Gry Dragon Ball - gry-dladzieci.pl

Gra z anime postaciami Gra z anime postaciami

Musimy podczas uruchamiania gry trochę poczekać gdyż za pierwszym razem może się ona dość długo ładować. Gdy już si...

Kolorowanka Dragon Ball Z Kolorowanka Dragon Ball Z

Do pokolorowania na tym obrazku mamy Dragon Ball Z, obrazek ten kolorujemy online używając do tego myszki komputero...

Pojedynek wygranych Pojedynek wygranych

Do pojedynku w tej grze będą nam potrzebne strzałki do gry oraz litery Z i X. Bardzo ciekawe pojedynki są w tej grz...

Gra z ulubioną postacią Gra z ulubioną postacią

Gra planszowa z Dragon Ball Z. Do wykonania w grze mamy określoną misję. Do gry przydadzą nam się strzałki, których...

Pojedynek bohaterów od anime Pojedynek bohaterów od anime

Na początku gry wybieramy postacie do pojedynku, a także poziom gry. Do gry będzie nam potrzebne dużo klawiszy, wie...

Turniej z postaciami od kreskówki Turniej z postaciami od kreskówki

Zmierz się w turnieju z Dragon Ball 2. Mamy możliwość gry w jedną osobę jak i zagrania w dwie osoby w grze. Do gry ...

Zabawa na smoku Zabawa na smoku

Zagraj w grę przygodową na smoku z Dragon Ball. Musimy pokonywać wrogów których odnajdziemy tej grze. Możemy grać ...

Wioska od anime Wioska od anime

Musimy wraz z przyjaciółmi postaci Dragon Ball Z zarządzać jego wioską dokonujemy tego przy użyciu myszki komputero...

Zagraj w bijatykę Zagraj w bijatykę

Druga już odsłona tej gry Dragon Ball, tym razem walczymy z innymi przeciwnikami. Mamy możliwość zagrania w dwie o...

Zagraj w Dragon Ball Zagraj w Dragon Ball

Ciekawa bijatyka, na początku gry musimy wybrać postać którą będziemy walczyć w tej grze. chodzimy w grze przyciska...

« poprzednia 1 następna »

Popularne - Dragon Ball

Dragon BallZagraj w Dragon Balloglądana: 45108 razy
Dragon BallZagraj w bijatykęoglądana: 43479 razy
Dragon BallZabawa na smokuoglądana: 29430 razy
Dragon BallPojedynek wygranychoglądana: 25607 razy
Dragon BallGra z ulubioną postaciąoglądana: 25140 razy

Dragon Ball

Dragon Ball FigtherZ jest 2.5 D gra walk rozegrała się przez Arc System Works i wydała przez Bandai Namco gdzie postaci z popularnego wszechświata Dragon Ball walczą ze sobą. W odróżnieniu od poprzednich gier , FighterZ wykorzystania Metka Bitwa mechanicy. Stwarzamy zespół trzech innych charakterów, między którymi możemy zmieniać kiedyś chcemy aby walcząc. Robienie tak pozwala nam wykonać potężne kapele i specjalne ataki. Bitwa kończy gdy wszyscy z naszych charakterów mają zerowe punkty zdrowotne. Działanie ma miejsce na 2 D areny, ale wszyscy z pozostających elementarnych zasad gry są 3D. to pozwoliło developerom użyć zaawansowanych graficznych efektów i stylizowanych animacji by robić spojrzenie gry jak klasyczne anime.

Inna rata w 3 D gra walk seria przez Bandai Namco Entertainment, na podstawie niezwykle popularnej mangi przez Akira Toriyama. Dragon Ball: Xenoverse 2 wykorzystuje takie same formuły jako swój poprzednik przez łączenie elementów wszystkich cyklów anime DB, jak również ci z kina. Gra zamieszcza mnóstwo znajomych charakterów i opcji stworzyć twój własny zwyczaj charakter; możesz wybierać ich rodzaj, wygląd i moce. Xenoverse 2 naciski na bitwy mające miejsce w 3 D areny, podczas których używasz szeregu wyjątkowe ataki i moce czerpane z oryginalnej mangi i anime seria. Gra wykorzystuje cel-shading technika, właśnie jak jego pierwsza wpłata, i przedstawia oryginalnych aktorów anime głosu, ale dzięki wydajnościom urządzeń nowej generacji, wizualna i mocna warstwa są znacznie lepsze.

Gra niesie ze sobą najważniejsze i najskuteczniejsze burdy serii przez Son Goku, zaczynając z jeden z Vegeta i odmiana chińskiej kapusty, przez Zamrażarkę w czwartym stadionie i Komórkę w błyskotliwym kształcie, kończąc się próbowaniem jego ręki z Bubu. Developer, jednakże, zdecydował się odświeżyć w górę podejścia do postaci i wprowadził nową strukturę świata, futurystyczne miasto, i nowy tajemniczy charakter z nadludzkimi zdolnościami. Xenoverse jest pierwszą grą w historii marki zostać zwolnionym na PlayStation 4 i Xbox One który robi ilustracje jeszcze lepiej. Aby zapewniać, że gra jest podobna do japońskiej animacji i mangi ile możliwe developerzy zdecydowali się użyć techniki komórka-cienie, dzięki której grafika ma charakterystyczny styl w stylu komik. Produkcja wielo-gatunek w tym elementy działania, przygodę, walczenie i rola-grać/zagrać w gry. To zostało opracowane według oprogramowania lawinowego i oparło na popularnej mandze seria przez Akira Toriyama. Sagi przestrzega historii opowiedzianej w serialu telewizyjnym grasz jako niezwyciężony Goku, który musi stanąć naprzeciw coraz więcej potężnych wrogów z Raditz, przez Vegeta i odmiana chińskiej kapusty, do Zamrażarki i Celi. Gameplay składa się na badaniu, kończeniu poszukiwań, i walczeniu z wrogami. W walce, wykorzystujesz nie tylko nowoczesne metody bitwy lecz także potężne ataki energetyczne, w tym? kamehameha ". Możesz obydwa w jednym trybie gracza albo w co-op tryb dla dwóch graczy. Wysokogatunkowe ilustracje opierały się na początkowej sztuce mangi.

Kategorie