Gry Operacja - gry-dladzieci.pl

Doktor mózg Doktor mózg

To twoja pierwsza operacja mózgu? Przeprowadź ją dokładnie żeby nic nie uszkodzić.Sterowanie myszką...

Barbie operacja Barbie operacja

Chcesz wiedzieć co znajduje się w mózgu Barbie?Tym razem masz okazję.wykonaj zabieg operacyjny i zanotuj swoje wyni...

Elsa operacja Elsa operacja

Elsa spacerując po lesie spadła z wielkiej góry i bardzo się zraniła.Pomóż jej powrócić do zdrowia.Najgorsze jest t...

Barbie prawdziwa operacja Barbie prawdziwa operacja

Na stronie czekają symulatory medyczne i operacji. Barbie miała poważny wypadek i ma bardzo zranioną twarz.Pomóż je...

Operacja serca Operacja serca

O nie! Talking Ginger ma problemy z sercem.Właśnie przyjechał do szpitala na badania.Lekarz zdecydował że potrzebna...

Operacja stopy księżniczki Operacja stopy księżniczki

O nie! Ta piękna księżniczka bardzo zraniła swoją stopę.Pomóż jej i przeprowadź wszystkie potrzebne zabiegi medyczn...

Roszpunka operacja głowy Roszpunka operacja głowy

Roszpunka trafiła do szpitala ponieważ bardzo ją boli głowa.Teraz twoim zadaniem jest zoperować Roszpunkę aby wyzdr...

Mówiący Tom operacja ręki Mówiący Tom operacja ręki

Mówiący kot Tom właśnie złamał sobie rękę i trafił do szpitala. Wykonaj operację ręki, korzystając z pojawiających ...

Elsa operacja Elsa operacja

To zły dzień Elsy. Właśnie się okazało że musi przejść operację.Jednak spokojnie!Jej lekarzem jesteś ty.Przeprowadź...

Elsa ma chore ucho Elsa ma chore ucho

Elsa jest bardzo smutna bo boli ją ucho. Tym razem wcielamy się w rolę laryngologa. Wylecz ucho Elsy postępując zgo...

Psia mama Psia mama

Ten piesek zostanie niedługo mamą. Pomóż jej zabrać wszystkie niezbędne rzeczy do szpitala.Następnie przeprowadź op...

Roszpunka operacja Roszpunka operacja

Roszpunka potrzebuje Twojej pomocy. Wykonaj operację, zacznij od uśpienia Roszpunki a następnie zrób zastrzyk. Kole...

Operacja Minionka Operacja Minionka

W tej grze wcielasz się w rolę lekarza. Przeprowadź operację na Minionku. To od Ciebie zależy czy będzie on zdrowy....

Operacja ręki Barbie Operacja ręki Barbie

Barbie miała wypadek i złamała sobie rękę. Wylecz ją używając do tego wszystkich dostępnych przedmiotów medycznych....

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne - Operacja

OperacjaChirurg graoglądana: 136996 razy
OperacjaDentysta graoglądana: 135050 razy
OperacjaRobienie zastrzykówoglądana: 94946 razy
OperacjaSymulator operacjioglądana: 85916 razy
OperacjaSala operacyjnaoglądana: 71622 razy
OperacjaGra operacja dla dziecioglądana: 47066 razy

Operacja

Dla dziewczyn oraz chłopców jeden z naszych ulubionych działów. W którym wszelkiego rodzaju zabawy związane z operowaniem znalazły się w jednym miejscu abyście dzięki temu nie mieli więcej problemów i nie musieli szukać zabaw w innych miejscach. Wszystko na Was czeka właśnie tutaj. Teraz jak zagracie to będzie nam miło abyście pozostawili jakiś ślad po sobie. Nie tylko w formie oceny gierki, ale również będzie nam miło jak ją skomentujecie i wyrazicie swoje zdanie na ten właśnie niej. Dzieci mają możliwość poznawania anatomii człowieka i dowiedzieć się jakie organy znajdują się w danych miejscach. Będą mogli zobaczyć jak wiele zależy od lekarza i jaka ważna i wymagająca jest to praca. Może właśnie dzięki tego rodzaju gierką dzieciaki zapragną zostać w przyszłości właśnie lekarzami. Czym się wyróżniamy od innych? W szczególności każda z zabawa jest dokładnie opisana w języku polski z dokładną instrukcją krok po kroku jakich klawiszy należy używać i jak w nią grać. Sporo gier jest także po polsku co jest dodatkowym atutem i każda z nich dla naszych pociech jest zupełnie darmowa. Nie ma żadnych opłat. Co chwila ciekawe nowości i informacje na stronie gry-dladzieci.pl. Poznajcie nie tylko gierki z 2017 roku, ale również prezentujemy Wam to co pojawi się już niebawem gdyż w 2018 roku, a na pewno będzie się działo bardzo dużo. Dlatego odwiedzajcie nas dość często aby móc się o tym przekonać samemu naprawdę będzie mega warto i nie zawiedziecie się nawet przez chwilę.

Jeżeli chodzi o operowanie to będą to przeróżne części ciała dlatego też po krótce chcieliśmy opowiedzieć o każdej z nich osobna zanim wybierzecie i w nie zagracie. Pierwsza z nich chyba jedna z najważniejszych i kultowych jak nie najważniejsza. To właśnie operowanie na otwartym sercu. Tego rodzaju zabiegi przeprowadzane są przez kardiochirurgów i kardiologów którzy dbają o serduszka i nimi się zajmują aby ludzie żyli jak najdłużej. Jeżeli jest człowiek z jakaś wadą to jest ona przez nich leczona własnie w tym dziale nie jedna, a kilka gier w tym temacie będzie na Was czekać. Kolejne ważne operacje to te przeprowadzane na mózgu, jak wiemy odpowiada on za wiele życiowych funkcji i tutaj lekarz musi się wykazać nie lada precyzją. Takie zabiegi są uznawane za jedne z najcięższych na całym świecie. Kolejne ważne to te gdzie musimy zająć się brzuszkiem jeżeli nas boi i zaglądnąć do niego. Diagnoza może być przeróżna jak na przykład ból od wyrostka. Starsze osoby muszą poddać się zabiegowi oka na przykład jeżeli mają dużą wadę wzroku lub starsze osoby cierpią na jaskrę. Jeżeli jej nie leczymy nasz pacjent może stracić wzrok. Kobiety uwielbiają dbać o swój wygląd dlatego coraz bardziej modne stają się operacje plastyczne zarówno nosa, twarzy czy innych części ciała. I w takie gierki tutaj pogracie, chodź te ostatnie chcemy zadedykować w szczególności dla starszych dziewczyn i należy pamiętać, że jest to tylko ciekawa i fajna zabawa o charakterze również edukacyjnym dla młodszych. Zobaczcie także co więcej na Was czeka w tym dziale, a jest tego bardzo dużo i nie powinniście narzekać, a nawet przez chwilę się chodź trochę nudzić.

Znajdziemy tutaj bardzo realistyczne gry które już nie są przeznaczone na czas ale liczy się tutaj dokładność oraz precyzja. Zobaczysz jakie narzędzia trzeba używać i ile wprawy musisz mieć aby wszystko idealnie wykonać. Operowanie to nie jest takie proste zadanie. Oczywiście pobawimy się także w wersji 3D która jest bardzo fajna i coraz więcej zwolenników ma na całym świecie nie tylko w Polsce. Dowiecie się również co to jest cesarskie cięcie i jak w trakcie ciąży je przeprowadzić. Cały czas Wam jednak przypominamy, że są to tylko zabawy.

Gry operacyjne na androida - polecamy pierwszą z produkcji która się nazywa Heart Surgery Emergency Doctor i czeka na Was w google play skąd też za darmo możecie na swój telefon je pobrać. Kolejna z fajnych aplikacji związana z tym tematem, którą również Wam gorąco polecamy to Maternity Twin Surgery Doctor tutaj będziemy odbierali poród bliźniaków przez cesarskie cięcie. Czy wszystko będzie szło zgodnie z planem i obejdzie się bez żadnych komplikacji to już zależy wyłącznie od Was samych. Ostatnia bo już trzecia produkcja która jest bardzo podobna do pozostałych i na tych samych zasadach oparta to: Hospital Surgeon oczywiście jest ich bardzo dużo ale te 3 na start są wedle nas godne uwagi i powinny Wam się spodobać.

Kategorie