Gry bomberman - stare na 2 osoby - gry-dladzieci.pl

Walka piratów bomberman Walka piratów bomberman

Gra toczy się na morzu gdzie dwa statki będą walczyć naprzeciwko siebie. Gra w stylu bomberman, gdzie zbieramy doda...

Bombermnam Axe Bombermnam Axe

W tej grze razem z Axe będziemy mogli zagrać w bombermana. Mamy opcję wyboru w 1 lub też w 2 osoby zagrać w grę. Gr...

Bombowa gra Bombowa gra

Przy pomocy bomby musimy niszczyć elementy figur w grze, jednak w taki sposób aby żółta postać nie spadła z niego n...

Podkładnie bomb Podkładnie bomb

Kolejny bomberman w naszej kategorii gdzie będziemy musieli podkładać bomby i pokonywać rywali. Postacią w grze por...

Tropikalny bomberman Tropikalny bomberman

Super gra tropikalny bomberman 4 dla Was. Do gry używamy strzałek oraz spacji, którą to podkładamy bomby....

Bomberman dla dzieci Bomberman dla dzieci

Gramy tutaj małym chłopczykiem. Na początku gry należy podać swoje imię. Grami strzałkami natomiast bomby podkładam...

Bomberman na wyspie piratów Bomberman na wyspie piratów

W grze tej płyniemy statkiem piratów, gdy dopłyniemy na wyspę musimy wykonać misję podkładać bomby i zniszczyć nasz...

Gra bomberman Gra bomberman

Możemy zagrać w jedną osobę lub też z przyjacielem. Gracz numer 1 porusza się strzałkami oraz Delete, drugi gracz n...

Balonowy bomberman Balonowy bomberman

Do gry w baonowego bombermana przyda nam się spacja oraz strzałki jest to bardzo fajna i prosta gra dla wszystkich ...

Zielony bomberman Zielony bomberman

Przenosimy się z grą bombermana na zieloną trawę. Oczywiście zasady tej gry nie ulegają zmianie....

Stary bomberman Stary bomberman

Stare gry bomberman są najlepsze, dlatego też dodaliśmy tą grę specjalnie dla Was. Do gry przydadzą nam się strzałk...

Podkładanie bomb gra Podkładanie bomb gra

W tej grze podkładamy bomby i niszczymy w ten sposób naszego przeciwnika w tej grze dla dzieci...

Gra bomberman 4 Gra bomberman 4

Zagraj Flabsem w grę bomberman 4 po wybraniu jednej z czterech postaci zaczynamy grę. Zaletą jest to język polski g...

Bomberman 3 Bomberman 3

W tej grze w podkładanie bomb możemy zagrać w dwie osoby. Pierwsza porusza się przy pomocy strzałek oraz spacji. Na...

« poprzednia 1 2 następna »

Popularne - Bomberman

BombermanStara gra bombermanoglądana: 88352 razy
BombermanGra multiplayer bombermanoglądana: 48780 razy
BombermanStary bombermanoglądana: 44449 razy
BombermanPodkładanie bomb graoglądana: 39800 razy
BombermanBalonowy bombermanoglądana: 36743 razy
BombermanGra bomberman 2oglądana: 32311 razy

Bomberman

Świat zabaw na gry-dladzieci dla dziewczyn i chłopców stoi dla Ciebie otworem. Wejdź i baw się w bezpieczne polskie zabawy każdego dnia. bomber man jest hybrydą gry strategii i symulatora, z jakimiś dodatkowymi elementami RPG. Rozwinięty przez Biegacza Kaczkę, gra pozwala graczowi przybrać rolę drugiej wojny światowej kapitan dowodzący załogą bombowca. Podczas gry, jeden musi kończyć liczne misje, które wymagają wykluczania strategicznie ważnych militarnych celów i przeprowadzenie rozpoznania za liniami wroga. Gameplay jest podzielony na dwie części - etap przygotowań wymaga, że wybieranie rekrutów jako załoga bombowca musi zawierać pilota, mechanika, artylerzystów, radiooficera, nawigatora, i ładowarkę broni. Gracz powinien zwracać szczególną uwagę na rekrutów, których on wybiera ponieważ ich śmierć na polu bitwy jest trwała. Kiedy przenoszony przez wiatr, jeden musi monitorować warunek zarówno jego załogi jak i jego samolotu, jak kolejne podsystemy mogą rozpadać się - bezbłędne ujęcie na ogonie samolotu może powodować tracenie sterowności, podobnie do zapalonego silnika. Stąd, podczas każdej misji, gracz musi naprawić swój samolot. Kierownik Bomber man R jest inną grą w popularnym seria i wystrzelenie tytuł dla Nintendo Zmiana, rozwinięty przez Konami. Gra ma 3 D ilustracje, ale zauważamy działanie z klasycznej zstępującej perspektywy. Gramy jako tytularny , i nasza praca ma eliminować wrogów napotykamy na różnych planach z bombami do dyspozycji nas. Chociaż gameplay mechanicy nie są tak złożeni, bardziej taktyczne podejście jest potrzebne wchodząc do nowych poziomów. Korzystanie ze środowiska każdego poziomu jest kluczem do sukcesu. Na przykład, możemy stawiać swojego przeciwnika w pułapce bez jakiegokolwiek wyjścia. Kierownik oferuje dwa tryby gry: Historia, dla jednego albo dwóch graczy, albo Bitwy, lokalny albo on-line multiplayer dla do ośmiu graczy.

Działanie w Super dla Zmiany zostanie zaprezentowane ze zstępującej perspektywy. Gramy jako tytularny , i nasza praca ma eliminować przeciwników i rywali z naszą podstawową bronią, bomby. Chociaż zasady gameplay są naprawdę proste (podłożyć bomby na poziomach gry), Super również ma jakiś tatctical głębokość. Klucz do zwycięstwa leży w używaniu środowiska poziomu i łapanie w pułapkę naszego wroga aby oni nie mogą uciekać. Gra Tryby Kierownik proponuje zarówno stanu wolnego graczowi jak i multiplayer trybom. Historia Tryb (stanu wolnego gracz) również może być zagrany w dwa-gracz kojec. Kampania składa się z 50 poziomów, które są wszystkim w pilnej potrzebie bombardowania. Bitwa Tryb (lokalny albo on-line multiplayer) pozwala do ośmiu graczy rywalizować między. Przybywa na PSP z nostalgicznym gameplay i nowym skrętem dla następnej generacji odbiornika radiowego, ruchomy hazard. Złowieszczy czarny cień rośnie powoli w kierunku planety , i nagłe ataki przez tajemnicze wojsko automatyczne mózgowy-kąpać/wykąpać mieszkańców otaczania planet, wywołując chaos masowy. Musi zaokrętowywać się na nowej przygodzie przez galaktykę przywracać pokój i porządek. * Tryb zwykły: najnowszy Bomberman kompletny z najnowszą historią i 100 poziomami zamieszczającymi nową pozycję Towar system pozwolić na kolekcjonowanie i strategiczne wykorzystanie więcej rzeczy. * Classic Mode: na podstawie oryginalnego klasyka Bomberman zamieszczający ponad 50 innymi poziomami * Multiplayer Battle Mode: do 4 graczy móc walczyć o przetrwanie w rozmaitych bardzo dostosowalnych grach w poprzek 20 innych scen przez odbiornik radiowy ad hoc tryb * Game Sharing: do 4 graczy móc walczyć z 1 UMD dysk gry * Nowy i ulepszona muzyka i efekty dźwiękowe podnieść rozpaczliwy krok gry

Gra bejmuje wszystkie klasyczne elementy gameplay, które uczyniły serię sławna przez parę ostatnich dekada. Elektryczny-podnieść/podnosić są jak fajne jak zwykle i okazywać się przydatny aby dominować twoich przeciwników. I oczywiście, szybkie i rozpaczliwe multiplayer działanie zawsze będzie trzymać rzeczy ogrzewany! Wraz z wyżej wymienionymi cechami, Bomberman Ultra jest pełna wszystkich, kto z opcji oczekiwałbyś dla zabawy nieustannej! Fani stwierdzą, że oburzające projekty poziomu w poprzek 14 scen, które chcą mobilizują graczy z wszystkich teł. Mieć baczne oko jako większość scen mieć 1 lub więcej wyjątkowych chwytów dodać trochę wyzwania dla mapy! Z niebezpiecznych furtek do śmiertelnych tornad, twój charakter zazwyczaj będzie musieć dużo więcej martwić się około niż twoi rywale próbujący bombardować cię!

Klasyk Bomberman gameplay jest nieustępliwy zmęczyć z gdyby nie ci szukający do rzeczy z przyprawami w górę, sprawdzać wszystko z dodatkowych trybów natychmiast dostępny. Zombi i Farba tryb wszyscy mają o włączaniu wybuchów malować dachówki o komisji. Ktokolwiek ma pomalowany najwięcej dachówek na końcu wygrywa! Jedyna różnica pośrodku dwa jest w Zombim tryb, gdzie nie ma żadnej eliminacji jeśli nawalony ale gubisz wszystkie dachówki malowałeś. Tryb ostrzału własnych jednostek przyjmuje? nie schronienie "mentalność jako każdy zaczyna na zewnątrz z Bombami elektrycznymi z żadnymi barierami za etapy zabezpieczać przed podmuchami! Tryb fraga pozwala ci giętkość przeszło liczba przeciwników musisz bombardować aby wygrać gema, podczas gdy tryb nalotu (dostępny tylko na Klasycznym planie), ma każdego na planie do maksymalnej prędkości i pełnych bomb! Graj z nami na 2 osoby na pewno nie pożałujesz. Pingwiny w grach również czekają. Ponieważ domagałeś się tego! Bomberman zaczął funkcjonować! Zupełnie nowy? Żywy "został stworzony specjalnie dla Xbox LIVE ® Arcade, biorąc wszystkie najlepsze części przeszłości gry robić grę będziesz kochać! na żywo, szaleńcze, gwałtowne działanie jest wzięte następnemu poziomowi z wyborną grafiką dużej rozdzielczości, 4-osoba lokalny multiplayer i 8-osoba on-line multiplayer. Skoro możesz grać on-line i udowodnij, że naprawdę jesteś najlepszy na świecie! Nawet możesz personalizować twój bardzo posiadać tą postać, z ponad 10,000 wyjątkowymi możliwościami! Dostarczając obłąkaną towarzyską atmosferę gry.

Kategorie