Gry Hokejowe - gry-dladzieci.pl

Hokej pingwinów Hokej pingwinów

Ta gra to wyzwanie dla ciebie,w której stoczysz pojedynek z komputerem w grze w hokeja. Zwycięży ta drużyna, która ...

Hockey All-Star Competition Hockey All-Star Competition

W tej grze należy trafić krążkiem hokejowym do celu.Obserwuj celownik,kiedy będzie na tarczy wciśnij spacje....

Super Air Hockey Super Air Hockey

Uzyskaj lepszy wynik niż komputer, aby przejść do następnego poziomu.Trafiaj do bramki.Sterowanie myszką...

Hockey All-Star Hockey All-Star

Hockey All-Star to nowa gra w której należy wrzucać krążek do bramki.Kiedy celownik będzie na środku celu wciśnij s...

Puck Solitaire Puck Solitaire

Zagraj w pasjansa kartami z wizerunkiem zawodników hokejowych.Sterowanie myszką...

Mickey and Friends Shoot & Score Mickey and Friends Shoot & Score

Zagraj w Air Hockey z Mickey i jego przyjaciółmi!Wybierz jedną z postaci i postaraj się trafiać krążkiem do bramki....

Table Air Hockey Table Air Hockey

Zrelaksuj się i baw się dobrze grając w tą klasyczną grę zręcznościową.Musisz uzyskać lepszy wynik niż komputer, ab...

Super Ice Hockey Super Ice Hockey

Zagraj w Super Ice Hockey.Ta gra jest dla wszystkich fanów hokeja i okazjonalnych graczy! Odtwórz szybki mecz towar...

Hockey Challenge Hockey Challenge

W tej grze musisz trafić co najmniej 3 bramki, aby przejść do następnego poziomu.Sterowanie myszką...

Hockey Suburban Goalie Hockey Suburban Goalie

Ochroń cel za wszelką cenę.Sterowanie myszką...

Big Green Drift Big Green Drift

Ta gra to bitwa cymbergaja pomiędzy Mighty Ray i Lin Chung. Wystarczy wbić krążek do celu.Sterowanie myszką...

Disc Battle Disc Battle

Mała dziewczynka gra w hokej stołowy.Celem jest, aby przesunąć krążek do bramki przeciwników i obronić własną.Mecze...

Garfield Tabby Tennis Garfield Tabby Tennis

Zagraj razem z Garfieldem z air hockey.Sterowanie myszką...

Air Hockey World Cup Air Hockey World Cup

Ta gra polega na wrzucaniu krążka do celu.Wybierz swoją postać i swojego przeciwnika a następnie stocz z nim pojedy...

« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne - Hokejowe

HokejoweGra air hockey onlineoglądana: 21150 razy
HokejoweAir Hockey Disneyaoglądana: 17347 razy
HokejoweGra hokejowaoglądana: 17241 razy
HokejoweAir Hockery dla dziecioglądana: 10779 razy
HokejoweĆwicz strzały hokejoweoglądana: 10207 razy
HokejoweHokejowa rozgrywakoglądana: 8468 razy

Hokejowe

Zobacz fajny dział gdzie ze znajomymi możecie bez przeszkód pograć w hokeja. Gra NHL 2017 NHL Stanley Cup Finals był czystym hokejem, klasyczna sześć-gra Stanley Cup seria, odrzucając długoletni banał czarnookiego ale uśmiechniętego gracza opuszczającego przedni ząb. Każdy moment serii był o biegłości. NHL 18 idzie za przykładem. Klucz do NHL-u 18 jest ewolucją kija biegłości, niemożliwie zręczny sposób grania w cyfrowy hokej nawet dekada później jego powstanie. Prawy analog patyk odbija rzeczywistego patyk cyfrowego gracza, i do uderzającego stopnia. Na obronie, przymocowywać RB/R 1, kołysać prawy analog zostawać w pobliżu, i szeroko zakrojony ruch i/lub ustawienie mogą blokować krążek albo mogą odprawiać sprzeciwiającego się gracza. To pracuje, a kiedy razem z płynnością sprawioną tej serii EA, to czuje się prawe i naturalne. NHL EA seria pozostaje najlepsza ze sportów wydawcy prawa wyborcze pod względem jego udawania, właśnie wtedy gdy jego wolne tempo wzrostu staje się coraz bardziej trudne do ignorowania. Autentyczność FIFA waha się, doprowadzać do szału gra bezpieczny, i NBA na żywo przychodzi i idzie. NHL zostaje zgodny. Irytując jak off-the-puck AI może być (gracze zbyt często wyglądać na niewidomy gdy krążek zerwie się z uwięzi), w ruchu, to jest rozkosz hokeja. To jest oczywiste również że brak aktualizacji i zmian year-over-year zaczynanie być w zastoju jest rzeczami. NHL 18 'korekty s w zapleczu, proponując sposobowi by grać to sim, są oczywiste ledwie.

Zerkając przez? co Nowy "menu, NHL 18 patrzy strasznie opierać się. Na przedzie menu jest trybem szkoleniowym jak wyprodukowany przez Team Canada. Seminaria na żywo przypominają sobie Sega CD, ale w HD z ogromniejszymi wartościami produkcji (w tym trutnia fly-bys z lodu). Przysposobienie wojskowe wyjaśnia gameplay podstawowy wszystkim poziomom kwalifikacji, pomimo że próbując odzwierciedlić przerobione systemy gry trikowe, brak z wizualny albo reakcje tekstu z niepowodzeniem irytują. Pracując, NHL 18 's between-the-legs gra muzykę do tańca i zdobywanie punkt gola umiejętność zainteresowania publiczności pod górę czuć z grania przestępstwa. W odróżnieniu od podobnej przeszłości ofensywa zwiększa? bezkresne jeden-minutnik NHL '94 albo ruch obrotu w NHL-u 96 — te ruchy biegłości patyk wymagają finezji i uwagi. Rezultat końcowy jest ostry, dobrze rozważony system gameplay. Próbowanie być showmanem na-lód jest podstawami do obraźliwej katastrofy, jak w prawdziwy hokej, zostając wierny NHL-owi 18 'cele s udawania. Te ruchy nie mogą pracować catch-alls, ale raczej prowadzić działalność situationally. Krążek i lokalizacje obrońcy sprawa ustalając który podstęp grać użyć, jak odnawia właściwy zbiór w obraźliwej strefie. Faktycznie zdobywając punkt o grze trikowej? Niczym niezmącone zadowolenie, sprawiając, że patyk biegłości jest zgodny ze swoim imieniem.

Jeśli porządne zdobywanie punkt gola taktyki i kłopotliwi sędziowie wymierzający kary postarzeje się, nowy 3 - na-3 tryb, NHL Threes, wyjmuje NHL 18 'arkada s strona. Gry płyną szybko w tym trybie, z twardszymi ciosami, wolność od strat punktów, skurczone lodowisko, bardziej otwarty lód i face-offs tylko pośrodku okresy. Fajerwerki wybuchają z desek gdy gol jest strzelony, wspaniale nadmierna odrobina, która przypomniała mi o EA Big, teraz-nieistniejący śmielsze sporty wydawcy etykieta. Trzy nie jest dobrym napadem dla NHL-u 18 's patyk kontrole, ale plan dwa-guzik z NHL' 94 pozostałości możliwy do wyboru dla trzy (albo jakikolwiek inny tryb gry). Dostępny i uproszczone kontrole pasują do rozpaczliwego kroku trzy. Każdego dnia nowe gry do pogrania dla Ciebie. Zagramy na stole - specjalna odmiana dla 2 graczy przekręcając rękami hokeistów. Kolejna z rozgrywek to grania głowami. Odbijając specjalny krążek, na końcu coraz bardziej popularna forma tej rozgrywki na trawie. Wybór jak zawsze pozostawiamy dla Was.

Kategorie