Spiesz się z Mario

W tej grze musimy się wykazać naszym sprytem i jak najszybciej udać się do góry planszy ponieważ jak zobaczymy plansza nam znika od dołu. Dlatego trzeba zbierać gwiazdki jak najszybciej i uciekać do góry. Jeżeli myślałeś, że tytuł jest aby zachęcić do zagrani i nie ma nic wspólnego z szybkością to się bardzo myliłeś, to klasyczna zręcznościowa zabawa dla niej jak i też dla niego. rekordy gdzie udało się Wam dojść piszcie w komentarzach pod wpisem, zobaczymy kto będzie najlepszy tylko nie oszukujcie aby była zabawa trzeba grać czystko, wtedy można pogratulować drugiej osobie.

Gre ogladano: 59,434 razy Gre komentowano: 2 razy

Aktualna ocena gry: 4,17/5 (9 oceniana razy)


Dodane komentarze do tej gry (2):

nina

78945611111111111111111111111111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodał(a): nina

kk

Kurcze bardzo trudna gierka, trochę się namęczyłem aby w ogóle pokonać kilka plansz a co dopiero żeby przejść to wszytsko to nie wiem jakim cudem da radę. Podziwiam kogoś jeżeli to się uda, czytałem na YT i ludzie te mają z tym niezłe problemy.

Dodał(a): kk

« poprzednia 1 następna »

Dodaj Komentarz: