Gry ciasta dla dzieci - Gra dla dziewczyn online

Karmelowe ciasto Karmelowe ciasto

W tej grze naszym zadaniem jest przygotowanie pysznego jabłkowego ciasta z dodatkiem karmelu.Stosuj się do wskazówe...

Słoneczne ciasto Słoneczne ciasto

Myślę że słoneczne ciasto jest najlepsze na świecie.Możesz to sprawdzić piekąc je według pradawnego przepisu.Sterow...

Tort Brownie Tort Brownie

Według mnie tort Brownie jest najlepszy na świecie.Może sprawdź sam piekąc go zgodnie z przepisem.Sterowanie myszką...

Truskawkowy tort Truskawkowy tort

Naucz się jak zrobić owocowy tort,w którym głównym składnikiem będą truskawki.Sterowanie myszką...

Babeczki Hello Kitty Babeczki Hello Kitty

Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w grze i upiecz babeczki przedstawiające Hello Kitty.Ty na pewno też koch...

16 urodziny 16 urodziny

Naszym zadaniem jest przygotowanie pysznego tortu na 16 urodziny dla Kler.Może nauczysz się tego przepisu i przygot...

Kremowy tort Kremowy tort

W tej grze mamy do przygotowania kremowy tort z nadzianiem z orzechów kokosowych.Upiecz ciasto,przygotuj masę, a na...

Szarlotka Anny Szarlotka Anny

Pomóż szefowej kuchni Annie upiec pyszną,jabłkową szarlotkę.Za to ona krok,po kroku nauczy cię jak ją przygotować.S...

Placek jabłkowy Placek jabłkowy

Witaj ponownie w szkole gotowania.Tym razem nauczysz się piec pyszne,jabłkowe ciasto.Powodzenia.Sterowanie myszką...

Marchewkowe ciasto Marchewkowe ciasto

W tej grze znajdujemy się w szkole kucharskiej Peppi.Ta wybitna kobieta nauczy nas przygotowywać pyszne,marchewkowe...

Ciasto jabłkowe Ciasto jabłkowe

Dzisiaj przygotujemy ciasto jabłkowe, a tajemnym składnikiem będą orzechy włoskie.Stosuj się do wskazówek zawartych...

Tort Myszka Miki Tort Myszka Miki

W tej grze naszym zadaniem będzie przygotować tort z uszami myszki Miki na wierzchu.Czy uda ci się upiec tak trudny...

Wróżkowy tort Wróżkowy tort

Wróżki chcą zrobić Barbie niespodziankę i postanowiły upiec dla niej tort.Pomóż im w jego przygotowaniu.Sterowanie ...

Malinowy tort Malinowy tort

Idzie wiosna i niedługo pojawią się pierwsze maliny.W tej grze naszym zadaniem jest nauczenie się przepisu na pyszn...

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne - Ciasta

CiastaPlacek dla dziecioglądana: 36422 razy
CiastaZdobienie ciastaoglądana: 31386 razy
CiastaCiasto murzynekoglądana: 28717 razy
CiastaWielkanocne ciastooglądana: 24278 razy
CiastaWielkanocne ciastooglądana: 23881 razy
CiastaCiasto mochaoglądana: 22480 razy

Ciasta

Słodkie i pomocne Kruche Ciasto truskawkowe kocha czas wydatków z i jej dobrzy przyjaciele: biszkopt na samych białkach, Ginger Snap, kwiat pomarańczy, tort malinowy i Beza cytrynowa i zawsze uważa na nich. Ostatnio jakiś z jej przyjaciół nie mógł śnić wieczorem i poprosili Truskawkę o jej pomoc. Ona decyduje się pójść do Sennego Marzenia budować nowe marzenia jej przyjaciołom, ale to jest niełatwe zadanie! Pomoc Truskawka przez prowadzenie jej po drodze do Sennego Marzenia i w fabryce marzeń ponieważ ona ma przed sobą inne wyzwania pokonać w jej dążeniu do pomożenia jej przyjaciołom śnić jeszcze raz.Zabawa jest mieszanką podawania w wątpliwość gry zabawy w stylu peron w ośmiu poziomach poszukiwania i sześciu fajnych mini-gra! * Gracze muszą pokonywać perony, dziury, pulowery i inne niebezpieczeństwa i wrogów takich jak łupieski Berry ptaki. * Help Strawberry uzyskiwać i posłużyć się szczególnymi mocami, które ona może nabywać przez odkrywanie snów zawierających metaforykę mocy. * Gra jest kompletem w czterech uroczych środowiskach: Strawberryland, Cud dziewczyna, kraj marzeń i fabryka marzeń. * Nasiona roślinne w Dodatku fantazjim ogrodowym Obszar i hodować rośliny pomóc Truskawce dochodzić do wysokich okolic i zbierać różne dodatki. * Cztery poziomy trudności zwiększają się za każdym razem gdy nowy przyjaciel prosi o pomoc Truskawki. * Nabywać mocy i wiedzy przez grę, której wszystko zwiększa powtórkę wartość - raz za razem!

Doroczny Strawberryland bardzo gorący konkurs jest tylko parodniowy daleko i każdy jest chętny do stworzenia jagody najlepiej wszystkiego jak tort. W tym roku Kruche Ciasteczko truskawkowe stworzyło zespół ze swoimi dziewczynami próbować wygrać pragnąć truskawkowy-filiżanka daną zwycięzcy konkursu. Oni starają się o pomysł by stworzyć coś całkowicie nowego: berrylicious cztery pory roku - największy Strawberryland kiedykolwiek zobaczył. Sprawić, że torcik, do którego oni muszą podróżować w ciągu czterech pór roku zbiera składniki, których oni potrzebują jak również? co jeszcze - mnóstwo truskawek! Być gdzie wejdziesz do obrazu?? Cztery pory roku 'jest tradycyjny jump'n'run gra przyprawiła w górę z mnóstwo zabawnych i ambitnych elementów. Gracze są zaproszeni o barwnej podróży w Strawberryland gdzie oni mogą wejść do kroków Kruchego truskawkowego wszystko razem jej dziewczyny bawić się w wyjątkową przygodę chodzić o przyjaźń, fantazja i zabawa! Grać i nawiązywać kontakty z Kruchym truskawkowym, i jej jagodą wielcy przyjaciele biszkopt na samych białkach, kwiat pomarańczy, Blueberry Muffin i Mroźny Podmuch!Witamy w Strawberryland, dom Kruchego truskawkowego, jej młodsza siostra Apple Dumplin 'i ich zwierzęta: Słodki Sos z mleka i jajek z dodatkiem mąki i Pupcake. Właśnie spacer brydżowy i jazda tratwy daleko, niedaleko poza Strawberryland, lód są Wyspą. Blisko końca lata, tuż przed upadkiem, Truskawką i jej przyjaciółmi Ginger Snap, kwiat pomarańczy, biszkopt na samych białkach i Pasztecik z miodu cała podróż do lód Wyspa być obecnym na obozie jazdy konnej. * Tryb przygodowy zamieszcza 9 boczny-przewijanie albo izometryczne poziomy działania, podstawowe układanki co-kołomyja zasilane przez fabuła i przyjaciel konia, który potrzebuje specjalnego wychowywania. * Szkoła jazdy konnej Tryb składa się ze Szkolny/turniej moduł pozwalający graczowi opiekować się jej koniem dużo tak jak popularny

Ciastko z owocami i bitą śmietaną truskawkowe, jej przyjaciele i zwierzęta Pupcake, Słodki Sos z mleka i jajek z dodatkiem mąki i Dżem z owoców cytrusowych stają się gotowe by lubić fajne popołudnie wyścigów, konkursy i, oczywiście, deser ponieważ oni uczestniczą w Nearly-Once-a-Yearly Strawberryland zabawy! To byłaby jagoda słodkie wydarzenie gdyby nie chełpienie się Gaz miętowy i jej zwierzę, Cola Chameleon. Mięta pieprzowa chce pokazać ze swojej ulubionej Coli tak bardzo, że oszukiwała podczas wyścigów i fałszowała konkursów. Dziewczyny zdecydowały się udzielić jej lekcji pokory przez wygrywanie - bezdyskusyjnie? Brać udział trzy inny Strawberryland wydarzenia: Berry wchodzący na pokład ze stoków bata Deseru Lodowego z kremem Góry, balonowe Wzniesienie przez chmurę cukierka narty Strawberryland i Black Liquorice Leap od jednego końca Punchbowl Pond do Rzeki.

Gracze uznają, że rola Jill, która wraca z kulinarnej szkoły znajdzie jej ukochanych dziadków 'zamknięta piekarnia ponieważ nowe Mega-targowisko sklep otworzył się w dzielnicy. Gracze muszą modernizować kuchnię Jill z state-of- narzędzia ten-sztuka pieczenia podczas gdy obsługując jej coraz trudniejszych klientów tak ona ostatecznie może zarabiać dość pieniędzy ponownie otworzyć jej dziadków 'piekarnia. Oferując więcej niż 80 poziomów z stopniowo szaleńcze pieczenie, Cake Mania podaje w wątpliwość graczy aby jednocześnie dotykać wszystkich aspektów obsługi klienta przez ekran dotykowy, z rozdawania menu i ściąganie gotówki, do pieczenia, lukru i dekorowania. Jako ona klienci rosną, tak robi rozpaczliwy krok piekarni do Jill ma bzika na punkcie produkcji ciasteczek!

Kategorie