Gry Konie i gry koniki - gry-dladzieci.pl

Dolina Koni ubieranki Dolina Koni ubieranki

Dla dziewczynek które uwielbiają konie będziemy mieli właśnie takie postacie z bajki, które będziemy mogli ubierać....

Koniolandia Koniolandia

W tej grze naszym zadaniem jest stworzenie własnej postaci konia, którą chcielibyśmy w rzeczywistości posiadać. Wys...

Końskie skoki Końskie skoki

W tej grze wcielamy się w rolę śmiesznie wyglądającego jeźdźca i jego zabawnego konia.Naszym zadaniem będzie wykona...

Zachwycające skoki Zachwycające skoki

W tej grze bierzemy udział w pokazie skoków nad różnymi rodzajami poprzeczek. Do tego zadania wystawiliśmy naszego ...

Utrzymać dystans Utrzymać dystans

To ostatni wyścig dzisiejszego dnia, a od zwycięstwa dzieli Cię zaledwie zdobycie kilku punktów.Niestety twój współ...

Wyścig na kasztance Wyścig na kasztance

Ty i twój koń przyjaciel właśnie dzisiaj bierzecie udział w wyścigu do zwycięstwa.Siadaj w swoim siodle i biegnij p...

Wyścig koni Wyścig koni

Zagraj w grę zatytułowaną \"Wyścig koni\" i dobiegnij tak szybko jak to tylko możliwe do mety, wyprzedzając po drod...

Praktyka na ranczu Praktyka na ranczu

Właśnie postanowiłeś zostać hodowcą koni, jednak nim się do tego weźmiesz musisz odbyć praktykę na ranczu, która ws...

W pogoni za gwiazdą W pogoni za gwiazdą

Bohaterem tej gry jest magiczny koń, który właśnie postanowił zebrać jak najwięcej złocistych gwiazd które spadły p...

Modny koń Modny koń

Dzisiaj możesz wcielić się w rolę stylisty zwierząt. Twoim zadaniem będzie dobranie do wspaniałego, wystawowego kon...

Księżniczka z kucykiem Księżniczka z kucykiem

Najlepszym przyjacielem księżniczki Emilii jest jej złoty kucyk. Oboje muszą przygotować się na wielki bal.Jednak k...

Czas na kąpiel Czas na kąpiel

Właśnie na świat przyszedł mały i radosny kucyk. Jednak ma on zwyczaj bawić się w błocie, dlatego jest bardzo brudn...

Słodki konik Słodki konik

Ten mały konik od zawsze uwielbia zabawę na świerzym powietrzu, przez co oczywiście ciągle jest brudny. Naszym zada...

Piękna klacz Piękna klacz

Czy kiedykolwiek marzyłeś żeby zajmować się piękną, młodą klaczą? W tej grze masz okazję aby to zrobić, jednak nie ...

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne - Konie

KonieMycie konioglądana: 112262 razy
KonieGra little ponyoglądana: 94840 razy
KonieKonie Bratzoglądana: 81342 razy
KonieGra o pony wyścigoglądana: 62927 razy
KonieBarbie konieoglądana: 61876 razy
KonieStrojenie konioglądana: 61489 razy

Konie

Recenzja fajnej gry związanej z koniami o nazwie: My Horse and Me 2 jest zapełniony pasjonującymi nowymi cechami, nowiutką grafiką i animacjami, i wciągającą fabułą udzielić fanom najpełniejszego hipicznego doświadczenia i najbardziej realistycznego udawania kiedykolwiek zobaczony w grze. Mojego zwierzątka i mnie serie są jedynymi grami na świecie zarobić ekskluzywne pozwolenie z FEI, popularny koń świata sporty organizacja. Oszczędzać rancho twojego wuja poprzez jechanie na twoim wierchowcu na zwycięstwo w My Horse & Me 2! Rzecz druga w kolejności do posiadania rzeczywistego źrebaka z twój własny - FEI - Opieka nad twoim źrebiem i uczyć się jak oporządzić to jak należy - Twój koń będzie potrzebować mnóstwo szkolenia jeśli będziesz zamierzać wygrać konkursy razem. - Zamieniać się włosami twojego charakteru i ubraniem tak ona wygląda zupełnie jak ty, i wybiera kolor twojego zwierzaka i oznaczenia. - Rywalizować przy eventings na śladach opartych na prawdziwych kursach w Anglii, Francji i Ameryce. - Brać udział w konkursach ujeżdżania - najwyższy test twojej więzi z twoim.Sporty gra z elementami udawania, w których przybieramy rolę jeźdźca, który obejmuje część szereg różnych turniejów. Mojego kucyka i mnie wyróżnia się na tle jego konkurentów dzięki poważniejszemu podejściu do jeździectwa jak również ekskluzywnego pozwolenia FEI, jeździectwa organizacja. Gra pozwala nam uczestniczyć w miriadach różnorodnych konkursów zorganizowanych na arenach specjalnie przygotowanych na całym świecie. Ponadto, my móc też iść na darmowej przejażdżce, bez musieć zastosować się do jakichkolwiek szczególnych zasad. Ponadto, gra kładzie nacisk na konieczność podejmowania odpowiedniej opieki nad naszym zwierzęciem. Gracze mogą brać udział w wielu innych mini-igrzyska że niech oni wytresują swojego kuca jeszcze lepiej. Można również kupić dodatkowe wyposażenie, obydwa dla zwierzęcia i jeźdźca.

Dojeżdżać do szlaków z Barbie ™ rozwiązać tajemnicę i wrócić Szczęśliwy, brakujący koń, na czas dla widowiska mistrzostw! Przygotowywać się dla przygody przez wybieranie twojego kucyka, ocierając się o jej grzywę i nawet karmiąc ją marchwiami, jabłkami albo kostkami cukru! Praktyka jakieś umiejętności będziesz musieć dla szlaków - skakanie, gromadzenie się i używanie procy! Wtedy, być na czele na zewnątrz konno badać szlaki lasu, Preria Miasto i Jaskinie pustynne w poszukiwaniach tropów! Każdy trop prowadzi cię bliższy do osoby podejrzanej jako ty rozwikłać tajemnice i lokalizować Szczęśliwy! - Mieszanka i stroje meczu stworzyć doskonały bieg jazdy konnej dla Barbie ™! - Pasza i szczotkuj twojego zwierzaka przed twoją przygodą! - Zbadaj 3 piękne lokalizacje! - Rozwiązać łamigłówki i ominąć przeszkody jako ty badać szlaki. Poszukiwania konno albo stopa dla tropów i specjalnych niespodzianek! - Jeden z najlepszej Barbie? tytuły kiedykolwiek! - Rewia Dzieci softwarowa. Sporty gra symulatora stworzona przez Yash Future Tech Solutions - niezależny developer. Są sześciu dżokejów i sześć cztero kopytnych do dyspozycji gracza - każdy z nich ma obydwa ich słaby i mocne strony, który czyni to niezbędne by przeprowadzić doświadczenia z innymi taktykami. Gracz uczestniczy w gonitwach mających miejsce na sześciu bieżniach - wyścig konny 2016 jest zagrany od widoku trzeci-osoba i gracza bierze udział w 56 innych konkursach zajętych się dystrybucją przez dziesięć pór roku. Gra oferuje kilka typów wyścigów, taki jak jazda na czas, Normalny, prosto, Płotki albo Wolny Kolarz. Co urozmaica poziom trudności podczas mistrzostw świata z grą fakt, że zmieniające warunki pogodowe wywierają bezpośredni wpływ na sytuacji jest na tropie. Twórcy zrealizowali zarówno jedne tryby gracza jak i szeroki multiplayer składnik. Gry przyzwoity, chociaż niewątpliwie nie ilustracje o spektakularnym wyglądzie świadczą o jego ruchomych pochodzeniach.

Wyścig konny Kierownik 2 zarządzanie sportami jest grą umieszczoną we wszechświecie wyścigu konnego. Z 3 trybami gry (stajnia, dżokej i obstawiający) to może być zagrane w pojedynkę albo z innymi graczami, i 3 typami gonitw (mieszkanie, płotki i kłus wyścigi), wyścig konny Kierownik 2 najwyższa gra dla całego zwierzętami jest kochankami i fanami wyścigu konnego. Jedyny i niepowtarzalny zarządzanie sportami gra umieszczona we wszechświecie wyścigu konnego 3 tryby gry: solo albo wielo-gracz (tyle że w stawianiu trybu) Stabilny. Jesteś właściciel/właścicielka/trener nowiutkiej stajni. Kupować konie, ziemię i infrastrukturę, dżokeje rekruta, zarządzać sesjami treningowymi, napisami gonitwy, udział gonitwy, postawione branie, itd. Decyzja należy do ciebie prowadzić twoją stajnię jak najlepiej możesz zdobyć status najlepszego właściciel/właścicielka/trener. Dżokej. Wybierz dla wyścigu specjalność i zagraj rolę dżokeja albo kierowcy przez długą i prestiżową karierę. Oprócz jego parametrów fizycznych (wielkość, waga, itd.), dżokej ma różniące się poziomy precyzji, doświadczenie i renomę. Decyzja należy do ciebie poprowadzić do zwycięstwa twojego konia. Obstawiający. Zagraj rolę długoletniego obstawiającego. Włóż pieniądze na wszystkich typach wyścigów. Wyniki pory roku i walczy' kariery są okazane, wraz z wszystkimi wynikami dżokeja o szczególnym koniu albo skutkach konia w szczególności warunki gonitwy. Decyzja należy do ciebie być szybkim na twoich stopach i marki słuszna decyzja uruchomić twoje pieniądze dla ciebie.

Kategorie