Nowe Gry Dentysta online - gry-dladzieci.pl

Potworek u dentysty Potworek u dentysty

Nawet takie potworki magiczne jak ten w tej zabawie dla dzieci od czasu do czasu muszą udać się do lekarza aby spra...

Jake i piraci z Nibylandii u dentysty Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Musimy wpaść z wizytą do dentysty aby wyleczył nam zęby. Oczywiście miejmy nadzieję, że obejdzie się bez wyrywania ...

Pou zepsute zęby Pou zepsute zęby

Pou już nigdy nie może zjeść słodyczy! Popsuł tym wszystkie zęby.Pomóż mu w tym wcielając się w rolę dentysty.Stero...

Dora u dentysty Dora u dentysty

W tej grze wcielamy się w rolę dentysty który musi wyleczyć zęby Dorze.Sterowanie myszką...

Wiewiórka u dentysty Wiewiórka u dentysty

Poznajesz tą szaloną wiewiórkę z Epoki Lodowcowej? Wiewiórka jest już bardzo stara i dawno nie odwiedzała dentysty....

Dora dentysta Dora dentysta

Dora jest u dentysty ponieważ chce wyleczyć zęby.Pomóż jej w tym.Usuń wszystkie zanieczyszczenia i zepsute zęby.Ste...

Księżniczka u dentysty Księżniczka u dentysty

W tej zabawnej grze możesz wcielić się w rolę dentysty.Sterowanie myszką...

Spongebob u dentysty Spongebob u dentysty

Spongebob właśnie odwiedził dentystę ponieważ bardzo bolą go zęby.Pomóż mu usunąć ból i przywrócić je do początkowe...

Spongebob dekorowanie zębów Spongebob dekorowanie zębów

Spongebob od dawna jadł bardzo dużo słodyczy.Teraz niestety ma przez to problemy z zębami.Wylecz je i udekoruj.Ster...

Daisy u dentysty Daisy u dentysty

Daisy ma problemy zarówno z zębami jak i dziąsłami.Zajmij się tym szybko, ponieważ przez ten ból Daisy nie może jeś...

Dekoracja zębów Dekoracja zębów

Tom i jego przyjaciele mają problem z zębami a pomóc możesz im z tym ty.Kiedy wyleczysz im zęby udekoruj je naklejk...

Violetta u dentysty Violetta u dentysty

Violetta nie myła zębów i dlatego musi iść do dentysty.Zajmij się nimi,wyczyść je,wyrwij zepsute i wstaw na ich mie...

Elena u dentysty Elena u dentysty

W tej grze wcielamy się w rolę dentysty a naszą pacjentką jest Elena.Wylecz jej zepsute zęby.Sterowanie myszką...

Mały lekarz u dentysty Mały lekarz u dentysty

Mały lekarz cierpi na silny ból zębów dlatego poszedł do dentysty.Wciel się w jego rolę i pomóż małemu doktorowi ab...

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne - Dentysta

DentystaZabawa w dentystęoglądana: 35884 razy
DentystaWirtualny dentystaoglądana: 28139 razy
DentystaGra Dentysta dla dziecioglądana: 25181 razy
DentystaGra borowanie i wyrywanie zębówoglądana: 22314 razy
Dentystadbanie o zębyoglądana: 22211 razy
DentystaSzczotkowanie zębówoglądana: 21507 razy

Dentysta

Chłopcy i dziewczyny, witać w Libii Dentist, najfajniejszych zębach i zabawie dentysty kiedykolwiek!!! Tu nie tylko możesz zamieniać siebie w zawodowego dentystę, diagnozować i leczyć innych pacjentów, lecz także móc obsługiwać i dekorować twoją własną klinikę, robić temu twoje śnienie jeden! W grze, pacjenci nie są modelami, którzy właśnie otwierają ich wyloty z pokerową twarzą, oni są tak żywi z laughers i łzy! Jeśli zatem chcesz zobaczyć pacjentów 'inne reakcje podczas zębów traktowanie, jeśli chcesz zobaczyć pacjentów' różne wyrażenia za ich trudnymi zębami są wyleczone jeśli chcesz doświadczyć całego procesu w klinice, przychodzić tu, dołączać do Libii Dentist, i obejrzysz charakterystyczną grę! Zostań nim i pomóż naszym przyjaciołom mieć zdrowe usta. Brian, Katie, Frank i Peter przyszli na klinikę dla ciebie pomóc im czyścić ich zęby, kłaść nadzienia albo umocowywać złamane zęby. Twoje dzieci mogą przeprowadzać leczenia stomatologiczne i mogą grać jako specjaliści. Pomagać twojemu dziecku zostawać, to jest edukacyjne i fajne. Lubić naszych zdumiewających . Wybierz jednego z charakterów i zaproś ich by siedzieć w fotelu dentystycznym. Dydaktyczna gra gdzie dzieci będą musieć dużo z narzędzi i dodatków być najlepszymi i dowiedzą się, że ustne zdrowie jest bardzo ważne. Mieć twoje dziecko kiedykolwiek chcieć być takim lekarzem od ząbków? Dentist Games to fantastyczna gra, która zajmuje i kształci dzieci uczy zawodu , usunąć bakterie i zarodki z wylotu.

Wszystkie dzieci chcą być miłym lekarzem, to jest twój sen, tak? Skoro masz okazję leczyć tych biednych pacjentów przy przychodni w tej grze dentysty! Dyrektor szalonego pana od ząbków biuro szuka bystre dzieci lekarz, który może czyścić, kolor i upiększać zęby. Jesteś najlepszymi dziećmi fałszować? Jesteś najlepszym zwierzęcym lekarzem? Witamy w dzieciach , masz okazję pomóc swoim pacjentom, udowodnić, że jesteś miłe dzieci! Nabywać doświadczenia zostać specjalisty i dziećmi lekarz. Pacjenci ustawiają się w szeregu poza drobnym do dzieci w kratę ząb/ząb problemy... Oni cierpią na rodzaje zębów problemy jak bolące zęby, zagłębienie zęba, kamień nazębny, bzik na punkcie tego lekarza. Zostawać najlepszymi dziećmi lekarz, i najlepszy w mieście! Wykonaj inne traktowania na twoich pacjentów. Wyrywać ich zęby ostrożnie bez sprawiania ból im i widzieć, jak zębowa wróżka wirowała jej czarodziejska różdżka. Leczyć pacjentów przy stanowisku w tym gry z ładnymi chłodnymi narzędziami lekarza jak rozpylacz ust, dentystycznymi szczypce i aparatami, bzik na punkcie jego!

Witamy w mnie jestem nim, najlepsze zabawy z nim dla dzieci za darmo. pełna wersja zabawy aplikacja możesz grać off-line na zewnątrz wifi albo na zewnątrz internet. Pomoc czyste zęby, pomoc aparaty do ząbków, stawać się zaznajomiony ze spotkaniem tym panem, już więcej strachu przed nim gdy odwiedzasz prawdziwego. Z tym wirtualnym i grami lekarza, być najlepiej drobnym albo być szalonym przy symulatorze. Malutka Hazel bardzo lubi cukierki. Ona je też wielu. Z powodu tego nasz aniołeczek ma ból zęba. Kochanie Hazel potrzebuje postępowania w nagłych wypadkach dla gabinetuo problemu z nią. Ponieważ Mama zostanie wyeliminowana za zakupy, możesz pomagać jej pozbyć się bólu przez zabieranie jej? Zgódź się z Hazel. Niech będzie leczyć ją na ból zęba. O tak, zapominać notować radę na temat higieny jamy ustnej. To jest bardzo ważne żyć zdrowe życie. Rozegrać tę partię uczyć się więcej około jak do opieki nad twoimi zębami. Być z Hazel i pomagać jej rozumieć jak do opieki nad jej zębami, języka i gum. Specjalny jest również dla zwierząt czyli taki weterynarz. Tak odwiedzajmy specjalnego zwierzęcego dentystę biuro i leczyć zwierzęcych oszaleć z bólu pacjentów i uczyć się jak być Dobrym Dentystą w najlepiej fajnej drodze. Doświadczać każdej sceny w zoo jak zęby wiercąc, zęby sprzątanie, wypełnienia stomatologiczne, wydobywanie zęba etc...potrzebować bać się z powodu odwiedzania nasz drobny pan lekarz od zęba. Stawać się gotowy by zgłosić prawdziwego weterynarza dla zwierzątek w tej zdumiewającej dentystycznej historii bakterii zabójstwo, usuwanie smołowane, zęby zrywając. Wybierać twój pakiet narzędziowy i zaczynać traktować twój sześciu innych pacjentów.

Kategorie