Gry edukacyjne dla 2,3,4,5,6,7,8,9,10 latka - gry-dladzieci.pl

Mnożenie i dzielenie w zakresie do 100 Mnożenie i dzielenie w zakresie do 100

Zobacz jak dobry jest w matematyce i się sprawdź rozwiązując przeróżne zadania z mnożeniem i dzieleniem. Zakres Two...

Multiplication Facts za darmo Multiplication Facts za darmo

Ćwicz i baw się z liczbami w matematykę. Od Ciebie zależy jak będziesz grał. Na początku ćwiczymy liczbę 4 i rozwią...

Zabawa z tabliczką mnożenia Zabawa z tabliczką mnożenia

Czeka na Ciebie wspaniała zabawa gdzie pogramy bez czasu dlatego też nie musimy się w niej spieszyć. Jednym z gracz...

Tabliczka mnożenia klasa 5 Tabliczka mnożenia klasa 5

Jak widać na obrazku mamy tablicę pełną cyfer od 1 aż do 9. Na dole mamy zakończone równanie na przykład 9. Musimy ...

Układanie klocków domino dla dzieci Układanie klocków domino dla dzieci

Klasyczne domino w którym nie będziemy mieli żadnych podpowiedzi dzięki temu gierka staraj się trochę trudniejsza n...

Nauka kształtów i kolorów zabawa Nauka kształtów i kolorów zabawa

Fajna zabawa w grach dla wszystkich dzieci. Będziemy odkrywali ciekawe kształty i ich kolory. Na dole w pasku pojaw...

Literki Gnomeo i Julia Literki Gnomeo i Julia

Edukacyjne zabawy dla najmłodszych dzieci z literkami już są na naszej stronce z bezpiecznymi grami. Na dole mamy k...

Megamocny szukanie cyfer Megamocny szukanie cyfer

Poznamy nie tylko postać Megamocnego ale także innych postaci które w tym filmie animowanym dla dzieci występują. M...

Matematyczna zabawa Matematyczna zabawa

Sprawdź się i przekonaj się jak dobrze sobie radzisz z matematyką podczas tej gry zabawy. W stronę farmy zbliżają s...

Gra nauka alfabetu dla dzieci Gra nauka alfabetu dla dzieci

Będziemy się tutaj uczyć alfabetu polskiego oraz angielskiego dla dzieci i wszystkich osób które zaczynają przygodę...

Co jest cięższe Co jest cięższe

Super gra edukacyjna dla dzieci w której będziemy musieli wskazać figury, przedmioty, które są najcięższe. Pomyśl t...

Gra ortograficzna dla dzieci Gra ortograficzna dla dzieci

Poprzez zabawę w takiej grze ortograficznej będziemy uczyli się ortografii. Będziemy musieli wybrać określone liter...

Dopasuj figury Dopasuj figury

Edukacyjna gra dla najmłodszych w której naszym zadaniem będzie dopasowanie figur geometrycznych. Figury te pojawi...

Rozwiązywanie zadań z matematyki Rozwiązywanie zadań z matematyki

Będziemy rozwiązywać zadania z matematyki na wesoło. Na początku wybieramy gracza. Gdy zaczynamy grę u góry pokazuj...

« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne - Edukacyjne

EdukacyjneGra w lekarzaoglądana: 115720 razy
EdukacyjneLiterki dla dziecioglądana: 86360 razy
EdukacyjneTest IQ dla dziecioglądana: 76717 razy
EdukacyjneDopasuj figuryoglądana: 66456 razy
EdukacyjneGra nauka alfabetu dla dziecioglądana: 58364 razy
EdukacyjneAngielska zabawa z Doraoglądana: 57600 razy

Edukacyjne

Poznaj fajne gry edukacyjne. Ułamki mogą być szatańsko trudny aspekt matematyk - oni zakładają kluczową część podstawowej algebry i podpierają zadziwiającą liczbę rzeczywistych sytuacji. Niestety, wspólne mianowniki, ułamki niewłaściwe, i ułamki okresowe spowodowały bóle głowy dla uczniów od zarania dziejów, ale? Fraction Flags "dąży do zmienienia tego. Zaletą gry jest to , że to naprawdę nie czuje tak jak ty pracują z ułamkami wcale. To obraca się wokół pojęcia projektowania flag z innymi procentami kolorów, stąd oznaczanie, że dzieci mogą zagubić się w planowaniu wściekłych i stukniętych projektowań bez zdawania sobie sprawę, że oni również uczą się.BBC zawsze przynosiło szeroki wachlarz wysokogatunkowych uczących się materiałów przez szeroki wybór tematów dla zarówno osób dorosłych jak i dzieci - ich język dowiadujący się, że usługi są dobrze-znany. Ich seria BBC szkolna radiowa przykrywa większość przedmiotów, które dzieci napotykają w szkole podstawowej ale ich seria matematyka jest w szczególności starannie wydany.Są cztery gry audio dostępny;? piosenki ucząca liczenia "(wieki 3-5),? Numbertime" (wieki 5-7),? Megamaths "(wieki 7-9), i? Maths Challenge" (wieki 9-11). Każdy ma nacisk na fajne zabawy i budowanie zaufania a nie długie, rozlewne wykłady, i każde wydarzenie nagradza dzieci z symbolicznymi osiągnięciami i mnóstwo pochwały. Każdy może być pobrany jako podcast, więc twoje dziecko nie utknie przed komputerem podczas gdy oni rozegrają partie - to czyni ich doskonali dla przydługich podróży samochodem albo dalekich lotów.

Co 7? 8? Co o 8 × 9?! Właśnie wtedy gdy osoby dorosłe dużo nas walka z sumami mnożenia błyskotliwymi. Możesz dawać fory swoim dzieciom przez namawianie ich by pisać umysłowe czas-tabela od małego. Zobacz tutaj poszczególne matematyczne gry dla kasy 1,2,3,4,5,6 i 8.Ta gra przyjazna dla tabletka jest prosty ponieważ to gra - sposób by pomóc młodziutkim koźlętom stawać się wygodnym z używaniem liczb 1-10. To dostaje dwa poziomy trudności, które mogą być użyte by dopasować grę do obecnej umiejętności dziecka, i to jest zaprojektowane by pomóc im zarówno uznawać jak i używać liczebności poprawnie.Gra jest oparta około poszukiwania skarbów; ponieważ dzieci poprawnie odpowiadają na pytania filmowy płetwonurek staje się bliższy do odkrywania ukrytego złota. Dzieci muszą odpowiadać na dziesięć pytań poprawnie kończyć grę.

W tej grze chodzi o to by ubrać liczbę w górę w jakiś sposób gracz wybiera z ubraniem szczególnej wartości, dlatego udoskonalając podstawowe dodanie twojego dziecka i umiejętności odejmowania (jak również ich modny sens!). Gra ma dziesięć poziomów i staje się bardziej skomplikowany z każdym poziomem zagrany, ponieważ wartość staje się wyższa i ubranie szeregu dostępne dla wykorzystania staje się bardziej wielki.Pomysł ma ubrać liczbę w górę w jakiś sposób gracz wybiera z ubraniem szczególnej wartości, dlatego udoskonalając podstawowe dodanie twojego dziecka i umiejętności odejmowania (jak również ich modny sens!). Gra ma dziesięć poziomów i staje się bardziej skomplikowany z każdym poziomem zagrany, ponieważ wartość staje się wyższa i ubranie szeregu dostępne dla wykorzystania staje się bardziej wielki.

Gracz musi odpowiedzieć na pytanie algebry, w takim razie oni mają okazję wbić kosza. Możesz kłaść twój na ekranie koszykówka gwiazda nigdzie poza trzypunktową linią, wtedy używać krzyża by spróbować robić strzał. Najlepsza część o tej grze jest że to wspiera dwu graczy, więc twoje dzieci mogą ćwiczyć przeciwko swojemu rodzeństwu, albo nawet możesz angażować się siebie podszlifować o jakimś z tych długich zapomnianych równań!Który jest najlepszy? Zagrałeś któregokolwiek z tych partii? Myślisz, że mogli pomóc zarazić entuzjazmem twoje dziecko więcej niż typowa lekcja matematyka? Uwielbialibyśmy słyszeć cię myśli, albo lepiej już, uwielbialibyśmy posłuchać twojego dziecka zdania. Zostaw nam jakieś reakcje w komentarzach w grze w która grałeś.

Charakter pisma, abecadło nauka jest dydaktyczną grą przez brzdąców, przedszkole i wiek przedszkolny dzieci. Dzieci nauczą się wszystkiego około abc alfabet podczas gdy rozegrać partię, w tym piosenkę alfabetu, poznawanie alfabetu i kalkę abc karty pracy. Czy twoje dziecko ma w przedszkolu, albo chodzeniu chodzić do przedszkola, to jest odpowiednia gra dla twojego dziecka. Przebyty są dniami, gdy Przedszkole i przedszkolne dzieci są zmuszone uczyć się matematyki i udoskonalić inne umiejętności z nauczaniem w klasie używającym pióra i papieru. Witamy w nowej generacji gdzie ruchome aplikacje jak- Kids Fun Learning Game odmieniły uczenie się matematyki od klasy do domu. Dzieci Zabawa ucząca się Zabawy jest jednym z nierozstrzygniętej zabawy, która pomaga rodzicom sprawić, że ich brzdąc uczą się podstawowej matematyki jak- kalka liczby, liczenia, porównania liczby i więcej w zabawie i zwiększa w górę ich IQ mózgowego w domu. zabawy dla 7 i 10 latka z małpką czekają na gry-dladzieci.pl. Zdumiewająca grafika, piękne kolory, fantastyczna animacja, i doskonały podkład muzyczny czynią intrygowanie gameplay i dzieci dociekliwe uczyć się. Spoglądać na hipnotyzujące cechy: - Ciąg robiąc: Ciąg gem tworzenia dla pomocy dzieci identyfikują powtórzenie i opuszczanie liczby - Kalka liczby: tropiąc liczby z alfabetami aby szybko dowiadywać się o liczbach - Znajdować opuszczanie: Gra znaleźć brakującą liczbę podnieść pamięć moc - Licząc: upoważniać liczenie umiejętności z przedmiotami włączyć piramidę - Liczby pasując: zwiększać liczby pasujące i liczące umiejętności z kostką liczba - Porównanie liczby: Znaczniejsze albo mniejsze porównanie liczby z morzem zobaczyło obrazy - Robienie pary: ciągnąć właściwy numer poniżej naklejek wieszających na drzewie dla robienia pary - Przyrostowe poziomy: Inne poziomy są zadane by zacząć z łatwy aby trudny - Przestrzegać standardów: zupełnie zsynchronizowany z przedszkolnym programem nauczania matematyki

15 fajnych i dydaktycznych zabaw pomóc twojemu dziecku uczyć się 2nd Grade lekcje! Uczyć ich mnożenia, pieniędzy, czasu, interpunkcji, pisowni, przyrostki, ciało ludzkie, stwierdza ze sprawy, kierunków kardynała i więcej. Czy oni są w trakcie zakładania drugi klasy, albo potrzebować przeanalizować i opanowywać przedmioty, to jest idealne uczące się narzędzie dla dzieci w wieku 6-9 lat. Matematyka, język, nauka, Łodyga, i kluczowe myślące umiejętności są wszystkimi sprawdzonymi i przećwiczeni w tych grach. Wszystkie lekcje i działalności są zaprojektowanymi używającymi rzeczywistymi programami nauczania drugi klasy więc możesz być pewny, że te gry pomogą lansować twoje dziecko w klasie. I z przydatną narracją głosu i pasjonującymi grami, twoja 2. klasa student nie będzie chcieć przestać grać i uczyć się! Poprawiać pracę domową twojego dziecka z te nauczyciel zgodził się z lekcjami, w tym naukę, Łodygę, język, i matematykę. Ta swobodna wersja obejmuje 2 gry i lekcje. Pod górę z wolny w całej pełni wersja mieć wszystkich 15! - Dziwny/parzyste Liczby - uczyć się różnicy pośrodku dziwny i nawet - Bardziej wielki i mniej niż - uczyć porównać liczby dzieci, kluczowa biegłość drugi klasy - Miejsce Wartości (, dziesięć, sto, Tysiące) - zwiększa jak określić wartości miejsca - Kolejność alfabetyczna - Rodzaj słowa poprawnie w fajnej zabawie, ważny dla 2. klasy - Pisownia - Zaklęcie sto słów drugi klasy ortograficznych - Mówiący Czas - uczyć się jak nastawić zegar i powiedzieć czas - Mnożenie - Zabawa i interaktywna droga dla twojego 2. poziomu ćwiek Interpunkcja - interpunkcja w przebraniu do poprawnego miejsca w zdaniu - Przeliczający Pieniądze - hrabia pieniądze zużywają nikle, dziesięciocentówki, ćwierci, i rachunki - Synonimy i Antonimy - Zabawa zabawa uczyć się różnicy pomiędzy synonimami a antonimami - Opuszczający Liczby - wypełniać brakującą liczbę uzupełnić równanie, doskonałe wprowadzenie do przedalgebra - Dodaje przyrostek - układać nowe słowa używające przyrostka i dobrze się bawić podczas nadmuchiwania asteroid - Ludzkie Ciało - dowiadywać się o częściach i systemach, które składają się na ciało ludzkie - Kardynał Kierunki - iść za kierunkami żeglować po piracie około mapy skarbu - Stany skupienia - określać typy sprawy i ich przemian fazowych Doskonały dla 2. klasy dzieci i studenci, którzy potrzebują fajnego i przyjemnego edukacyjnego gema dla gry. Ta paczka gier pomaga twojemu dziecku uczyć się ważnej matematyki, pieniędzy, zegarów, monety, pisowni, mnożenia, języka, nauki, i umiejętności umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach podczas gdy dobrze się bawić! Nauczyciele drugi klasy wokół kraju używają tej aplikacji w swojej klasie.

Kategorie