluczowych marek w portfolio Warner Bros. Interactive. Decydując o trzeciej grze, wydawca podjął śmiały krok powierzający to wewnętrznym Grom WB Montreal studio. Fabuła?: Arkham Origins "poprzedza poprzednie gry. Źródła natchnienia były komikami takimi jak Year One "i? Legends z Ciemnego Rycerza". Działanie zaczyna się w Wigilię Bożego Narodzenia, paru przed laty wydarzenia stworzyły w? : Arkham Asylum ". Ordynans właśnie zaczął swojego superbohatera kariera, kupować jednego z draniów najbardziej bać się w Gotham City, Black Mask ustawił nagrodę za swoją głowę. Ordynans musi stawać twarzą w twarz z draniami poszukującymi go i musi odkrywać dlaczego ktoś pragnie go zmarły.

Inna rata w popularnej grze zręcznościowej seria z lego marki. To jest również trzecia gra przedstawiająca przygody legendarnego bohatera z wszechświata DC. To zostało rozwinięte przez opowieści o wojażach, znać z wielu innych produkcji w lego serii. Historia koncentruje się na walce między Sędzią Liga, sprawiony przez Ordynansa i innych komicznych superbohaterów, że? i drań nazwany Mózgowiec, który chce powodują kurczenie się naszej planety i obejmują do jego haniebnego kolekcjonowania. Gra weźmie nas z ulic Gotham City do przestrzeni i inny, jeszcze nie odwiedzony, regiony wszechświata DC. Gameplay mechanicy opierają się na sprawdzonych rozwiązaniach pomimo że jakieś nowości zostały wprowadzone też. Wśród drugiego, możemy znajdować jednoczesne wykorzystanie rozmaitych umiejętności, wycinając mini-gra, jak również poziomy gdzie operujemy boksera kosmicznego albo w nieważkości. Dla dzieci je polecamy. Graj razem z nami.

Kategorie