Gry Dekorowanie - gry-dladzieci.pl

Jake Piraci z Nibylandii dekorowanie domu Jake Piraci z Nibylandii dekorowanie domu

Odmień swój pokój wraz z bohaterami tej wspaniałej bajki Disneya. Zobacz jakie czarodziejskie meble czekają na Cieb...

Dekorowanie pokoju Bratz Dekorowanie pokoju Bratz

Tym razem firma produkująca meble do domu Bratz bardzo się postarała.Pomóż laleczkom udekorować pokó wspaniałymi me...

Własny pokój Własny pokój

W końcu będziesz posiadał swój własny pokój, jedyny co musisz jeszcze zrobić, to przystroić go różnymi elementami, ...

Peppa dekoratorka Peppa dekoratorka

Halloween się zbliża a świnka Peppa wraz ze swoją rodzinę chce udekorować cały dom, właśnie w tym stylu.Sterowanie ...

Halloweenowe przyjęcie Halloweenowe przyjęcie

W tej grze naszym zadaniem jest pomóc wampirowi - Zoe udekorować jej pokój na halloweenowe przyjęcie.Sterowanie mys...

Zabawka Barbie Zabawka Barbie

Barbie jest fanką domków dla lalek.Dekorowanie ich to jej hobbie.Pomóż jej to zrobić, ponieważ Barbie nie ma na nie...

Kołyska Kołyska

Piotruś i Joasia są bardzo słodkimi bliźniakami.Zrób coś co może ich uszczęśliwić.Udekoruj ich kołyski słodkimi ele...

Pierwsza choinka Pierwsza choinka

Fajne ubieranki domu czekają na Was w grach. Sofia obchodzi w tym roku swoje pierwsze święta. Pomóż jej w udekorowa...

Domek lalek Domek lalek

Czy ty też masz swój domek dla lalek? Udało ci się go udekorować tak jak chciałaś?Od teraz może tak być jeśli tylko...

Dom Mikołaja Dom Mikołaja

Właśnie nadszedł czas świąt.Mikołaj nie ma czasu na udekorowanie własnego domu.Pomóż mu w tym, wybierając tylko naj...

Pokój truskawkowego ciastka Pokój truskawkowego ciastka

W tej grze naszym zadaniem jest pomóc udekorować pokój truskawkowemu ciastku.Sterowanie myszką...

Domek księżniczki Domek księżniczki

W tej grze naszym zadaniem będzie udekorowanie domku dla lalek, różnymi elementami, dostępnymi na pasku po prawej s...

Zębowa wróżka Zębowa wróżka

W tej grze wcielamy się w role zębowej wróżki,która musi przygotować magiczny pył z wyrwanych zębów, oraz udekorowa...

Odmień dziewczynkę Odmień dziewczynkę

W tej grze będziemy się bawić w kosmetyczce u mamy wraz z dziewczynką w różnego rodzaju zmiany. Klikamy na poszczeg...

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne - Dekorowanie

DekorowanieProjektowanie pokojuoglądana: 83141 razy
DekorowanieDekorowanie domu z basenemoglądana: 72087 razy
DekorowanieMeblowanie domu barbieoglądana: 67870 razy
DekorowaniePokojoweoglądana: 56917 razy
DekorowanieBudowanie domuoglądana: 56295 razy
DekorowaniePokoik dla dziecioglądana: 56039 razy

Dekorowanie

Udekoruj co tylko chcesz. Wszystkie z gier są właśnie w tym klimacie i czekają na Was. Po tym jak Raquelle przypadkowo zmienia pomocnego kamerdynera domu Szafa Wnękowa do towarzyskiej Gry sposób, Barbie i jej przyjaciele muszą przyjęcie i grać ich przejście przez Dreamhouse włącznikowi Szafa Wnękowa z powrotem do trybu zwykłego. - Przedstawiając postaci i świat z Barbie Życie w Dreamhouse sieć seria, gdzie możesz grać jako jeden ze swoich charakterów ulubieńca - Gra różnorodność mini-gra z mody do tańców, przygotowania zwierzęcia i wyposażania - Personalizować charaktery w dzisiejszych najnowszych modach, jak również z modami z widowiska - Badać Dreamhouse i zbierać ponad 100 + zdjęcia na wystawę na Barbie Pinkspiration ścianaSims 4 dla PC / Windows jest dalszym ciągiem cyklu wirtualnych dożywotnich symulatorów popularny na całym świecie. To zostało rozwinięte przez amerykańskie rozwinięcie studia, maksi, właśnie jak wszyscy z poprzednich gier. Pierwszy Sims miał premierę w 2000 roku. Jego twórca był Will Wright kto jest założycielem maksi i twórcy SimCity i powiązanych gier z Sim tytuł w ich tytułach, które świętowały ich największe sukcesy w 90s. Sims szybko przewyższył inne popularne gry z katalogu jego developera, stawanie się zjawiskiem i jeden z najwięcej popularnych gatunków w elektronicznym przemyśle rozrywkowym. Dzięki jego licznym fanom i ogólnej popularności, Sims ciągle otrzymuje dalsze ciągi i tuziny z mniejszy and większy add-ons.

Czwarty Sims, właśnie tak jak jego poprzednicy, unika rewolucyjnych zmian w gameplay na korzyść wolnej ewolucji z spróbowany i roztwory właściwe. Cel gry ma wciąż zająć się wirtualnym Sim rodzina przez opiekowanie się ich potrzebami, zarówno duchowy jak i materialny, jak również zaopatrując ich w schronienie przez projektowanie ich domu i ich jardu. Gra zaczyna się ze stwarzaniem gracza jego albo jej Sims. Jest dużo z więcej rzeczowników w funkcji atrybutywnej i opcji aby wybrał niż w trzecia rata serii. Wizualny redaktor pozwala graczom decydować o pojawieniu się ich charakteru dużo bardziej dokładnie, dając im znaczny wpływ na Sim cechy takie jak ich postawa, wysokość, waga, kształt twarzy, i tak dalej. Osobowość również odgrywa ważną rolę. Gracze wybierają jednego z kilku typów osobowości, jak również cele długoterminowe ich charakterów, i poziomu jego zdecydowania w osiąganiu ich. Te cele dotyczą później zachowanie Sim i są częścią gry.

Redaktor, który pozwala graczom budować wymarzone rezydencje i domy zagrał ważną część od samego początku. W Simsie 4 dla PC / Windows gracze jeszcze raz mają wybrać jednego z kilku innych dzielnic, w których oni zbudują swoje domy. Interfejs konstrukcyjny został zrewidowany i poprawił się, czyniąc to bardziej intuicyjne i łatwe w użyciu. Dodatkowo, dzięki społecznym opcjom łączności sieciowej, gracze teraz mogą dzielić ich domy, jak również stawka i komentarz na pracuje z innych graczy. Misje i osiągnięcia są nowością również w serii. Charaktery gracza są przyznane, na przykład, ubranie albo meble dla kończenia ich. Sims 4 móc rozczarowywać fanów, którzy spodziewali się znaczącej poprawy w przymiocie modelów znaków albo środowiska, albo wprowadzenia nowej grafiki efekty. Gra jest nie dużo inny niż jego poprzednik pod tym względem który być tłumaczyć przez wolę optymalizować to lepiej niż poprzedni w grze o dekorowaniu.

Developerzy zrobili wiele popraw w porównaniu z Simsem 2 i jego rozwoje. W trzeciej części gry, podczas gdy stwarzając nowy charakter, który gracz może wybierać dla 5 bohaterów z prawie stu charakterów innej osobowości. Podczas gdy robienie cię decyzji powinny rozważać mocne strony każdego charakteru ponieważ te elementy wywierają znaczący wpływ na grę. Na przykład Sim uważa się, że który być rozsądny uczy się dużo szybciej i wskutek tego ma bardziej wielką okazję by dostać awans w pracy. Było zredukować liczbę potrzeb z osiem aby sześć. Sims mieć ich nastroje - to zależy o ich doświadczeniu faktycznych albo negatywnych wydarzeń - ci, którzy następują codziennie jak również ci, którzy zdarzają się rzadko (na przykład, narodziny dziecka albo śmierci z blisko względny).

Razem z grą przedstawiony wymarzony system, który jest podobny do ochot jest systemem z Sims 2. Na przykład, gdy kupujesz dla swojego dziecka teleskop, który możesz robić mu/jej zacząć śnić o byciu zawodowym astronomem. Podczas gdy poznając atrakcyjną osobę, Sim może postanawiać, że on/ona chce zaprzyjaźnić się z osobą. To jest wartym wspominania że dla niespełnionych snów nie ma żadnych kar - oni zostają prosto zapomniany i zastąpiony przez innych. Były zrobione drobne w zawodowej sferze. Użytkownik może kontrolować godziny robocze w jakiś sposób. Użytkownik może decydować z pójścia do pracy wcześniej albo może zostawać dłużej przy miejscu pracy. Ty ponieważ gracz również może ustalać pokrewieństwo z kierownikiem - jeśli będziesz chcieć dostać awans w łatwy sposób, tylko powinieneś podlizywać się swojemu szefowi. Jest również szansa, że system, który jest bezpośrednio dotyczył kariery. Popatrz na przykład by dowiedzieć się jak to pracuje. Gdy twój Sim jest w restauracji, i zmywarce do naczyń jest rozbity w różnych grach online na gry-dladzieci.pl.Jednakże, najbardziej wielka innowacja w porównaniu do części gry poprzednio wydanych jest brakiem granic między paczkami. Określone lokalizacje nie są już częściami wirtualnego świata tylko pociętymi ale oni są częścią z cały. To daje Sim możliwość do spaceru wokół ulic miasta albo odwiedzania sąsiadów łatwo. Ponadto, przekraczanie granic paczki nie powodują przerwę w czasie dla pozostałych członków rodziny - wirtualny świat prowadzi swój własny życie, i charaktery, nad którymi użytkownik zapanował są częścią większej całości. Jednakże, decyzje zrobione przez gracza wywierają bardziej wielki albo mniejszy wpływ na mieszkańców rejonowego losu. Możemy zmieniać ogród, cały dom dla lalek i dużo dużo więcej. Wszystko jak zwykle za darmo. Dodaj komentarz i oceń grę na stronie.

Kategorie