Gry Mafia - gry-dladzieci.pl

Noworoczna walka Noworoczna walka

W nowy rok mafia na pewno nie daje spokoju przekonamy się o tym grając w tej gierce online w której będziemy walczy...

Mafia Shootout Mafia Shootout

W tej grze zabawimy się w mafiosa, którego zadaniem będzie osłanianie ciężarówki przed atakującymi ją co chwilę gan...

Gra Goodgame Mafia online Gra Goodgame Mafia online

Kolejna z serii goodgame tym razem jest to gra Goodgame Mafia online, która przeznaczona jest przede wszystkim dla ...

Bojowe pojedynki Bojowe pojedynki

Do gry bojowe pojedynki wykorzystujemy strzałek oraz A i S. Gra jest całkiem fajna po jej załadowaniu klikamy na ik...

Zostań stzrelecem mafii Zostań stzrelecem mafii

Jeżeli chcesz zostać strzelcem mafii w grze to musisz się nauczyć strzelać. Oczywiście jest to tylko gra i należy j...

Likwiduj cele Likwiduj cele

Będziemy jak się można domyślać likwidować cele w tej grze. Do dyspozycji będziemy mieli super bron z lunetą dzięki...

Snajper na usługach mafii Snajper na usługach mafii

W grze tej wcielamy się w rolę snajpera na usługach mafii. Zadania będą dość proste będziemy w nich likwidować cele...

Super Mafia Bros Super Mafia Bros

Parodia tej gry. Wystarczy, że ją wybierzecie a z pewnością będzie się Wam ona podobała. Klawisze jakie będziemy po...

Mafijna gra Mafijna gra

Gra z mafią należy już do klasycznych gier online. To tu poczujesz się jak prawdziwy kierowca samochodu, który będz...

Gra mafia driver 2 Gra mafia driver 2

2 cześć słynnej gry mafia w której wcielamy się w rolę osoby która kieruje samochodem i pracuje dla mafii. Grę wyró...

Mafia land Mafia land

Trochę śmieszna gra która może nam się kojarzyć z Mario. jednak będzie odbywać się w klimacie mafijnym gdyż będzie...

Gra mafia driver Gra mafia driver

Mafijne pojedynki jak i też ucieczki samochodami w grze. To właśnie będzie nas wyróżniało od innych tego rodzaju gi...

« poprzednia 1 następna »

Popularne - Mafia

MafiaSnajper na usługach mafiioglądana: 20695 razy
MafiaGra mafia driver 2oglądana: 14321 razy
MafiaMafia Shootoutoglądana: 14240 razy
MafiaGra mafia driveroglądana: 13745 razy
MafiaMafia landoglądana: 13355 razy
MafiaBojowe pojedynkioglądana: 12855 razy

Mafia

Mafia następna gra w cyklu trzeci-osoba jest otwartymi grami akcji światowymi o gangsterach. Tytuł został utworzony przez Hangar nowo ufundowany 13 studio, pracując pod Take-Two Interactive. Studio zatrudnia były-członek 2 K Czech (wcześniej znany jako Illusion Softworks), zespół za pierwszymi dwoma częściami serii. Ta nowa gra przez czeskie studio została zwolniona na PC i, po raz pierwszy w historii serii, na ośmiu konsolach generacji. Gra jest kompletem w roku 1968, Nowy Orleans. Bohaterka jest Lincoln Clay, weteranem wojny wietnamskiej i członkiem mafijnym. Jednakże, jego? rodzina 'został zdradzony i wykonał bez litości. Dlatego, wątek główny gry jest zemstą na osobę odpowiedzialną za ludzi zabijającego Lincoln - Sal Marcano, nauczyciel akademicki włoskiego tłumu, który zarządził masakrę. W swoim poszukiwaniu Clay może współpracować z innymi przestępczymi szefami, w tym irlandzkiego gangstera wymienić Burke'a, Kasandra, głowa Haitańczyka gang, i Vito Scaletta, bohater.

Mimo że gry tego rodzaju zawsze były osadzone w otwartych światach, pod względem rozgrywki trzecia część zbliża się do konkurencyjnej serii Grand Theft Auto. Ulice Nowego Orleanu są wypełnione różnymi dodatkowymi zajęciami, które możesz wypełnić między głównymi misjami. Jedną z największych różnic między mafią i GTA jest sztuczna inteligencja obywateli Nowego Orleanu. Podobnie jak bohater, postacie spoza gry mogą angażować się w różne działania. W związku z tym można spotkać pary całujące się, ćpunów lubiących ulice lub muzyków ulicznych. Kolejnym nowym elementem o kluczowym znaczeniu jest możliwość przejęcia kryjówek wrogich gangów. Po wyczyszczeniu określonej lokalizacji możesz przekazać ją jednemu ze swoich caposów. Generuje różne bonusy, np. możliwość wezwania "kawalerii", aby pomóc ci pozbyć się przeciwników, którzy cię gonią, lub przekupić policję, żeby rzuciła pogoń. Tym razem protagonista ma znacznie szersze spektrum możliwości. Lincoln może korzystać z pistoletów, rewolwerów, strzelb, karabinów maszynowych i granatów, chociaż możliwe jest posiadanie tylko dwóch rodzajów broni w tym samym czasie. Gra zawiera również system osłony i dynamiczną walkę wręcz, w tym brutalne obalenia. Kolejnym ważnym elementem rozgrywki jest strzelanie podczas prowadzenia samochodu - samo prowadzenie pojazdu również uległo znacznej poprawie. Gierki takie jak te w dziale mają połączony system regeneracji zdrowia. Pasek zdrowia podzielony jest na trzy segmenty, które regenerują się automatycznie, chyba że spadną do zera - kiedy to się stanie, musisz użyć apteczki, aby je wypełnić.

Mechanika rozgrywki Mafii II to niemal niesłychanie ekspansja pomysłów zastosowana w poprzedniku, który został wydany osiem lat wcześniej. Gra rozgrywa się w otwartym mieście o wielkości dziesięciu mil kwadratowych. Lokalizacja, zwana Empire Bay, jest w rzeczywistości luźno oparta na Nowym Jorku (takie charakterystyczne budynki jak Empire State Building i Brooklyn Bridge można znaleźć w grze). Miasto jest podzielone na kilka różnych dzielnic, wśród których znajdują się Małe Włochy, Chinatown, dzielnica przemysłowa, dzielnica portowa, dzielnica bogatych i slumsów. Podobnie jak w poprzedniku, podstawą gry jest dość linearna historia, która powinna zająć około 10-15 godzin. Misje są bardzo zróżnicowane i oferują skuteczne pościg za członkami rywalizujących rodzin mafijnych, przejażdżki samochodem, podczas których trzeba kogoś śledzić lub uciec przed policją, a nawet wyzwania, które wymagają pracy w cieniu. Gracz nie jest zmuszony śledzić fabuły, a podczas gry może skupić się na wielu działkach i działaniach. W porównaniu do pierwszej odsłony serii, Mafia II oferuje znacznie większą swobodę i możliwość swobodnego zwiedzania otaczającego miasta, które żyje własnym życiem i kusi gracza wieloma niekoniecznie legalnymi działaniami. W trakcie gry można ukraść 50 różnych pojazdów w oparciu o rzeczywiste modele (poprzez rozbijanie szkła lub stosowanie bardziej subtelnych metod), a następnie modyfikować i ulepszać je w warsztacie. W Empire Bay znajduje się wiele sklepów, w których można kupić ubrania, coś zjeść lub kupić nową broń. Bohater ma wiele nowych umiejętności i teraz może walczyć z wrogami nowymi ruchami, chować się za osłonami i skakać przez przeszkody. Ponieważ akcja gry rozgrywa się później niż w pierwszej Mafii, świat gry jest jeszcze bardziej okrutny, miasto ma inną estetykę, a samochody są znacznie szybsze.

Kategorie