Gry Narciarskie - gry-dladzieci.pl

Gra ski jump online Gra ski jump online

Zimowa gra w ski jump w wersji online gdzie wybierzemy się na jedną z piękniejszych skoczni na świecie jaką jest Ho...

Gra Snow Ride online Gra Snow Ride online

Na zimowe dni mamy grę snow ride w której będziemy zjeżdżać z góry na desce razem z postacią Snow Ride. Na początku...

Gra biegi narciarskie Gra biegi narciarskie

Do gry biegi narciarskie używamy myszki, to przy jej pomocy będziemy biegać i pokonywać trasę. Musimy utrzymywać sz...

Triki na desce snowboardowej Triki na desce snowboardowej

Będziemy tutaj wykonywali przeróżne triki jak i też skoki na desce snowboardowej. Kierujemy strzałkami triki wykonu...

Zimowa gra Zimowa gra

Czeka na nas zimowa przygoda z narciarzem, który wybrał się w góry. Będzie zbierał diamenty i jabłka, przeskakiwał ...

Jazda na desce snowboardowej Jazda na desce snowboardowej

Jazda na desce snowboardowej to właśnie będziemy robić w tej grze. Będziemy skakać przy użyciu strzałki do góry zbi...

Zjazd z górki na sankach Zjazd z górki na sankach

W tej grze będziemy zjeżdzali z górki na sankach. Jednak po drodze będą na nas czekać przeróżne przeszkody, które o...

Board Board

W tej grze Board będziemy jechać i omijać przeszkody na desce snowbordowej....

Łyżwiarstwo  figurowe Łyżwiarstwo figurowe

Będziemy tutaj jeździć na łyżwach i doskonalić sztukę jazdy na łyżwach przy pomocy myszki....

Igrzyska zimowe Igrzyska zimowe

Jak w każdych igrzyskach zimowych mamy wiele dyscyplin sportu, w których będziemy mogli się sprawdzić. Zobacz jakie...

Gra jazda na nartach Gra jazda na nartach

Do zjazdu na nartach w tej grze online i to całkowicie za darmo używamy myszki komputerowej, którą to kierujemy pos...

Zimowe skoki Zimowe skoki

Dobieraj odpowiedniej mocy do skoku aby idealnie przeskoczyć drzewa i wylądować na wskazanym do tego miejscu....

Jazda na nartach Jazda na nartach

Czy lubicie jeździć na nartach czy desce, jeżeli tak to ta gra jest właśnie dla Was wszystkich....

Gra w snowboard Gra w snowboard

W tej grze pojeździmy na snowbordzie. Do gry będą nam potrzebne: myszka + spacja do skoków....

« poprzednia 1 2 następna »

Popularne - Narciarskie

NarciarskieGra biegi narciarskieoglądana: 62536 razy
NarciarskieJazda na łyżwachoglądana: 43544 razy
NarciarskieTriki na desce snowboardowejoglądana: 40342 razy
NarciarskieZimowe skokioglądana: 31136 razy
NarciarskieGra ski jump onlineoglądana: 30467 razy
NarciarskieOnline Snowboardoglądana: 28741 razy

Narciarskie

Orły lecą jeszcze raz. Królowie remisu lotniczego, wszyscy oczy na początek pory roku skoków narciarskich 2004 / 2005. Spojrzeć na najważniejszych wydarzeniach tej zimy: Pod koniec bieżącego roku będziemy świadkiem 53. międzynarodowego turnieju cztery-wzgórze. Towarzyszenie brandnew wersja dla PC i PlayStation2? skoki narciarskie RTL 2005. Witamy w ? Orzeł bez Granic "!Nie tylko nowicjusze docenią interaktywne seminarium, które wyjaśnia szczegółowo gra kontroluje i czyni zaczynanie twojej pierwszej gry łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem. Szczyt performancesby skoczkowie narciarscy jak zobaczony w telewizji powinien bardzo mobilizować się ty.Poważna praktyka doprowadzi cię do doskonałego przedstawienia. Po raz pierwszy również możesz używać letnich skoków. Zapewniać, że każdy skok jest perfekcyjny: szeroki zakres wysokogatunkowego wyposażenia jest dostępny w sklepach i przyjmowaniu dobrego trenera i waxer zagwarantuje twój sukces. Wskazówki trenera i widzowie 'brawa tuż początkiem dadzą ci moc i motywację. Marka-nowy: po raz pierwszy możesz przeszczepiać swojemu graczowi twarz i możesz wcielać grafikę do oprogramowania przez główne menu. Graficzna korekta wszystkich animacji i skoków narciarskich, fotorealistyczny skrzący się śnieg i fantastyczny mroźny krajobraz nie zapewniają żywej, pasjonującej atmosfery nigdy zobaczony wcześniej.

Wyścig z dotrzeć Kandaharu Garmisch-Partenkirchen ponieważ megagwiazda narciarska poczekała Miller z USA, albo ukazywać twój talent o mistrzostwach świata bieżnia w Gröden. Zaczynając olimpijską Porę roku Wszechstronna osoba udawania z trzema innymi poziomami trudności i zoptymalizowanego trybu zawodowego w tym system talentu: narciarstwo alpejskie 2006 proponuje połączenie wyścigów i gry roli drobno nastrojone. Najwięcej ważnej rzeczy dla stawania się najwyższym samochodem wyścigowym jest niewątpliwie do planu jak doskonały program szkoleniowy możliwie. To jest gdzie twoje kierownicze jakości są potrzebne, jak różnoraki organizacyjny i obowiązki harmonogramu treningowe są na porządku dziennym. Śnieg Podmuch!To jest często jedyne hundreths sekundowy że decydować czy ty tak czy owak: pasy gęstej mgły, zamarznięte powierzchnie, i gałęzie wiążą się ze sporo niebezpieczeństw na dużych nachyleniach. Po końcu, zawodowcy narciarscy odchylają się i analizują powtórkę ich biegu w dyscyplinach Slalomu, gigant, Super G, i w dół: właśnie tak jak w telewizji, oni ścigają się ze stoków, sfilmowany z innych pozycji kamery i z oceną dwóch komentatorów. Nowa Grafika i efekty dźwiękowe! Nowa grafika i efekty dźwiękowe, spokojna animacja, malownicze mroźne krajobrazy, i zmienianie warunków pogodowych zwiększają stopień realizmu. Animacje całkowicie zostały stworzone nową wersję i teraz dostarczać jeszcze bardziej realistyczne doświadczenie narciarskie. Czyste Ustawienie Dzięki menu wyraźnie zorganizowanemu, nawet sporadyczny gracz nigdy nie traci z oczu rzeczy i może natychmiast zajmować się grą. Gracze, którzy chcą być towarzyskimi mogą wchodzić do multiplayer trybu i mogą grać turniej z do dwunastu przyjaciół.

Wielka długoterminowa motywacja - 32 ślady przy 18 cudownych miejscach. Wyścig na twoich ulubionych bieżniach tej pory roku! - Nieskomplikowany Tryb zawodowy. Optymalizować twojego narciarza z ciągłym szkoleniem i lepszym biegiem... - Dwóch komentatorów specjalisty. Sto komentarzy dostarczają doświadczenie, które jest tak jak prawdziwe sporty nadały. - Rozległe wyposażenie narciarskie. Miej lepsze kaski, gogle, narty, garnitury itd. dla twojego narciarza. Sklep był całkowicie stworzony nową wersję i poszerzony! - Uzależniające połączenie wyścigów i scenki. Rozdawać punkty biegłości i być wszechstronną osobą albo specjalistą w twojej dyscyplinie. - Liga System. Dostarcza długoterminową motywację: Początek u dołu i robić twoją drogę do szczytu. - Zmienny poziom trudności. Początkujący są wybaczeni godziwemu kawałkowi. Zawodowcy jednakże grają w Simulation Mode i są zdyskwalifikowane jeśli oni popełnią błąd (opuszczając bramki itd.).Gra zręcznościowa przez Igrzyska wagie piórkowej. Gameplay składa się z jeżdżenia na nartach z tytułowej góry. Niezależnie od twojego wybranego śladu, nastąpić po tobie musieć uniknąć drzew i slalomu między kolorowymi masztami (ruszasz się tuż obok niebieskich i zostawiony przez czerwone). Są różne typy terenu? oprócz typowy biały śnieg, również możesz napotykać głęboki śnieg, który slows ty w dół, i lód, który sprawia, że idziesz szybciej. Możesz uczestniczyć w rozmaitych wyzwaniach i misjach premii z wysokim poziomem trudności. Yeti narciarskie Góra jest dostępna za darmo, pomimo że unieruchomić ogłoszenia, które masz zarobić byłą zapłatę.

Shaun biały Snowboarding jest odpowiedzią na bardzo popularne SSX i Amped skupianiu gry szeregowym na snowboardingu. W odróżnieniu od tych tytułów, Ubisoft Rozrywka produkcja podkreśla realizm tego popularnego zimowego sportu. Shaun biały Snowboarding daje ci pełną wolność w przemierzaniu stoków górskich. Możesz iść gdzie chcesz i próbujesz jakiegokolwiek pogromu lubisz. Przede wszystkim, nie jesteś sam podczas gdy grając. Przez cały czas gra próbuje założyć połączenie z Internetem, i w efekcie, większość z snowboardzistów, których widzisz jest nie tylko AI-opanowany charaktery, ale prawdziwi gracze. Ich liczba na ekranie różni się 16 aby 32. To również zwiększa multiplayer gameplay ponieważ nie musisz szukać specjalnego serwera. Właśnie musisz umożliwić multiplayer tryb.Główna zaleta gry jest realistycznym udawaniem fizyki. Dlatego, twój wynik zależy nie tylko na twojej biegłości lecz także właściwym wyborze wyposażenia i przygotowania. Początkowo, wszystkie charaktery mają tylko podstawowy bieg, ale ponieważ robisz postępy otwierasz lepsze stroje, gadżety, i snowboardy. Shaun biały Snowboarding przedstawia trzy lokalizacje w różnych miejscach Ziemi: Alaska, Miasto parkowe i Japonia. Dynamizm gameplay jest zwiększony przez inne ustawienie kamery - nawet FPP.

Kategorie