Gry Leczenie dla dzieci - gry-dladzieci.pl

Gadający kot u lekarza Gadający kot u lekarza

Nasz kotek ostatnio bardzo dużo podróżuje. Trafił do szpitala po upadku z drzewa. Będziemy musieli zadbać aby go wy...

Leczenie smoka szczerbatka dla dzieci Leczenie smoka szczerbatka dla dzieci

Smoczek Szczerbatek trafia do lekarza gdyż jest chory. Postaraj się mu pomóc i wyleczyć go aby czuł się znakomicie ...

Jake pirat u lekarza wizyta Jake pirat u lekarza wizyta

Nasz dzielny pirat plejdo trafia do lekarza polowego. Tylko takie warunki czekają w dżungli. Będziemy musieli na st...

Doktor dosia leczy pluszaki Doktor dosia leczy pluszaki

Nasza Pani Doktor uwielbia leczyć zwierzątka zwykle są to pluszaki. Tak właśnie jest i tym razem. Nasza Pani wetery...

Gra Minion  wizyta u okulisty Gra Minion wizyta u okulisty

Wybieramy się do okulisty aby leczyć wzrok dla naszego pacjenta. Jest to postać z gry Minion Rush Codes and Cheats ...

Szczepienie dzieci Szczepienie dzieci

Jak każdy z Was wie małe dzieci przychodzą do szczepienia na różne choroby, my właśnie będziemy się tym zajmowali w...

Gra pigułki - lekarstwa Gra pigułki - lekarstwa

Fajna gra w leczenie przy pomocy leków, które będziemy musieli w odpowiedni sposób podawać pacjentowi. Musimy przy ...

Leczenie psa i kota Leczenie psa i kota

Pracujemy w lecznicy dla zwierząt gdzie będziemy zajmować się leczeniem różnych zwierzaków jak kot oraz pies. Wszel...

Gra w leczenie zwierząt Gra w leczenie zwierząt

Będziemy w grze leczyć chore zwierzątka. Będą to pieski, kotki i inne zwierzątka. Gdy zobaczyć nad zwierzątkiem dym...

« poprzednia 1 następna »

Popularne - Leczenie

LeczenieLeczenie psa i kotaoglądana: 29471 razy
LeczenieGra w leczenie zwierzątoglądana: 28873 razy
LeczenieSzczepienie dziecioglądana: 27763 razy
LeczenieGra Minion wizyta u okulistyoglądana: 20861 razy
LeczenieGra pigułki - lekarstwaoglądana: 7286 razy
LeczenieDoktor dosia leczy pluszakioglądana: 2794 razy

Leczenie

Fajne gierki z leczeniem czekają na gry-dladzieci.pl. Poczytaj trochę więcej o nich własnie tutaj: Po sukcesie Theme Park Bullfrog postanowił stworzyć kolejną podobną grę, ale przeniósł ją do szpitala. W szpitalu tematycznym gracz staje się właścicielem szpitala, a jego celem jest zarządzanie miejscem i dbanie o jego rozwój. Ważne jest dbanie o każdy ważny aspekt życia szpitalnego, począwszy od wyposażenia sali i gabinetów lekarskich, poprzez zatrudnianie odpowiedniego personelu, po przeprowadzanie badań medycznych. Robiąc naszą pracę, nasz szpital zyskuje lepszą reputację, a więc coraz więcej klientów przyciąga swoje usługi. Życie dyrektora szpitala nie jest jednak łatwe. Istotne jest budowanie nowych pomieszczeń i kupowanie nowego sprzętu, aby zadowolić zarówno pacjentów, jak i personel. Utrzymywanie aktualności technologii jest bardzo ważne, ponieważ zmniejsza ryzyko zgonów pooperacyjnych. Ponieważ gra jest przeznaczona dla młodszych graczy, twórcy zdecydowali się na humorystyczne podejście do całej sprawy. Tylko pacjenci z małymi dolegliwościami przychodzą do naszego szpitala, więc nawet nie tyle wykwalifikowany ratownik medyczny może z powodzeniem poradzić sobie z tym, co je dolega.

W szpitalu Hysteria życie okaże się maniakalnym wyzwaniem. Gracze będą mieli kilka poziomów szpitala do nawigacji i będą musieli dotrzeć do zdesperowanych pacjentów i wymagających lekarzy w określonym czasie. Szał w szpitalu wzrośnie wraz z postępem gry z coraz bardziej wymagającymi pacjentami, którzy desperacko chcą się wyleczyć! To zwykły dzień w Szpitalu Hysterii - kolejna potok pacjentów zagraża przekształceniem oddziału ratunkowego w chaos. Tylko jedna osoba może kontrolować gorączkową sytuację - czy możesz zachować zadowolenie swoich pacjentów, gdy twój oddział zostanie opanowany? Wcielamy się w rolę pielęgniarki płci żeńskiej lub męskiej, organizujemy oddział i kierujemy pacjentów do leczenia ich schorzeń tak szybko, jak to możliwe Możesz zaprojektować i ulepszyć swój oddział, aby oszczędzać na życie, aby być najlepszą pielęgniarką w Ameryce i uratować szpital przed przejęciem! Każdy z pacjentów ma wiele humorystycznych warunków, wszystkie z lekami wykorzystującymi najnowocześniejsze, najnowocześniejsze urządzenia do leczenia, od podstawowych aparatów rentgenowskich do parowej terapii po zabawną maszynę De-Stress Istnieje 7 różnych oddziałów, od lokalnej kliniki Maryville do nowojorskiego Central Hospital; ponad 60 poziomów, w tym tryb "Niekończący się", który stopniowo zwiększa się wraz z postępem.

Graj z lekarzami i pielęgniarkami, leczyj chorych, wynajmuj i zwalniaj pracowników, ulepszaj udogodnienia i bądź integralną częścią fantastycznej medycznej opery mydlanej z Codemasters 'Hospital Tycoon. Rozwijaj swój własny dramatyczny szpital i manipuluj wynikami, aby uzyskać jak najlepszą korzyść! Zajmując się szybko rozwijającym się szpitalem, Twoim zadaniem jest wyleczyć pacjentów z armią lekarzy i pielęgniarek, jednocześnie skutecznie zarządzając obiektami i dbając o wszystkie potrzeby. Zarządzaj szpitalem i wpływaj na wynik tej zabawnej, łatwo dostępnej i angażującej gry, w której znajdziesz relacje między postaciami, zarządzanie personelem, przezabawne choroby i leki oraz wiele innych. Dzięki grze, która jest tak przyjazna, jak chcesz, Hospital Tycoon ma fascynujące lokalizacje, misje i mnóstwo postaci! Hospital Tycoon jest łatwy do uruchomienia, niemożliwy do odłożenia. Czas zacząć działać!

Gdybyś kiedykolwiek śnił zostać lekarzem i przeprowadzić trudne operacje operacji, oto szansa na ciebie! Opiekować się o innych pacjentach, leczyć ich rany, uczyć się jak udzielić pierwszej pomocy jak należy i dobrze się bawić podczas grania operacja Symulator szpitalnej! Bądź najlepiej wykwalifikowanym lekarzem w tym szpitalu! Pielęgniarki i asystenci czekają na ciebie w operacja pokój więc pośpiesz się! Pacjent potrzebuje twojej pomocy natychmiast! Stawiać diagnozę i decydować czym typ medycznego wykopu piłki stałby się najlepszy dla każdego pacjenta! Wykorzystaj inne narzędzia operacji i zaopatrzenie do leczenia ran i zobacz uśmiechy twoich wdzięcznych pacjentów! Nie zapominać sprawdzić status twojego pacjenta podczas operacji, uniknij krytycznych sytuacji i zostań najlepszym lekarzem kiedykolwiek! Zdobądź sprawy do operacji z powodzeniem przeprowadzonych i otwórz nowe różne zasoby leczenia i narzędzia jak igły, strzykawki, kleszcze, inne śmietanki, tynki i bandaże! Stawać się najskuteczniejszym lekarzem wojskowym w tej wspaniałej operacja Symulator szpitalnej zabawa i dobrej zabawy! Czuć tak jak lekarz z tą robiącą wrażenie grą, i, może, someday zostaniesz lekarzem w prawdziwym życiu! Sprawdzać twoje umiejętności w uwadze, być naprawdę ostrożnym i zdobądź reputację najlepszego lekarza tego szpitala!

Kiedykolwiek potrafisz użyć sprzętu medycznego? GameiCreate daje ci szansę by zobaczyć jakim rodzajem z lekarza możesz zostawać. Jest więc wielu pacjentów cierpi w tej Żywej Wirtualnej Operacji Multi Operacja gra szpitalna. Zostań zawodowym lekarzem w tej grze operacji i pokaż twojemu pacjentowi, że możesz opiekować się nimi jak należy. Tu w tej grze szpitalnej, możesz wykonywać tony innych wirtualnych operacji jak operacja kolana, neurochirurgię, Operacja żołądka, Palec u nogi operacja paznokcia i dużo bardziej. Wybierać twoją ulubioną operację i sprawdzać co zły z twoim pacjentem i traktować go jak należy wykorzystując prawdziwe narzędzia lekarza jak zaciski, occluders, siekiery, noże obsady, noże, zastrzyk, windy, przewodnicy, impactors i dużo bardziej. Tak przeprowadzać absolutnie każdą operację na pacjentów czynić ich szczęśliwymi i doskonałymi jeszcze raz. Zagraj tej Operacji grę szpitalną i dziel to z twoimi przyjaciółmi i członkami rodziny.

Kategorie