Darmowe Gry Fryzjer dla dziewczyn - gry-dladzieci.pl

Zabawa w salon fryzjerski Zabawa w salon fryzjerski

Przeniesiemy się w gierce online do salonu fryzjerskiego. Gdzie na samym początku będziemy mieć praktyki, z czasem ...

Świąteczna sylwestrowa fryzura Świąteczna sylwestrowa fryzura

Postaraj się zrobić dla tej postaci jakąś wystrzałową fryzurę. Na pewno będzie wyglądać ciekawie. Jednak zanim do t...

Hello Kitty Goli brodę i wąsy Hello Kitty Goli brodę i wąsy

Kolejna zabawa dla wszystkich którzy chcą sprawdzić się w goleniu brody. Czy to będzie proste zadanie zobaczycie sa...

Golenie brody i włosów u klienta Golenie brody i włosów u klienta

Kolejna zabawa w której wcielamy się we fryzjera który będzie golił brody oraz włosy zarówno u męźczyzn jak i też u...

Bonnie u fryzjera Bonnie u fryzjera

Boonie właśnie wróciła z wycieczki i bardzo źle się czuła, na szczęście poszła do doktora, który przepisał jej leka...

Fryzjerskie sztuczki Fryzjerskie sztuczki

Dzisiaj twoim zadaniem będzie przygotować tej dziewczynie modną fryzurę.Na początku będzie ona bez włosów.Twoim zad...

Piękna fryzjerka Piękna fryzjerka

W tej grze masz szansę sprawdzić swoje umiejętności fryzjerskie. Postaraj się wykonać dobrą pracę, aby nie spłoszyć...

Wystrój się Wystrój się

W tej grze naszym zadaniem jest stworzyć swoją własną postać modelki. Możesz zmienić jej kolor oczów, włosów, dobra...

Klara u fryzjera 2 Klara u fryzjera 2

Mała Klara właśnie przyszła po raz drugi w swoim życiu do fryzjera.Pomóż jej obciąć włosy, skręcić lub wyprostować....

Alicja u fryzjera Alicja u fryzjera

Wybierz obrazek który przedstawia fryzurę którą chciałbyś wykonać i spróbuj ją odtworzyć na modelce o imieniu Alicj...

Odmiana dla każdego Odmiana dla każdego

Zbliża się sezon powrotów do szkoły, dlatego warto odnowić swój wygląd aby był bardziej czadowy. W tej grze wcielam...

Słodka stylizacja Słodka stylizacja

Ta słodka Ania zgłosiła się do twojego salonu fryzjerskiego abyś dobrała jej nową, ładną i modną fryzurę. Twoim zad...

Fanky u fryzjera Fanky u fryzjera

W tej grze po raz kolejny możemy zrobić fryzurę jednej z postaci występujących w bajce Monster High. Ma ona na imię...

Modowe szaleństwo Modowe szaleństwo

Czy chcesz spróbować przygotować dla kogoś śmieszną fryzurę. W tej grze masz okazję to zrobić. Sprawdź jak bardzo k...

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Popularne - Fryzjer

FryzjerFryzjer gwiazdoglądana: 83235 razy
FryzjerGra z salonem fryzjerskimoglądana: 71281 razy
FryzjerWizyta u fryzjeraoglądana: 67624 razy
FryzjerFryzjer i kosmetyczkaoglądana: 61058 razy
FryzjerFryzjerkioglądana: 60975 razy
FryzjerFryzjer dla dziecioglądana: 52525 razy

Fryzjer

Włosy Salon jest luksusowy do Nintendo DSi. To jest doskonała gra dla dziewczyn wszystkich wieków, które ciekawią się światem z włosów i makeup. To da dziewczynom okazję do eksperymentu z innymi stylami - nawet możesz używać DSi funkcja kamery polubić twoje zdjęcia i twoich przyjaciół stwarzać markę nowy patrzy! Również możesz zostawać charakterem w grze zostać zaprojektowanym! Stawać się najwyższym fryzjerem i charakteryzatorem przez biegnięcie twój sam posiadać salon. Będziesz musieć opanować sztukę włosy-fason, makijaż... i nade wszystko, zadowalając twoich klientów! W takich grach z fryzjerem możemy: - Zapisywać do 4 tworzeń wysyłać twoim przyjaciołom. - Wzrastać w górę stopni stój się najwyższym fryzjerem! - Zamiana obrazy i tworzenia bezprzewodowo z innymi Włosami Salon gracze - zobacz czy to nowe strzyżenie naprawdę odpowiadałoby ci! - Doskonały twoje włosy i metody makijażu z ponad 15,000 połączenia do wykorzystania! - 1. DSi gra użyć Automatic Face Recognition - pozycja twoja twarz poprawnie i gra automatycznie będzie wymagać twój obraz. - Uczyć się jak do cięcia, koloru i włosów stylu podczas gdy udoskonalając twój składaj się na styl i metodę. - Zadowalać twoich klientów i zarabiać pieniądze pójść w kierunku utrzymanie twojego Salonu. - Uczestniczyć w konkursach wygrywać nagrody i zwiększać twój ranking w salonie świat. W takich grach możesz zabierać klientów do twojego salonu i stwarzać markę nowy szuka ich. Cięcie, kolor i styl ich włosy wykorzystujące twoją inwencję twórczą. Kaleczyć ich do fajnych cięć tak jak asymetryczny podskakuje, polędwice albo plakat huknięcia. Wybierz z mnóstwo innych kolorów w tym tęczę!

Bycie wykonawcą muzyki pop oznacza to jakkolwiek zimny pogoda albo jak wietrzny i deszczowy dzień, musisz dobrze wyglądać dla swoich fanów. Dobra rzecz dostajesz zaparza dla bycia sławny! Cała seria informacyjna mód został wyjawiony, i stajesz się pierwszy w linii nosić ich publicznie. Zanim jesteś na czele na zewnątrz na mieście, głowa do salonu włosów i każ nowej fryzurze pasować do twojego stylu honorowego! W wykonawcy muzyki pop fryzjer Salon, skok w krześle salonu i kazać gorącej całkowitej odmianie zacząć hollywoodzkie spojrzenie czerwonego dywanu. Lubić relaksujące uzdrowisko czyścić twoją skórę i dać jasno do zrozumienia to dla makeup, wtedy wybierać piękne kolory podkreślić twoje oczy i najlepsze cechy. Są tony fryzur próbować, również! Wybierać zimny kolor i zabawę projekt, który zakończy którykolwiek strój wybierasz przed strojeniem się i byciem na czele na zewnątrz zobaczyć twoich uwielbiających fanów! Twoja moda wykonawcy muzyki pop odbije się na całym świecie z mody! Najpiękniejsze i pasjonujące gry włosów salonu, Magic Hair Salon przychodzi teraz! Oto dwa tryby: Level Competition Mode & Wolny Tryb. Wszystkie podpory gry i dodatki włosów są Wolne! Właśnie lubić tę grę z twoimi przyjaciółmi i rodziną! Cięcie kolor włosów i włosy stylu swoją drogą chcesz, wykorzystując mnóstwo innych narzędzi włosów do włosów - z prostego grzebienia i nożyc do lokówki i prostownicy. Projekt piękne fryzury dla tych ślicznych dziewczyn! Makeup w stylu! Przebiegnięty twój własny Połysk Włosy Salon! Klienci szukają nowej fryzury i jesteś jeden udzielić im strzyżenia ich snów! Z Włosami Salon Całkowita Odmiana, namawiasz by ciąć nożyczkami włosy cięcia, lok, kolor, i włosy stylu!

Najpiękniejsze i pasjonujące gry włosów salonu, Magic Hair Salon przychodzi teraz! Oto dwa tryby: Level Competition Mode & Wolny Tryb. Wszystkie podpory gry i dodatki włosów są Wolne! Właśnie lubić tę grę z twoimi przyjaciółmi i rodziną! Cięcie kolor włosów i włosy stylu swoją drogą chcesz, wykorzystując mnóstwo innych narzędzi włosów do włosów - z prostego grzebienia i nożyc do lokówki i prostownicy. Projekt piękne fryzury dla tych ślicznych dziewczyn! Makeup w stylu! Przebiegnięty twój własny Połysk Włosy Salon! Klienci szukają nowej fryzury i jesteś jeden udzielić im strzyżenia ich snów! Z Włosami Salon Całkowita Odmiana, namawiasz by ciąć nożyczkami włosy cięcia, lok, kolor, i włosy stylu! Gry włosów dostarcza ci słodki charakter, ona wola wiesz co? ona chce być, pomóż jej malować tak jak księżniczka! Najpierw, myć i suszyć jej włosy, w takim razie możesz obniżać kolor włosów, zakręcać albo poprawiać włosy. Jeśli popełniasz błąd. Najpiękniejsze i pasjonujące gry włosów salonu, Magic Hair Salon przychodzi teraz! Oto dwa tryby: Level Competition Mode & Wolny Tryb. Wszystkie podpory gry i dodatki włosów są Wolne! Właśnie lubić tę grę z twoimi przyjaciółmi i rodziną! Cięcie kolor włosów i włosy stylu swoją drogą chcesz, wykorzystując mnóstwo innych narzędzi włosów do włosów - z prostego grzebienia i nożyc do lokówki i prostownicy. Projekt piękne fryzury dla tych ślicznych dziewczyn! Makeup w stylu! Przebiegnięty twój własny Połysk Włosy Salon! Klienci szukają nowej fryzury i jesteś jeden udzielić im strzyżenia ich snów! Z Włosami Salon Całkowita Odmiana, namawiasz by ciąć nożyczkami włosy cięcia, lok, kolor, i włosy stylu!Dzieci Włosy Salon, Całkowite Odmiany & Hair Spa Salon dzieci gry. W tym dzieci gra są sto fryzury, makeup, ubranie, i dodatki do wyboru! Grajmy Dzieciom Włosy Salon. Być fryzjerem męskim i projektem różne fryzury dla twojego klienta. Dziel twój Charakter z przyjaciółmi i rodzina! Mnóstwo sposobów by ubrać się w górę dzieci, nie ma żadnego limitu!Do wyboru męski i damski. Poznamy takie postacie jak Elsa czy Pou. To wszystko na gry-dladzieci.pl każdego dnia.

Kategorie