Gry Bratz - gry-dladzieci.pl

Pokój dla Bratz Pokój dla Bratz

Jedna z tych dziewczyn postanowiła zmienić swój stary pokój na nowy i od podstaw go umeblować. Dlatego też zajmiemy...

Kolorowanka Bratz Kolorowanka Bratz

Do pomalowania mamy tutaj obrazek na którym znajdziemy jedną z dziewczyn Bratz. Wybieramy rodzaj kartki na której m...

Świąteczna Bratz Świąteczna Bratz

Święta również zbliżają się u dziewczynek Bratz. One także uwielbiają ten okres gdzie mają możliwość zakupu prezent...

Bratz w parku Bratz w parku

Bratz wybiera się do parku na randkę, jednak ma problem, gdyż nie wie w co się ubrać. Może Ty jej w tym pomożesz? U...

Obrazki Bratz Obrazki Bratz

Na początku są całe zdjęcia Bratz, potem zostają one pocięte na mniejsze elementy i pomieszane. My z tych elementów...

Zgadywnaka Bratz Zgadywnaka Bratz

Na początku gry wybieramy postać jaką będziemy chcieli grać mecz w zgadywanie. Gdy odnajdziemy obok Siebie 2 lub wi...

Całowanka z Bratz Całowanka z Bratz

Bratz wybierają się jak zwykle na bal zdrady. Tym razem jedna z nich poderwała chłopaka i będzie się chciała z nim ...

Bratz za darmo Bratz za darmo

Wcielamy się razem z Bratz jako gwiazdę filmu. Do wybrania mamy jedną z pięciu Bartz, po wybraniu jednej z nich mus...

Bratz darmowe Bratz darmowe

Bratz darmowe to gra w której będziemy musieli przesuwać diamenty w określony sposób aby zgarniać jak największą il...

Bratz summer camp Bratz summer camp

Bratz to nie tylko dziewczyny ale także konie summer camp, to właśnie je w tej grze będziemy stroili do wyboru mamy...

Bratz nowe Bratz nowe

W tej grze nowej z Bratz będziemy musieli na samym poczatku gry wybrać jedną z kilku dziewczyn Bratz, potem klikamy...

Strojenie Bratz Strojenie Bratz

Wybieramy się do Bratz. Nie wiecie pewnie po co? Naszym zadaniem będzie oczywiście strojenie Bratz. Tym razem są to...

Bratz babyz Bratz babyz

Skakaj małym aniołkiem Bratz przy użyciu myszki i zbieraj małe zwierzęta Bartz, które znajdują się na chmurkach w g...

Makijaż Bratz Makijaż Bratz

W tej grze będziesz mogła zrobić wyśmienity i wspaniały makijaż dla postaci Bratz. Wszystko czego Ci będzie potrzeb...

« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne - Bratz

BratzBratz noweoglądana: 74815 razy
BratzBratz i Barbieoglądana: 47686 razy
BratzBratz summer campoglądana: 44590 razy
BratzCałowanka z Bratzoglądana: 40166 razy
BratzRybki Bratzoglądana: 35294 razy
BratzMakijaż Bratzoglądana: 33500 razy

Bratz

Zobacz co czeka na Ciebie i w co możesz grać na naszej stronie gry-dladzieci.pl. Każesz szansie żyć życie Anioła rockowego jako ty pomoc Cloe, Jade, Sasha, i Yasmin zaczynają ich własny magazyn mody. Poszukiwania doskonałej łopatki zabiorą cię wokół globu gdzie sławne miejsca i sławni ludzie kierują się ku zdumiewaniu przygód. - Przygoda przez Londyn jako ty robią sukces twojego magazynu mody. - Gra jako wszyscy cztery dziewczyny (Cloe, Jade, Sasha, i Yasmin). - Swobodnie badać i wystawać z ludźmi spotykasz po drodze.Już czas dla Bratz dziewczyny uderzyć czerwony dywan! Dołączać do Cloe, Jade, Sashy i Yasmin ponieważ oni kołyszą na zewnątrz w materiale wybuchowym muzyka pokazuje, kroczyć dumnie modny pas startowy z projektowaniem 'stroje zaprojektowały przez ciebie, i rozdaj najbardziej erotyczny magazyn kiedykolwiek! Ich ciężka praca wysadza ich raz w życiu okazja do gwiazdy w ich sam posiadaj film! Dziel ich doświadczenie w blichtrze i atrakcyjności zostawania prawdziwymi gwiazdorami filmowymi! Używać Wii odległy brząkać na naciągu do gitary i robić zdjęcia. Uczyć się najgorętszego piosenki wykonać w widowiskach. Uwydatnione ulubione cechy: zamiana rozpieszcza przy kiedyś, odkrywać nastrój twojego zwierzęcia, i zbierać inne ulubione pałace dla twojego rozpieszczonego ulubieńca żyć w. Olbrzymi szeroki wachlarz zupełnie nowych fryzur, linii odzieżowych, makijażu, i dodatków do wyboru. Grać jako wszyscy cztery dziewczyny (Cloe, Jade, Sasha, i Yasmin) i doświadczenie przygody specyficzne dla charakter. Przeżywać ponownie wydarzenia ulubieńca z z serial telewizyjny.

Dołączać do Yasmin, Jade, Shasha i Cloe ponieważ oni wchodzą przewozić Naród liceum i wychodź na nowiutki świat! Meredith, Prezydent studencki do ciała i królowa klik, przejął szkołę i próbuje rozbić . Pomóż im jednoczyć szkołę w przyjaźni, i uwolnij studentów od systemu kliki. ! Zespół razem z dziewczynami ponieważ oni walczą z presją rówieśników i poznają prawdziwe znaczenie upoważnienia przez stawanie w obronie siebie i twoich przyjaciół. Widowisko Czas! Przyłącz się do przygotowanego Bratz by wystawić przedstawienie widowisko-zatrzymywania dla całej szkoły! Urodzony do Sklepu! Pomoc Yasmin patrzeć jej najlepiej! Sklep dla butów, strojów i robiących wrażenie dodatków i przezwyciężać jakieś przeszkody po drodze. Moc z 4! Meredith foliowej słodki-szesnaście przyjęcie z kilkoma figlami i psikusami pokazać studentom, że kliki nie są niezbędne. Wyłamywać Klikę Bariery! Pokazywać głupków, maniaków komputerowych i dzieci na luzie, z którymi oni mogą przyjaźnić się nikt oni chcą przez łączenie ich.

Już czas dla dziewczyny uderzyć czerwony dywan! Dołączać do Cloe, Jade, Sashy i Yasmin ponieważ oni kołyszą na zewnątrz w materiale wybuchowym muzyka pokazuje, kroczyć dumnie modny pas startowy z projektowaniem 'stroje zaprojektowały przez ciebie, i rozdaj najbardziej erotyczny magazyn kiedykolwiek! Ich ciężka praca wysadza ich raz w życiu okazja do gwiazdy w ich sam posiadaj film! Dziel ich doświadczenie w blichtrze i atrakcyjności zostawania prawdziwymi gwiazdorami filmowymi! Używać Wii odległy brząkać na naciągu do gitary i robić zdjęcia. Uczyć się najgorętszego piosenki wykonać w widowiskach. Uwydatnione ulubione cechy: zamiana rozpieszcza przy kiedyś, odkrywać nastrój twojego zwierzęcia, i zbierać inne ulubione pałace dla twojego rozpieszczonego ulubieńca żyć w. Olbrzymi szeroki wachlarz zupełnie nowych fryzur, linii odzieżowych, makijażu, i dodatków do wyboru. Grać jako wszyscy cztery dziewczyny (Cloe, Jade, Sasha, i Yasmin) i doświadczenie przygody specyficzne dla charakter. Przeżywać ponownie wydarzenia ulubieńca z serial telewizyjny.

Zagraj jako Cloe, Sasha, Jade i Yasmin i użyj ich szczególnych nowych super-moc by pomóc obywatelom Stylesville odpierać inwazję obcych z przestrzeni kosmicznej! Żegluj po twoim przejściu przez Stylesville i uruchom szczególne moce z twoją igłą DS! Używać twojego Oddechu Oddech albo Kierownik wykrzykuje moce super z Mikrofonem DS! Zbierać do trzech z twoich przyjaciół i grać fair razem jako ty pomagać Bratz Babyz oprócz Stylesville używającego Wi-Fi cecha! Iść łeb w łeb z twoimi przyjaciółmi i widzieć kto dostać Moce najlepiej super w Wi-Fi Competitive tryb! Cloe, Jade, Sasha i Yasmin wrócą do całej nowej przygody ponieważ oni biorą udział w Ameryce Kamienie modny TV widowisko, które wysyła ich w całym kraju w poszukiwaniu najgorętszego, młodego modnego projektanta. Ich podróż drogowa przez Amerykę zabiera dziewczyny o szalonym wyścigu gdzie wykwintne krawiectwo i nieziemskie spotkania sprzyjają projektowaniu 'przygody. Przeżywać ponownie całe radosne podniecenie z Forever Diamondz DVD. Cała konkurencja nowej kwoty łyżwiarska, która pozwala ci doświadczać dreszczu lodu jako ty doskonały twoje rutyny robić wrażenie na jurorze. Adoptować twój sam posiadać rozkosznego ulubieńca, którego trenujesz, sukienka, wyposażać i lansować w konkursach.

Kategorie