Gry Meblowanie domu dla lalek i hotelu dla dzieci

Ogrodowy plac zabaw Ogrodowy plac zabaw

W tej grze meblowanie przedszkola sami zaprojektujemy i stworzymy nasz ogrodowy plac zabaw, który będzie niepowtarz...

Tweety w akcji Tweety w akcji

Zbliżają się święta dlatego też Tweety postanowił udekorować swój domek. Nie będzie to jednak takie zwykłe dekorowa...

Meblowanie kawiarni Meblowanie kawiarni

Zakładamy własną kawiarnię w centrum miasta do której będą przychodzić klienci. Jest teraz ciepło więc będziemy meb...

Meblowanka dla dziewczyn Meblowanka dla dziewczyn

Dla wszystkich dziewczyn mamy ciekawą meblowankę w której będziemy musieli umeblować pokój. Zobacz jak Ci to wyjdzi...

Gra meblowanka Gra meblowanka

Klasyczna gra meblowanka na nas tutaj czeka. Do umeblowania będziemy mieli pokój do wyboru będziemy mieli oczywiści...

Meblowanie realistycznego pokoju Meblowanie realistycznego pokoju

Będziemy tutaj mogli umeblować całkiem realistyczny pokój. Zobacz jakie rzeczy będziecie mogli do niego dodawać i j...

Meblowanie pokoju dziecięcego Meblowanie pokoju dziecięcego

W grze będziemy mieli możliwość meblowania pokoiku dziecięcego do wyboru będziemy mieli wiele ciekawych rzeczy. Ume...

Gra w budowanie domu Gra w budowanie domu

Będziemy tutaj budować domek dla lalek. Musimy postępować wedle instrukcji w nim znajdujących się. Dzięki temu ten ...

Umebluj dom i pokoje Umebluj dom i pokoje

Zadanie jakie na nas spoczywa to meblowanie domu jak i tez samych pokoi w nim znajdujących się. Jest to nietypowy d...

Meblowanka domek Barbie Meblowanka domek Barbie

Wybieramy się do Barbie i naszym zadaniem tutaj będzie umeblowanie nowego domku dla lalek Barbie. Umebluj je wedle ...

Dekorowanie otoczenia Dekorowanie otoczenia

Tutaj będziemy mogli się wykazać meblując całe otoczeni jakie w koło nas dotyczy. Wszystkie rzeczy jakie nam do teg...

Umebluj pokój nad morzem Umebluj pokój nad morzem

Będziemy mogli w tej grze udekorować swój pokój nad morzem. Pokój jest z widokiem na morze dlatego musimy starannie...

Meblowanie domku Meblowanie domku

Tym razem poproszono nas o umeblowanie tego domu. Mamy nadzieję, że Sobie z tym poradzicie. Trochę pokoi będzie do ...

Umebluj swój pokój Umebluj swój pokój

W grze będziemy musieli umeblować pokój. Postaraj się go umeblować w taki sposób jak gdyby to był twój własny pokój...

« poprzednia 1 2 następna »

Popularne - Meblowanie

MeblowanieGra w budowanie domuoglądana: 51163 razy
MeblowanieMeblowanka domek Barbieoglądana: 39221 razy
MeblowanieMeblowanie domkuoglądana: 37179 razy
MeblowanieMeblowanie pokoju dziecięcegooglądana: 34004 razy
MeblowaniePark rozrywkioglądana: 33018 razy
MeblowanieUmebluj dom i pokojeoglądana: 30308 razy

Meblowanie

Poznaj świat mebli w tym dziale on właśnie czeka na kogoś takiego jak Ty. Poczujesz się jak prawdziwa osoba która zajmuje się aranżowaniem wnętrz, wczuj się w rolę architekta i zaprojektuj cały dom czy też hotel i inny budynek. Świat w tych grach online związanych z meblowaniem będzie stał dla Ciebie otworem, wystarczy tylko wykorzystać szansę i wybrać ciekawą zabawę jaka znajduje się na naszym portalu z grami dla Ciebie. Oczywiście dokładnie wyselekcjonowane i dobrane dla Ciebie. Komentuj je i oceniaj wedle własnego uznania.

Nie jest łatwo urządzić cały dom jednak my wierzymy, że ty dasz sobie z tym radę bez najmniejszego problemu. Do twojej dyspozycji oczywiście będą wszelkie meble dostępne i inne potrzebne dodatki do nich. Mamy nadzieję, że zechcecie się sprawdzić i przetestować swoje umiejętności. Zawsze do pomocy możecie zaprosić swoje brata lub siostrę czy też swoich rodziców albo też znajomych. Wybór jak zwykle należy tylko i wyłącznie do Was samych. Oczywiście przejdziemy do poszczególnych pokoi w takim domku gdyż każdy z nich pewnie będzie urządzany w całkowicie innym stylu. Wszystko dowiecie się po wyborze danej gry online. Jest ich przygotowanych dla Was ponad kilkaset do wyboru. Są zarówno bardzo duże pomieszczenia która mają być bardzo przestronne jak i również te mniejsze które zapewne umeblujecie aby były przytulne i fantastyczne.

Jeżeli chodzi o meblowanie hotelu lub też całej sieci hoteli to musimy zawsze zachować określone standardy które mogą nam być narzucone z góry. Zwykle jeżeli je dekorujemy to każdy z pokoi który się znajduje w tym budynku musi być urządzony w takim samym stylu czyli mamy takie same szafki, komody,łóżka łazienki i wszelkie dodatki jak stoły czy krzesła. Oczywiście wszystko tutaj zależy od standardu takich hotelowych pokoi. Przejdźmy teraz do ogrodu z którymi wiele osób ma dużo problemów podczas ich projektowania. Można tam zmieścić bardzo dużo od oczek wodnych po różnego rodzaju fontanny i oczywiście przeróżne większe i mniejsze sadzonki, drzewa, krzewy oraz różnego rodzaju inne dodatki jak alejki czy też podświetlane lampki ogrodowe. Wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej. Postarajcie się o to aby było doskonale i fantastycznie. Poznamy tutaj także domek dla lalek Barbie i innych znanych laleczek. To własnie specjalnie dla nich będziemy go tworzyć niemal od podstaw. Wszytskie niezbędne meble do jego umeblowania znajdziemy przed domkiem. Przechodzimy do poszczególnych pomieszczeń aby je umeblować w doskonały i ciekawy sposób. Wykażecie się inwencją twórczą i na pewno bez najmniejszego problemu sobie z nimi poradzicie. Zobaczycie, że nie jest to trudne, wystarczy tylko dobrać odpowiednią gierkę adekwatną do wieku dziewczynki. Mamy także opcję widoku 3D jeżeli ktoś takie lubi to jednym kliknięciem myszki może się do takiego widoku przyłączyć.

Poznamy także przeróżne mieszkania w bloku które będziecie musieli przearanżować na zupełnie nowe i niepowtarzalne. Pamiętać jednak należy, że mamy do tego oczywiście całkiem ograniczony budżet w którym będziecie musieli się oczywiście zmieścić. Trafiać się także będą bardzo duże apartamenty które są wraz z basenem przyległym do niego. Tutaj będziecie musieli wręcz puścić wodę fantazji i nie przejmować się żadnymi ograniczeniami budżetowymi. Sporo naprawdę w tym dziale jest takich gier, wystarczy je tylko poszukać. Komentujcie i oceniajcie oczywiście wszystkie z nich bez wyjątków. Mamy także fajne domy rodzinne do zmian gdzie będziecie musieli się podczas meblowania trochę natrudzić aby sprostać wymagania domowników.

Gry meblowanie na androida - gdy jesteś w podróży to doskonała okazja do grania jeżeli nie masz laptopa, możesz to zrobić na aplikacjach w twoim telefonie zupełnie za darmo. Wystarczy tylko pobrać wcześniej określone tematyczne gierki. Chcemy Wam w szczególności polecić trzy produkcje. Pierwsza z nich to Design Home w bardzo fajną grafiką i dużym realizmem. Oczywiście wersja 3D. Kolejna produkcja to Neybers Projektowanie wnętrz gdzie możecie zaprojektować wnętrza dla starszych dziewczyn polecana. Na samym końcu zobaczcie Design This Home i urządzanie domów. Te produkcje są godne polecenia. Dostępne na android. Weź się do zabawy i nie trać czasu nawet przez chwilkę.

Kategorie