Darmowe Gry Gotowanie Potraw online - gry-dladzieci.pl

Rybne paluszki Rybne paluszki

Rybne paluszki to bardzo popularne danie w Wielkiej Brytanii.Naszym zadaniem jest przygotowanie ich zgodnie ze wska...

Zupa z ryb Zupa z ryb

Tym razem wcielamy się w rolę pandy- kucharza, która ma za zadanie przygotować gęstą zupę z ryb. Jednak musimy jej ...

Grilowana ryba Grilowana ryba

Rybne tacos są bardzo znane w Australii i Meksyku.Przygotuj je i zobacz czy Ci wyjdzie.Zmieszaj warzywa i rybę, zaw...

Zdrowa sałatka Zdrowa sałatka

W tej grze wcielimy się w rolę rekina i nauczymy się jak przygotowywać zdrową, rybną sałatkę.Połącz wszystkie świec...

Rybny kotlet Rybny kotlet

W tej grze możesz nauczyć się razem z Arielką przyrządzać morskie danie, a mianowicie kotlet rybny.Przygotuj pateln...

Podwójny przepis Podwójny przepis

W tej grze mamy do wyboru dwa przepisy, które możemy przygotować.Wcielimy się tym razem w rolę szefa kuchni, który ...

Potrawka z ryby Potrawka z ryby

W tej grze naszym zadaniem jest wytworzenie jak największej ilości rybnych potrawek i sprzedanie ich ludziom według...

Sałatka z ryby Sałatka z ryby

W tej grze naszym zadaniem jest przygotowanie pysznej rybnej sałatki. Na początku usmażmy filety na wodzie na rozgr...

Baby Hazel gotowanie Baby Hazel gotowanie

Baby Hazel od dawna chciała nauczyć się gotować.Dzisiaj chce sprawdzić swoje umiejętności, jednak opiekuje się swoi...

Cukiernia Barbie Cukiernia Barbie

Mała Barbie jest bardzo utalentowaną cukierniczką. Dzisiaj chce się nam pochwalić swoimi umiejętnościami. Przetestu...

Wakacyjny sok Wakacyjny sok

Ta gra jest dla ciebie! Nauczysz się w niej przygotowywać pyszny wakacyjny sok.Wymieszaj wszystkie składniki w odpo...

Cukinia z jajkami Cukinia z jajkami

W tej grze wcielamy się w rolę kucharza.Naszym zadaniem jest przygotowanie cukinii z jajkami.Sterowanie myszką...

Wakacyjna sałatka Wakacyjna sałatka

Przygotuj wakacyjną sałatkę z kiełbasą.Spędź nad tą grą trochę czasu i opanuj przepis do perfekcji.Sterowanie myszk...

Zupa kalafiorowa Zupa kalafiorowa

Ta gra oparta jest na prawdziwym przepisie.Dzięki tej grze będziesz mógł przygotować to danie w swoim domu.Sterowan...

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1020 21 następna »

Popularne - Gotowanie

GotowanieMałe gotowanieoglądana: 134500 razy
GotowanieZrób makaronoglądana: 90265 razy
GotowanieWegetariańska zupaoglądana: 85466 razy
GotowanieGotowanie maniaoglądana: 82953 razy
GotowanieGotowanie zupyoglądana: 71693 razy
GotowanieGotowanie po polskuoglądana: 68947 razy

Gotowanie

Dalszy ciąg powszechnie popularnej Restauracji Imperium gra zabiera cię dalej do dna i radości kulinarnego wszechświata niż kiedykolwiek przedtem. Brać udział w fascynującym świecie gdzie klienci są nieprzewidywalni i szczodrość w twojej kasie zmienia jak szybko jako ich smaki. Z dwoma kilkami gotówki i ostemplowywanie spadku jak marzenie, budować, gotować i wypożyczać twoją drogę do samej góry z kulinarny biz, gdzie smaczne jedzenie jest królem i eleganckimi szpulkami dotyczącymi zarządzania w symbolach dolara. A jeśli będziesz mieć szczęście, właśnie możesz iść dalej niż którykolwiek inny przed tobą i cementować twój status prawdziwej legendy o kuchni?Nowe Cechy w Restaurant Empire 2 Zupełnie nowa kampania 16-misssion, która udziela nam spojrzenia na toczącą się historię Leboufs, ponieważ oni próbują chodzić na paluszkach przez pole minowe małżeństwa i okoliczności fachowego sukcesu jedynych w swoim rodzaju. Wyniosła grafika silnik ożywia miasta, charaktery i restauracje, które zaludniają świat kuchni wykorzystującej zaawansowane techniki takie jak odbicia działające w czasie rzeczywistym do dania niespotykanego realizmu. Jedzenie nigdy nie wyglądało tak dobre. Dwie nowe kategorie przedsięwzięcia: sklep z kawą i izba deserowa, która uzupełnia istniejącą Restaurację przedsięwzięcie; z każdą kategorią zapraszającą 130 wyjątkowych delikatności, napoje i przepisy do wyboru. Razem z francuski, włoski, amerykański, i niemieckie przepisy, jest ponad 600 przepisami w sumie, oferując olbrzymią różnorodność jedzenia.

Nowy themed restauracje obejmujące od wodnego głębokiego, egzotycznego lasu deszczowego i wyścigu samochodowego wymaga pomysłu? tematy "do niespotykanych wzniesienia. Nigdy nie zobaczyłeś, jak restauracje wyglądały tak niezwykłe wcześniej. Ponad 700 nowymi wewnętrznymi przedmiotami, brining liczba ogólna aby 1400. Są więcej różnorodności i zabawa niż kiedykolwiek przedtem w zakładaniu, dekorowaniu i zarządzaniu twój sam posiadać restaurację. Wprowadzając nową niemiecką kategorię kuchni restauracji chwalących istniejące jedzenia i architektur z francuski, Włosi i Amerykanie. Monachium, oprócz triumwiratu Paryża, Los Angeles i Rzymu jest teraz twój wybrać jako miejsce przeznaczenia otworzyć sklep i rozwinąć twój rozkwitający biznes.Restauracja Imperium jest pierwszą grą, która wiernie odtwarza wszystkie wyzwania budowania i prowadzenia restauracji prawo wyborcze przez wyjątkową mieszankę biznesowy-udawanie i gameplay RPG. Nie zaczynając od niczego z wyjątkiem jakiejś gotówki i zamiłowania do jedzenia, budować restaurację do góry dnem - kelnerzy wynajmu, dekorować, nawet gotować posiłki! Kupować, budować, sprzedawać więcej i zaniżać cenę twojej konkurencji. Ukazując trzy kulinarne stolice obsługiwać w, pięć kuchni restauracji postanowić sponad 30 wyjątkowych szefów kuchni oddziaływać na siebie z i niemal 200 przepisów do źródła, twojego zmysłu handlowego i kulinarnego smaku zostanie sprawdzonych do granicy. Nie tylko robić cię panować nad każdym widokiem prowadzenia restauracji z kupowania dla waszej restauracji na wybieranie jego kuchni i dekoracja; również będziesz podróżować i spotkasz się z ludźmi, którzy pomogą ci zakładać twoje imię jak najbardziej wielki restauranteur świat kiedykolwiek zobaczył! Wykorzystasz swoją kulinarną sztuczki do szefów kuchni precz-kucharz? Co taktyki i strategie chcą zatrudniasz do wykupienia udziały.

Budować twoje restauracje około punktów orientacyjnych słynnych na cały świat takich jak Łuk de Triomphe w Paryżu i Hali Wystawowej w Rzymie. Wtedy regulować potrzeby twojej restauracji jako twoja klientela rośnie. Podaj śniadanie, przystawki, zupy, dania główne i desery z sumą 187 francuskich, włoskich i amerykańskich przepisów. Zbiór w górę restauracji z tematami takimi jak muzyka i owoce morza z blisko 200 rzeczy dekoracji do dyspozycji cię. 37 wyjątkowych szefów kuchni wynająć i oddziaływać na siebie z, w tym popularnych szefów kuchni honorowych. Nabądź tajemne przepisy od mistrzowskich szefów kuchni. Rywalizować cibarious zwierzchnictwo przeciwko rywalizującym szefom kuchni wziąć koronę Wielkiego Mistrza Szef kuchni w światowy-znany Konkursie kuchennym. Zakładać imperium restauracji lubi świat nigdy nie zobaczył przez wprowadzanie światowej klasy szefów kuchni do twoich poleceń.Mający zostać doręczonym Nintendo DS i Wii, Cooking Mama 2 jest następstwem gry symulacyjnej najlepiej sprzedającej się kuchennej, Mama kuchenna. Nie móc się doczekać jeszcze bardziej kulinarnej zabawy i jeszcze smaczniejszego gameplay jako Mama kucharze w górę pikantnej burzy z nowymi przepisami, dwa razy więcej mini-gra i zupełnie nowy multiplayer sposób wyzwać innych graczy na? kucharz daleko ', Mama styl. * Cooking Mama 2 zamieszcza 150 przepisów, więcej niż dwa razy liczba Mamy kuchennej! * 150 szybkich i fajnych minusów gemy dla graczy wyzwania 'biegłość kuchenna * Oferować twoje skończone tworzenie kuchenne przyjacielowi do smaku. W Mamie kuchennej 2 graczy może oferować jednemu potrawę z nich z wielu charakterów, które osądzą to ze względu na smak i prezentację podczas gdy Mama zbada owoce twojej pracy i wygłasza jej własne komentarze na temat twoich umiejętności kuchennych.* Stwarzać spojrzenie z twój sam posiadać Cooking Mama 2 doświadczenie. Całe nowe dostosowanie pozwala graczom do zmiany jak ekran wygląda używanie grafiki i naklejki nabyły przez grę. * Notatka w dół twoich sukcesów kuchennych przez grę w twoim prywatnym dzienniku. Mama kuchenna 2 cechy dziennik osoby, który może być użyty by zachować obrazy patentów dla ciebie skończyć też jako naklejki zebrane w budynku gry do rejestru twoich działalności kuchennych całkowicie jedynego w swoim rodzaju! * Cały nowy multiplayer tryb pozwala ci gotować z twoimi własnymi przyjaciółmi! Zużywanie egz. pojedynczego gry do 4 graczy mogą bawić się razem w konkurencyjnym mini gry przez Pobieranie danych cecha DS. * Twoja umiejętność kuchenna będzie znajdować odzwierciedlenie w ostatniej prezentacji potrawy. Jeśli robisz zbyt wiele błędów w przygotowaniu wtedy ostatni posiłek będzie wyglądać inny niż doskonała potrawa! Możesz relacjonować twój własny postęp kuchenny używający dziennika i możesz mierzyć twoje wyniki ponieważ twoje kulinarne umiejętności poprawiają się.

Gra Cook w górę burzy w kuchni z Przewodnikiem kuchennym: Can't Decide What jeść? dla Nintendo DS! Ze sto przepisów z na całym świecie, wszechstronne szczegóły na jak przygotować każdą potrawę i mnóstwo przydatnych dodatków, Przewodnik kuchenny jest dużo bardziej niż właśnie książka kucharza. To jest twój jednoczęściowy osobisty asystent kuchenny! Ze szczegółów na co przyrządach będziesz musieć przygotować każdy posiłek do instruktażowych video pokazujących cię jak przeprowadzić bardziej złożone procedury kuchenne, nowicjusza i szefów kuchni specjalisty podobnie znajdzie coś zaspokoić ich smaki. Znajdowanie doskonałego przepisu jest kawałkiem ciasta z Przewodnikiem kuchennym. Używając ekranu dotykowego DS, łatwo możesz szukać popularnych potraw z danego kraju przez badanie mapy świata albo możesz wchodzić do twojego specyficznego wymagania i możesz znajdować doskonały posiłek na mecz. Potrzebować gotować coś pikantnego przez czterech ludzi ale nie mieć w zapasie dużo czasu? Pozwolić Przewodnik kuchenny wąski w dół odpowiednich przepisów na ciebie właśnie przez wchodzenie do twoich szczególnych potrzeb. To można również znaleźć przepisy, które wykorzystują jakiekolwiek składniki możesz mieć dostępny. Właśnie pisać kluczowy składnik, któremu życzysz użyć na ekranie dotykowym DS i wybieraj z przepisów, które pojawiają się. Możesz dalej wąski w dół opcji posiłku przez określanie drobniejszych szczegółów jak ile kalorii oni powinni powstrzymywać albo jak trudny oni mają przygotować. Wyszczególnienie instrukcji zapewni, że gotujesz każdą potrawę doskonale podczas gdy głos przyjaznego zawierającego porady szefa kuchni będzie oznaczać, że zawsze możesz mieć pewność z jakiejś spółki w kuchni! I zanim gotowanie zacznie się, możesz sporządzać wszystkiego, co składniki, na które masz ochotę i polubisz Przewodnika kuchennego do zakupów dodają listę zakupów twój rachunek z jego poręczną funkcją kalkulatora. Zwiększać mieszankę wbudowany minutnik Przewodnika kuchennego, i to łatwo zobaczyć jak to może pomagać wam obydwóm do i z z kuchni!

Kategorie