Gry Gwiezdne Wojny Star Wars Lego online - gry-dladzieci.pl

Star Wars Droid Assault Star Wars Droid Assault

Jest to całkiem fajna gra Gwiezdne Wojny w której to będziemy walczyć dzielnym robotem. Logika gry jest bardzo pros...

Star Wars: Fierce Twilight Star Wars: Fierce Twilight

Jako nieustraszony Anakin w tej grze zasiądziemy za sterami galaktycznego statku i będziemy walczyć z wrogami w gal...

Gra Star Wars dla dzieci Gra Star Wars dla dzieci

Czeka nas daleka wędrówka w przestrzeń kosmiczną gdzie będziemy walczyć z atakującymi nas działkami oraz przez inne...

Lego Star Wars dla dzieci Lego Star Wars dla dzieci

Gra w której czeka na Was wspaniałą przygoda gdzie będziemy. Do sterowanie pojazdami Star Wars wystarczą nam strzał...

Gra STar Wars Gra STar Wars

Star Wars gwiezdne wojny już czeka. W tej grze będziemy latać statkiem z gwiezdnych wojen i strzelać do napotkanych...

Gwiezdne Wojny Gwiezdne Wojny

Do gry gwiezdne wojny Star Wars używamy: myszki. Naszym zadaniem w tej gwiezdnej grze będzie walka przy pomocy miec...

« poprzednia 1 następna »

Popularne - Gwiezdne Wojny - Star Wars

Gwiezdne Wojny - Star WarsGwiezdne Wojnyoglądana: 37495 razy
Gwiezdne Wojny - Star WarsLego Star Wars dla dziecioglądana: 33895 razy
Gwiezdne Wojny - Star WarsGra STar Warsoglądana: 17236 razy
Gwiezdne Wojny - Star WarsGra Star Wars dla dziecioglądana: 11239 razy
Gwiezdne Wojny - Star WarsStar Wars Droid Assaultoglądana: 7611 razy
Gwiezdne Wojny - Star WarsStar Wars: Fierce Twilightoglądana: 7106 razy

Gwiezdne Wojny - Star Wars

Fajny dział dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. To własnie tutaj spędzicie idealnie czas na wypoczynku i zabawie z najlepszymi postaciami tej sagi która ma już swoje lata. Będziemy wcielać się praktycznie w każdego bohatera tej produkcji Star Wars oraz poruszać się pojazdami jakie przewinęły się w odcinkach serialu czyli filmu. Oczywiście czekają również całkiem fajne niespodzianki na które warto czekać. Jeżeli chodzi o aktualizacje to tak będą one tak częste jak nowe gry będą się pojawiać. Ostatnia większa miała miejsce na początku 2017 roku. Niebawem wyczekujcie kolejnej fajnej aktualizacji nowej rozrywki w tym dziale dla dzieci i graczy w starszym wieku.

Gry Gwiezdne Wojny oparte są na trylogii z filmów stworzonych przez znakomitego reżysera George'a Lucasa. Nie wiem czy wiecie ale po raz pierwszy mogliśmy oglądać Star Wars już w 1977 roku także minęło bardzo dużo czasu od pierwszej premiery tego wspaniałego gatunku. Obecnie jest wiele nowych produkcji oczywiście większość z nich będzie przewijać się w grach które mamy dla Was do zaoferowania. Jeżeli chodzi o główne postacie występujące w grach i filmach to należą do nich: Anakin Skywalker, Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Palpatine, Han Solo,Leia Organa,Chewbacca,Padmé Amidala,C-3PO jak również robot R2-D2 oraz znana postać Yoda cz też Rey oraz Finn i Kylo Ren i ostatnia dość znana postać jaką jest BB-8.

Bardzo modne stają się te postacie w klockach lego i ich seriach w które gracze tacy jak Wy możecie również się zmierzyć tutaj. Ostatnio na fali popularności są: star wars rebelianci - jest to dość wyjątkowa rozgrywka która na pewno nie pozwoli się nudzić nikomu z Was, a już na pewno nie chłopcom.

Kolejne fajne produkcje jednak nie do zagrania online, a tylko do pogrania w wersji na PC lub konsolę jest to lego star wars III: the clone wars - bardzo fajna i ciekawa produkcja polecana dla chłopców i wszystkich fanów klocków Lego których na pewno jest bardzo dużo na tej stronie. Jeżeli chodzi o kolejna fajną przygodę to jest to the original trilogy oczywiście ze Star Warsami w roli głównej. Bardzo fajną opcją tej gry jest możliwość stworzenia całkowicie od podstaw własnego bohatera i granie nim w grze. Bardzo dużo osób stwierdziło, że jest to jedna z najlepszych produkcji na całym świecie. Pora przedstawić kolejną i już ostatnią część jak do tej pory w którą grać możecie wyłącznie na konsolę, chodź chodzą plotki, że zminimalizowana wersja może pojawić się online. Wtedy na pewno trafi do naszego działu. Mowa oczywiście o the original trilogy Star Wars. Zadaniem w grze jest zebranie wszystkich złotych klocków ich ilość we wszystkich poziomach jest ograniczona i wynosi dokładnie 160 sztuk.

Gry Star Wars i gwiezdne Wojny na androida - mamy dla Was dwie ciekawe aplikacje. Pierwsza z nich to Star Wars™: Galaxy of Heroes od Electronic Arts - bardzo fajna grafika i ciekawa fabuła. Następna to Star Wars™: Commander od PEGI 7 , pierwsza z nich ponad 1 milion pobrań druga natomiast ma ponad 600 tysięcy. Oceny są praktycznie same na plus. Wszystkie w wersji 3D. Jeżeli posiadasz telefon i ma on system Andorid to w google play wpisz te tytuły, a będziesz mógł zagrać.

Kategorie