Gra Ciuchcia dla dzieci i Pociągi Lego - gry-dladzieci.pl

Parowóz Tom z bajki Parowóz Tom z bajki

Niecodzienny ładunek trafił się osobie która podejmie się tego wyzwania. Będzie o no o tyle trudne gdyż transportow...

Pociąg z klocków Lego Pociąg z klocków Lego

Gierka która powstała dla wszystkich fanów klocków Lego. Jest ona w pełni bezpieczna dla małych graczy. Musimy ukła...

Pociągi z dzikiego zachodu Pociągi z dzikiego zachodu

Pociągowe przygody czekają na Was. Tutaj gierka dedykowana dla najmłodszych dzieci. Będziemy musieli cało i bezpiec...

Lokomotywa z wagonikami maszynista Lokomotywa z wagonikami maszynista

Będziemy mieli okazję poprowadzić lokomotywę z wagonikami. Wcielamy się w rolę maszynisty, którego rolą cało i bezp...

National Treasure 2 - Channel Racer National Treasure 2 - Channel Racer

W tej grze musisz poruszać się samochodem wzdłuż torów, tak aby nie wpadać w żadne przeszkody. Sterowanie: strzałki...

Gem Mania Gem Mania

W tej grze musisz poruszać się pociągiem tak aby skolekcjonować wszystkie diamenty. Uważaj tylko, żeby przód pociąg...

Live Escape Broken Train Track Live Escape Broken Train Track

W tej grze należy jak najszybciej naprawić tory zanim nadjedzie pociąg. Znajdź rozrzucone części, skręć je i czekaj...

Express Way Express Way

W tej grze wcielasz się w rolę kontrolera ruchu. Przeprowadź bezpiecznie pociąg do wyznaczonego celu. Zatrzymuj się...

Mystery Rail Train Mystery Rail Train

Jadąc pociągiem w drodze do pracy miałeś wypadek. Uderzyłeś się w głowę a teraz obudziłeś. Okazało się że jesteś uw...

Dynamite Blast Dynamite Blast

W tej grze należy podłożyć dynamit na belki w takich miejscach aby nadjeżdżające pojazdy nie dojechały do końca tor...

Rail Pioneer Rail Pioneer

W tej grze wcielasz się w rolę konstruktora torów. Ustawiaj tory przed pociągiem, posługując się elementami z kwadr...

Train Raiders Train Raiders

W tej grze wcielasz się w rolę obrońcy pociągu. Aby zestrzelić nadjeżdżające pojazdy poruszaj myszką w odpowiednim ...

Railroad Shunting Railroad Shunting

W tej grze musisz kontrolować pociąg i wagony. Przesuwaj je do wymaganych miejsc. Sterowanie myszą...

Express Train Express Train

Gra Express Train to gra logiczna, w której Twoim celem jest, aby naprawić tory kolejowe i trasy pociągów do różnyc...

« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne - Pociągi

PociągiSymulator pociąguoglądana: 120315 razy
PociągiPociągi dla dziecioglądana: 94311 razy
PociągiSymulator jazdy pociągiemoglądana: 74973 razy
PociągiGra Train Maniaoglądana: 72250 razy
PociągiNa dzikim zachodzieoglądana: 64980 razy
PociągiKierowanie pociagiermoglądana: 56137 razy

Pociągi

Dział ten powstał z myślą o wszystkich chłopcach którzy uwielbiają różnego rodzaju zabawy z pociągami i ciuchciami w roli głównej. Dzięki temu działowi poczujesz się jak prawdziwy maszynista które prowadzi tego rodzaju pojazdy. Oczywiście znajdziemy tutaj bardzo łatwe zabawy które nawet dla 2 latków są przeznaczone i poradzą sobie z nimi znakomicie. Będziecie mieć możliwość zostania maszynistami przeróżnych składów. Do wyboru pasażerskie jak i też towarowe gdzie w pierwszej opcji wozimy pasażerów po całym kraju i sterujemy ruchem, w drugim przypadku są to różnego rodzaju ładunki które po torach będziemy zawozić do celu. W mieście czeka na Was tramwaj który pokierujecie i do pracy zawieziecie ludzi jak i też z tym pojazdem ułożymy całkiem fajne puzzle online na naszej stronie gry-dladzieci.pl. Wybór pozostawiamy oczywiście Wam, mamy nadzieję, że wybierzecie właściwie

Następna fajna zabawa którą również tutaj możecie znaleźć to dedykowany dział z grami kolejka linowa gdzie zobaczycie jak to jest poruszać się specjalne do tego przygotowanymi wagonikami. Mamy opcję zagrania samemu jak również na 2 osoby. Na pewno poczujecie frajdę i doskonałą zabawę którą Wam w tego rodzaju grach dostarczymy. Tego rodzaju kolejki są niezwykle popularne gdy wwozimy narciarzy na sam szczyt góry lub w niektórych miastach jako trasy widokowe po których takie kolejki się poruszają.

Zabawy przez cały dzień na naszym portalu to żaden problem tym razem zabierzemy Was w góry aby poznać wyśmienity dział o nazwie gry kolejka górska obfituje on w ciekawe budowle jakie będziemy robić między innymi podczas budowania tras dla tego rodzaju wagoników i wiele innych atrakcji, których oczywiście nie zdradzimy wszystkim. Przekonajcie się sami i zagrajcie w jakieś gierki z tego działu. Fajnie, jeżeli dodacie komentarze lub ocenę będzie nam niezmiernie miło.

Trochę zboczyliśmy jeżeli chodzi o tematykę dlatego już szybko do niej wracamy i przedstawiamy Wam kolejne nowości jakie przygotowaliśmy dla każdego z graczy. Jeżeli chcecie poczuć się jak prawdziwy maszynista który prowadzi pociąg i musi wykazać się niezwykłym sprytem i umiejętnością przewidywania zdarzeń to bardzo dobrze gdyż zapraszamy Was do działu z grami jazda pociągiem wybieramy jedną z wielu dostępnych maszyn. Będą to lokomotywy parowe, elektryczne i wiele innych którymi możecie sterować i dojechać do celu. Poznacie wszystkie tajniki jazdy jak i też poznacie przeróżne niebezpieczeństwa z jakimi to musi się zmierzyć maszynista. Kilka rodzajów rozgrywek jest tutaj przygotowanych dojechanie jak najszybciej do celu czy też dojechanie do celu z pełnym ładunkiem.

Dla trochę starszych graczy polecamy symulator pociągów. Już trochę bardziej zaawansowane dla starszego gracza rozgrywki. Jednak jeżeli chcecie i tutaj spróbować swoich sił to nie stoi nic na przeszkodzie aby się przekonać jak to jest być takim człowiekiem który odpowiada za cały pociąg.

Kolejnym fajnym działem dla osób które lubią wesołe miasteczka. Na pewno wtedy się nim zainteresujecie. Jeżeli kiedykolwiek mieliście okazję się przejechać na wielkim drewnianym rollercoasterze to super gdyż teraz możecie u nas zagrać w gry rollercoaster tutaj również mamy kilka trybów jeżeli chodzi o rozgrywki. Pierwszy z nich jeżeli lubicie planować to będziemy mogli od podstaw zbudować takie wesołe miasteczko i wszystkie atrakcje jakie w nim się znajdują. W koli druga opcja polega na wożeniu pasażerów w już gotowym rollercoasterze tak aby cało i zdrowo przejechać całą trasę i nie pogubić naszych pasażerów. Może to się zdarzyć podczas pętli które gdy przejedziemy za wolno to ludzie powypadają z wagoników kolejki.

Gry pociągi i ciuchcia na andorida to wiele różnego rodzaju aplikacji, my omówimy kilka z nich które przypadły nam do gustu podczas ich testowania na telefonach które mają system android. Zaczynamy od Stacyjkowo Ciuchcie bezpłatny której twórcą jest StoryToys. Bohaterowie które w grze występują pochodzą własnie z tej bajki i mamy w niej kilkanaście mini gier do pokonania gdzie między innymi musimy: pozbierać kłody które leżą na torach. Musimy Willsonowi pomóc złapać wagony które uciekają jak również ruszymy ratować Koko. Kolejne misje to układanie torów z Bruno czy też nauczyć się jak to jest być superszybką ciuchcią. Dla nieco starszych mamy aplikację o nazwie symulator pociągów który jest w wersji 3D i bardzo realny dla nieco starszych graczy. Sterować możemy wieloma składami, zarówno tymi najnowszymi jak i też tymi bardzo starymi. Kolejna zabawa to Pociąg Gry Wyścigi 3D 2 Player gdzie gramy na 2 osoby i jest bardzo duża frajda po pobraniu tej aplikacji na nasz telefon. Chodzi praktycznie na każdym z nich. Wprowadzili kilka nowości w 2017 roku i planują wprowadzić jeszcze więcej na nowy 2018 rok. Dlatego warto się grze przyglądać.

Kategorie