Gry kot i pies - gry-dladzieci.pl

Przedszkole dla psiaków Przedszkole dla psiaków

Jak zauważycie nie tylko dzieci chodzą do przedszkola mogą też różnego rodzaju pieski. Właśnie w tej grze będziemy ...

Talking cat Tom 3 Talking cat Tom 3

Tym razem w tej grze na świecie przeniesiesz się do studia gdzie oprócz Toma czeka jego kolega. Jak w pozostałych t...

Gadający kot Tom 2 Gadający kot Tom 2

Fajna gierka dla fanów w której poznamy tego tajemniczego kotka. Będzie klikać na ikony obok postaci Gzie jest tele...

Gra Akwalans Fish Hooks Gra Akwalans Fish Hooks

Gra pochodzi z bajki dla dzieci o kotku. Ten serial animowany Akwalans powstał dzięki postaci Noah\'a Z. Jones. Opo...

Modny kot Modny kot

Właśnie do twojego salonu przyszedł kot który lubi być bardzo modny.Czas abyś ubrał go w jak najlepsze stroje i naj...

Koci dentysta Koci dentysta

W tej grze wcielamy się w rolę kociego dentysty.Naszym zadaniem jest doprowadzenie ząbków tego małego kotka do jak ...

Opieka nad kotkami Opieka nad kotkami

Umyj, wysusz, wyszczotkuj i oczyść swoje kocięta tak aby wyglądały jak najlepiej. Możesz wybrać, jaki rodzaj obroży...

Niegrzeczny kotek Niegrzeczny kotek

Ten niegrzeczna kotka mieszka w pobliżu rzeki i bardzo kocha łowienie ryb.Ona często spędza cały dzień na wędkowani...

Hello Kitty ubierankia Hello Kitty ubierankia

Wybierz najlepszy zimowy strój dla Hello Kitty.Sterowanie myszką...

Zagadka Hello Kitty Zagadka Hello Kitty

Rozwiąż zagadkę z Hello Kitty. Nie jest to łatwe zadanie.Więc jeśli masz trochę czasu możesz spróbować tej gry.Ster...

Kotka modnisia Kotka modnisia

Wiem, że wszyscy kochają tego słodkiego kotka, ale wiesz co? Ten uroczy kot kocha manicure.Weź kotkę do salonu pazn...

Dopasowanka z kotków Dopasowanka z kotków

W tej grze masz za zadanie dopasować gdzie dany kotek powinien leżeć.Zwróć uwagę na cienie kotków,może one coś ci p...

Słodki kociak Słodki kociak

W tej grze musisz za pomocą piórka dopieścić swojego czworonożnego przyjaciela.Wystarczy,że będziesz klikał w odpow...

Dzień prania Hello Kitty Dzień prania Hello Kitty

Pranie nie jest łatwym zadaniem, ponieważ słodkie Hello Kitty nie jest w stanie zrobić go same.Nalezy je wysuszyć, ...

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne - Kot i pies

Kot i piesSalon zwierzątoglądana: 129113 razy
Kot i piesKot i Pies 3oglądana: 110880 razy
Kot i piesHello Kittyoglądana: 82482 razy
Kot i piesPiorun piesoglądana: 82019 razy
Kot i piesUbierz kotkaoglądana: 67945 razy
Kot i piesMałe pieskioglądana: 65222 razy

Kot i pies

Zabawa na całego z psem i kotem czeka na Ciebie. Dodatkowa korzyść popularnego Zwierzęcia przejeżdżającego przez serię Nintendo. W odróżnieniu od innych tytułów w prawie wyborczym, Szczęśliwy Projektant domowy nie jest dożywotnią grą symulacyjną, ale oprogramowanie dla przeznaczania wnętrz wirtualnych charakterów 'domy. W grze znajdujesz szeregowi opcje i rzeczy pozwalające ci wykonać na zamówienie dom zgodnie z ochotami charakteru. Na podłodze możesz kłaść dywany podczas gdy pokoje będą mogły być umeblowane regałami, ławkami, stołami, szafami, albo innymi przedmiotami. Gameplay mechanicy są prościutcy, skupiając na wybieraniu przedmiotów i stawiając ich przy zapragnąć miejscu. Gra popiera amiibo karty, które możesz przeszukiwać i możesz zapraszać inne charaktery do domu by pogadać albo grać. Gra zamieszcza taki sam wizualny styl jako najnowsze Zwierzę przekraczające produkcje.

Zupełnie nowy SimAnimals zakłada całą nową kategorię gier dzikiego zwierzęcia, zrobiony wyłącznie dla Wii i Nintendo DS. Teraz, po raz pierwszy gracze mogą zajmować się z dzikim światem zwierząt w ich naturalnym otoczeniu immersive i dotykowa droga. W tej grze jesteś zmobilizowany do zajęcia, dotykać, ruszać się i próbować panować nad więcej niż 60 zwierzętami jako ty podróż głębiej i bardziej w głąb lasu. Kontrolujesz filmową ożywioną rękę, która pozwala ci wyciągnąć i dotykasz, poprawiać się i przenosić wszystko w grze od lisów i niedźwiedzi do drzew i kwiatów. Cohabitate z tymi zwierzętami w ich naturalnym otoczeniu, i oparty jak traktujesz ich, zwierzęta będą poznawać i będą kochać albo nie będą lubić cię! Dobrze się bawić podczas rozwijania stosunków z dzikimi zwierzętami i ich rodzinami, i doświadcz humoru i dramatu przeżywania w dzikich obszarach. Dzikie zwierzęta roją się! Przywitasz mnóstwo przyjaznych dzikich zwierząt w tym jelenia, wiewiórek, królików, jeży i sów. A także jakieś psotne charaktery tak jak lisy, szopy pracz, borsuki, wrony i niedźwiedzie, które uwielbiają czynić zamęt. Dostawać pośrodku z działania ponieważ oni wszyscy łączą w twój sam posiadaj las umieszczający przez dziki czas! Rozwiązywać wyzwania i realizować cele przez grę, ponieważ zwierzęta potrzebują cię pomóc im dobrze się rozwijać. Odkryć sekrety, odkrywać obszary lasu i odkrywać przedmioty jedyne w swoim rodzaju i dzikie zwierzęta, jakiś ze specjalnymi umiejętnościami, przez z powodzeniem wykonać zadania. Jego przetrwanie z najbardziej wysportowany, ponieważ dowiadujesz się kim wichrzyciele są i kto bohaterzy pozytywni mają upewnić się, że każdy radzi sobie albo i nie! W SimAnimals na Wii, zaprzyjaźnić się do trzech z twoich przyjaciół z tobą na lesie przygoda we wspólnym trybie gry! Las, napełnić się pasjonującą fauną i florą, jest wystarczająco duży dla cię i twoich kumpli.

Sims 4: Koty i Psy dodaje, że zwierzęta udomowiły przez ludzi tysiące z przed laty. To sposób sims móc decydować się przyjąć najlepszego przyjaciela człowieka albo? wszystkiego nieoficjalny szef "który idzie swoja własna droga. To oznacza olbrzymi zwrot? Create Pet "narzędzie, które pozwala nam dostosowywać zwierzę do naszych preferencji. Zaczynamy od wybierania ze sto wyścigów, ale tak właśnie pierwszy z wielu trudnych wyborów. Można również mieszać dwa typy i nawet wykonywać na zamówienie elementy jak ogon albo formę uszu stworzyć naszego idealnego towarzysza (czytać: nie niezgoda z dywanem). Na koniec, kolor futra może być zmieniony, stwarzając ubarwienie jedyne w swoim rodzaju, nadane osobisty charakter wzory albo nawet halucynogenne części jak różowe pasy na ogonie. Jeśli skończymy z narzędziem, są wiele strojów i inny? szafa zwierzęcia "elementy (w tym kołnierzyki, szale i wstążki), jak również nowe ozdobne elementy i rzeczy dla naszych poczwórnych przyjaciół.Rozpieszcza siebie działać dynamicznie, tak e.g. kot może biec od psa na drzewie albo lodówka, i pies wbiją ogród, uczyć się podstępów albo gonić lokalne ptaki podczas spaceru. Jak w rzeczywistości, zwierzęta również mają ich własne osobowości. Jeden pies będzie lubić ścigać innych, inny będzie leżeć na kanapie całymi godzinami. Kot wola przynosić ich ofiarę jego pani, podczas gdy inny jeden ucieknie gdy to będzie słyszeć odkurzacz. Z drugiej strony, ulubieńcy również mogą stawać się chorzy ale to nie jest kraj świata, od tej pory weterynaryjne przychodnie są wśród nowości wprowadzonych w Simsie 4: Koty & Psy. Nie tylko oni potraktują zwierzęta, lecz także pozwolą sims do zostać weterynarzy siebie i zakładać ich własną praktykę.

Kategorie