Gry Bilardowe online na 2 osoby i 1 na komputerze jednym

Bilard Carrom Bilard Carrom

Bilard Carrom to gra planszowa prawie podobna do gry w bilarda i tabeli zwycięzców . Zastrzel wszystkie kolorowe mo...

Bilard ołówkiem Bilard ołówkiem

Dziewiątka to unikalna forma gry w bilarda , w którym gracze na zmianę wbijają piłki w kolejności, zaczynając od na...

Maniak bilarda Maniak bilarda

Pool Maniac 2 oferuje trzy różne tryby gry: 8 kól , 9 kól i tryb czasu . Graj w trybie dla pojedynczego, starając s...

9 kul bilarda 9 kul bilarda

Ulepsz swoje umiejętności bilardowe , aby stać się mistrzem w tej wspaniałej grze! Będziesz mógł zmierzyć się z inn...

Bilard Blitz 2 Bilard Blitz 2

Graj w swoją ulubioną grę bilardową za darmo! W rzeczywistym świecie fizyki , globalne rankingi , duża różnorodnoś...

Bilard Blitz Bilard Blitz

Ta gra została zbudowana przez najlepszego twórcę dzięki czemu zalicza się do najlepiej wykonanych, najbardziej rea...

Gra w bilarda Gra w bilarda

Graj w swoją ulubioną grę bilardową za darmo! W rzeczywistym świecie fizyki , istnieją globalne rankingi , jest d...

Bombowy bilard Bombowy bilard

Bombowy czy też wybuchowy bilard tak można nazwać ten odmienny bilard w którym mamy do dyspozycji białą bilę jak i ...

Mistrz snokera Mistrz snokera

Jeżeli czujesz się, że jesteś mistrzem snokera to sprawdź się w tej rozgrywce. Zobacz czy uda Ci się pokonać rywali...

Skill Jam Skill Jam

Długi prostokątny stół do bilarda, na którym znajdują się oczywiście bile jak i kij. Dobieraj moc i trafiaj bilami ...

9 bill 9 bill

Już sama nazwa gry nam podpowiada, że będziemy w niej grali 9 bilami, które oczywiście należy trafić do specjalnie ...

Bilard na okrągło Bilard na okrągło

Gramy tutaj w bilarda jednak jak widzimy na fotografii stół do bilarda jest nieco inny jest to oczywiście okrągły s...

Bilard na wesoło Bilard na wesoło

Trochę bilarda na wesoło mamy dla Was. Odbijamy bile na stole bilardowym ale na trochę zmodyfikowanym stole i naszy...

Szybka rozgrywaka Szybka rozgrywaka

Czeka tutaj na nas szybka rozgrywka. Więcej informacji poznamy po włączeniu i załadowaniu się tej szybkiej bilardow...

« poprzednia 1 2 następna »

Popularne - Bilardowe

BilardoweRealistyzny bilardoglądana: 19896 razy
BilardoweBilardowa graoglądana: 18185 razy
BilardoweKlasyczny bilardoglądana: 14547 razy
BilardoweGra bilard dla dziecioglądana: 14344 razy
BilardoweGierka w bilardaoglądana: 11268 razy
BilardoweBilard na okrągłooglądana: 11076 razy

Bilardowe

Dynamix's 3 D Ekstremista Grupa najwyraźniej postanowiła robić Maximum Pool szybki, przyjazny, i zachęcając basen kąpielowy do udawania, a jeśli to zachowało te cele na czele projektując interfejs, być prawdopodobnie co miałbyś. Za to, Maximum Pool często ryzykuje zamieniania nieśpiesznej rozrywki w irytowanie w grze. A nie próbując pasować do mnóstwa różnorodności poolu igrzyska jak Virtual Pool Hall i Expert Pool, Maksymalny Pool przyjmuje się aby tried-and-true ulubieńcy: bila czarna, dziewięć piłka, rotacja, rzezimieszek, kieszeń i bilard karambolowy, i snooker. Snooker i bilard karambolowy stoły różnią się przez naturę tych gier ale taki sam niebieski stół służy do pięć innych klasycznych gier. Podczas gdy kolor stołu nie powinien być istotnym czynnikiem w decydowaniu czy kupić basen kąpielowy sim, to jest wciąż dziwne że jesteś nie udzielać wyboru innych wspólnych kolorów taki jak czerwony, beżowy, i zielony. Większy mankament jest że wszystkie stoły są pozornie taką samą wielkością, i każdym kto pool dotyczący rzeczywistych sytuacji zagrano wie, że stoły wchodzą do innych wielkości by mieścić inne ustawienie.

Niewątpliwie najbardziej interesujący aspekt Maksymalnego Poolu jest tego który móc być zagrać na standardzie albo stoły i zamieszczać wyjątkowe zasady i często-niekonwencjonalny fizykę kuli. W szalony-bombowy trybie, piłki, w które spadek kuli bilardowej z maksymalnej wartości punktu uderzył z trzy do czasu gdy oni są wartością tyle że jednym. Gdy uderzasz w wartość piłki jeden, to staje się bombą zegarową, która musi wylądować w kieszeni w ciągu pięciu sekund (to w takim razie jest warte pięć punktów) albo to wybucha i gra wykrywa wartość piłki jeden, dwa, albo trzy punkty losowo gdzieś na stole. W trybie 24-cent, piłki są wartymi różnymi wyznaniami monety; zdobywasz wartość monety dla każdej piłki zatapiasz ale musisz uderzać w piłkę najniższej wartości na stole.
Gra kameleon-piłka skutkuje ponieważ jego imię oznacza: Piłki zmieniają kolory kiedy uderzony przez kulę bilardową, i cel ma zatopić piłki twojego koloru - ale musisz trafiać piłkę koloru przeciwnika dwa razy aby zdejmować daleko kolor przeciwnika i zmieniać to aby twój własny. Wyzwanie w trybie pokera ma budować najlepszego pokera przez zatapianie piłek z wartościami karty na nich, stąd skutecznie pozbywając się piłek twojego wyboru o ile to konieczne. I piłka rakietowa kładzie kilka turbo-injected piłki na stole ten początek pędzący po stole kiedy uderzony przez kulę bilardową. Jakiekolwiek piłki oni rozwalają są warte jeden punkt, jeśli jednak piłka rakietowa upuszcza, przegrywasz swoją kolej i twoi przeciwnicy zdobywają podwójne wartości punktu dla jakichkolwiek piłek oni zatapiają na późniejszym strzale. te najlepsze tutaj rozgrywki w tym dziale dla dzieci i chłopców to opcja grania na 1 lub 2 osoby. Gramy w klasyczną wersję jak i też multiplayer czy też trochę się różniącą na 2 osoby na jednym komputerze.

Te dziwaczne zmiany kierunku potencjalnie służą by poświęcić Maximum Pool długie życie na twoim dysku twardym ale oni nieco są podważeni według dziwacznego interfejsu gry, który przejawia tendencję do robienia setupów strzału więcej z obowiązku niż interesujące wyzwanie. Zamiast przedrzeźniania bardzo intuicyjnego interfejsu Virtual Pool i inny takie gry przez pozwalanie ci obrócić, pędzić, i robić ujęcie panoramiczne całemu widokowi, Maximum Pool zmusza cię aby najpierw obracać patyk a następnie klikać na guzik do dostępu dodatkowy behind-the-cue perspektywa. Naturalnie, to jest niemożliwe prawie do linii w górę ujęcia poprawnie w jednej próbie z żadnego napowietrzny albo ustawiona pod kątem perspektywa, który są inaczej twój jedyne dwie opcje kiedy skończone zabójstwo przeciwnika. Aby więc strzelać najpierw łapiesz i obracasz patyk, stuk na pierwszy-osoba widok sprawdzić nowy kąt, klikać i ciągnąć patyk jeszcze raz, pstrykać pierwszy-osoba guzik co więcej, klikać i ciągnąć... i zaczynasz pojmować. Wszystko z tego mógł być uniknąć gdyby developerzy pozwolili ci prosto obracać stół jako ty skorygować punkt widzenia. Inny problem z setupem strzału jest że nie możesz spuszczać widoku symulować pochylanie się blisko pierwsze miejsca przy stole dla dążenia precyzyjnego. Ta opcja jest istotna dla robienia strzałów gdzie jest dużo z zielony (albo w tym przypadku niebieski) między kulą bilardową a celem, ale to jest prosto nie dostępny w Maximum Pool.