Gry Pony my Little kucki ubieranki - gry-dladzieci.pl

Mlp hasbro rainbow rocks 3d Mlp hasbro rainbow rocks 3d

Wybieramy jednego z kilku dostępnych kucyków w tej grze. Po dokonaniu przez Ciebie wyboru przystępujemy do zmiany w...

Zebranie  kucyków Zebranie kucyków

Wybierz jednego z czterech kucyków i zajmij się nim jak najlepiej potrafisz. Wybierz dla niego fryzurę, jej kolor, ...

Wyścig kucyków Wyścig kucyków

Właśnie dzisiaj wystąpiłeś w wyścigach konnych.Twoim zadaniem jest pomóc koniowi dotrzeć na metę jako pierwszemu. W...

Różowy kucyk Różowy kucyk

W tej grze naszym zadaniem jest zmienienie wyglądu kucyka tak, żeby był nie do poznania.Zmień jego kolor skóry,włos...

Niesamowity kucyk Niesamowity kucyk

Każda dziewczynka marzy żeby posiadać słodkiego kucyka, jednak musimy pamiętać że wiąże się to z wieloma obowiązkam...

Raj kucyków Raj kucyków

Przywitaj się z Hanią i jej najlepszym przyjacielem kucem.Oni są najlepszymi kompanami pod słońcem. Dobierz do nich...

Mały kucyk ubieranka Mały kucyk ubieranka

Ta mała i słodka księżniczka jest bardzo smutna ponieważ nie wie jak ubrać swojego konika.Spróbujmy jej pomóc dobie...

Kucyki układanka Kucyki układanka

W tej grze naszym zadaniem jest ułożenie obrazka z rozsypanych puzzli. Puzzle znajdują się po prawej stronie ekranu...

Kucyk ubieranka Kucyk ubieranka

W tej grze naszym zadaniem będzie udzielenie pomocy kucykowi, który należy do wróżki w zmianie wyglądu.Tylko w tej ...

Perfekcyjny kucyk Perfekcyjny kucyk

Czy zaakceptujesz wyzwanie, które będzie polegało na zaopiekowaniu się ślicznym kucem? Zobacz jak wygląda magiczny ...

Opieka nad kucem Opieka nad kucem

Czy lubisz kucyki? Ja również tak jak i Ty bardzo je kocham.W tej grze Twoim zadaniem będzie zaopiekowanie się kucy...

Kąpiel małego kucyka Kąpiel małego kucyka

Po deszczu zawsze na podwórku tworzą się błotniste i mokre kałuże.Jest to ulubiony czas małej Mini - kucyka, która ...

Miłość do kucyków Miłość do kucyków

Jeśli uwielbiasz kucyki ta gra jest właśnie dla Ciebie.Anabel jest piękną, młodą dziewczyną, która uwielbia kucyki....

Kucyk Barbie Kucyk Barbie

Barbie kocha konie i uczestnictwo w zawodach jeździeckich, podczas których wygrywa wiele wspaniałych nagród.Jej rod...

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne - Pony

PonyGra kucyki pony ubierankioglądana: 168414 razy
PonyPony Kucykioglądana: 97159 razy
PonyWyścig z ponyoglądana: 91190 razy
PonyDerkorowanie kucyk Ponyoglądana: 73042 razy
PonyUbieranki Ponyoglądana: 72444 razy
PonyGra dla dziewczynek kucykioglądana: 53034 razy

Pony

Wspaniałą zabawa z kucykami polecanymi przez nas już na Ciebie czeka na gry-dladzieci.pl. Oporządzać i wyposażać, trenować i rywalizować, badać i odkrywać z twój bardzo posiadaj najlepszego przyjaciela konnego! Witać po powrocie do stajni z Pony Friends ™ 2 dalszy ciąg najwyższego sprzedającego tytułu DS, teraz przychodząc na Wii, Nintendo DS i PC, listopad 2009. Przyjaciele konni 2 pozwala graczom okazja by stworzyć ich doskonałego Kucyka i wziąć udział w fajnych działalnościach. Zamieszczając 12 ras konnych (4 nowe rasy) gracze mogą personalizować każdy aspekt jego wyglądu, wraz ze swoją własną wyjątkową osobowością. Gracze mogą wybierać dodatki całego swojego Kucyka i nawet projektować jakiś z ich własny. Do zabieranie specjalnej opieki nad ich Kucykiem graj czysto i zdrowy, gracze mogą brać to na jazdach szlaku przez inne krajobrazy i środowiska. Łapać lejce, fauna i flora zdjęcia i odkrywać całą mnóstwo tajemnic o twojej podróży. Przyjaciele konni 2 cechy pasjonujący i energiczny wyczynowy tryb przez wszystkie formaty: gracze mogą brać udział w wyścigach i konkursach trikowych w pojedynkę albo z przyjacielem na Wii i DS (jedna gra wozu). Gracze mogą wymieniać kucyki i nawet rozmawiać z ich Kucykami na Nintendo system DS wyraźnie. Kluczowe Cechy: Wyścig, rywalizować i handlować z twoimi przyjaciółmi. Stań do wyścigu i konkurencji trikowych i wygraj mnóstwo trofeów. Doświadczenie multiplayer wyścigi i konkurencje trikowe na Wii! badać szlaki, zaprzyjaźniać się z dzikimi kucykami i fauną i florą zdjęcia odkryć sekrety. Chwycić za cugle i jechać na twoim kucyku po szeregu szlaki i przez tereny odkryte, sam albo z przyjacielem. Zdjęcie wiele innych dzikich zwierząt i zdobywać przyjaźń dzikiego ponies.Earn nowe dodatki i stwarzać szczególny wygląd dla twojego Kucyka.Wybierać i nadawać osobisty charakter twoim kucykom i wszystkiemu innemu aby po prostu jak lubisz to! Tworzyć twoje własne dodatkowe projekty i handel z twoim friends.Groom i opiekować się twoim Kucykiem aby graj czysto i szczęśliwy. Odkrywać Przyjaciół konnych świat i poznawać twoje kucyki twój własny tempem. Jest zawsze coś nowe badać. Rozmawiać z twoim kucykiem na DS; zegarek jak to reaguje na twój głos!

Trzecia część z sam successfull seria konna światowa (przeszło 2 miliony kopie sprzedały się!). Trzecia rata na bardzo udaną serię konną światową, z poprawionym gameplay, cartoony 3 D grafika i całe nowe, większe i lepsze Miasto konne badać, żyć i nawiązywać stosunki. Utrzymywać kontakty towarzyskie z innymi kucykami, grać z nimi i spotykać twój ukochany. Na Świecie konnym 3 możesz stwarzać twojego własnego wymarzonego kucyka od podstaw i możesz pomagać rozwijać jego charakter przez wybieranie drogi edukacji, kariera i robić wielu przyjaciół. Zamieniać się wyglądem twojego kucyka i odzieżą, dodawać szklanki i siodła albo nawet tatuaże. Robić gospodarstwu twojego kucyka jego wymarzone miejsce żyć. Budować to i rozwijać to najlepiej wyglądać w dzielnicy. Dekorować to i sadzić młode rośliny nabyć wyższy status. Sprzedawać produkty z twojego gospodarstwa zarabiać pieniądze za jedzenie, prezenty i zabawki. Poprawiony tryb budynku z mnóstwo nowych budynków i dekoracje uczynią twoje gospodarstwo jedyne w swoim rodzaju.Miasteczko konne ma wszystkie obiekty potrzebowane przez twojego kucyka spędzić swawolny czas, doskonalić jego karierę i edukację i opiekę nad jego wyglądem i zdrowiem. Styliści wizyty i salony kosmetyczne stać się najładniejszym i eleganckim kucykiem. Chodzić do szkoły wyższej i uniwersytetu znaleźć lepszą zapłaconą pracę. I jest wiele miejsc możesz ścigać (albo zamiast) praca: teatr, dyskoteka, kino, łyżwa park, cyrk i więcej. A jeśli nie wystarczyć zawsze możesz pójść na plażę albo możesz wybierać się w podróż wokół lasu albo w górach.Wybierać z 6 ras i stwarzać i personalizować twój sam posiadać kucyka. Uczyń pewny, że to dobrze jest oporządzone, czysty i szczęśliwy. Zabierać to dla jazd szlaku trzymać to pasować i uważać na ptaki, zwierzęta i ukryte rzadkie rzeczy zebrać. Uczyń twojego kucyka piękny z prezentami i pasowaniem do zbiorów dodatków zapewniających, że twój kucyk jest najlepszym kucykiem w całych stajniach!# Szczotka z igłą upewnić się, że to jest najlepiej oporządzony kucyk w stabilny. # Czyścić twojego kucyka z szamponem i odżywką dać temu błyszczący płaszcz. # Znajdować nowemu szlakowi wejścia i ukryte prezenty przez dotykanie ekranu na jeździe szlaku. # Zwierzęta cętki na jazdach szlaku z igłą. # Wykorzystanie igła napisać nazwę twojego kucyka. # Kokardy miejsca i uaktualniać twój tajemny dziennik codzienny. # Wykorzystanie igła usunąć kamienie z butów twojego kucyka. # Nadążać do 3 kucyków w twojej stajni przy którymkolwiek jeden czas.

Witamy w świecie Bratz Ponyz - z pasją dla Mody! Apelując do żeńskich graczy wszystkich wieków ale wyraźnie celując rozwijającymi dziewczynami rynek, gra widzi, jak przybyłeś na kuca archipelag uczestniczyć w prestiżowym Miasto konkurs piękności,? Passion dla Mody '. Konkurs ma miejsce przez rok i daje sposobność ci by rozwinąć twój artystyczny talent przez cykl wyzwań opartych około mody i piękno. W dodatku, między każdym wyzwaniem możesz całkowicie badać wyborne tropikalne wyspy, spotykać i zaprzyjaźniać się z mieszkańcami, i uczestniczyć w rozmaitych fajnych działalnościach. Wiążąc wrodzoną miłość każdej dziewczynki zarówno kucyków jak i mody, która uczyniła Bratz sławny, są spełnieniem marzeń dla Bratz fani! Bratz dla Nintendo DS ™ pobudza wyobraźnię gracza i inwencję twórczą podczas gdy zaspokajając ich zamiłowanie do mody. Tak wybierz się w podróż do magicznego archipelagu i miej zabawę.Grać i nawiązywać kontakty z Bonita, Celeste, iść wolnym krokiem i Pursia- 4 kopiąc 'Ponyz z pyskowaniem i stylem! Cechy: - Nadawać postać cielesną twojemu ulubionemu Bratz, albo zmiana podczas gry i uczestniczyć prestiżowy,? Passion dla Mody 'konkurencja. - Rozwijać twój? namiętność 'na wskroś fajne mini-gra - gra mini-golf, pęcherzyki uderzenia i więcej! - Rozgrzewać się do kłusa w 4 chłodnych warsztatach - Fryzura, Makeup, Biżuteria, i Tatooz. - Sklep w Town i zbierać wszystko powiązane z modą i pozycjami sklepu na twoim własnym rezydencja miejska. - Badać 5 pięknych wysp w archipelag i odkrywać ukryte wyspy i tajemne przejścia. Doświadczenie naturalna i intuicyjna gra gry, używając? DS touchscreen cecha. - Porównywać twój konik i przedmioty wymiany z twoimi przyjaciółmi przez Wi-Fi. Przyglądać się, jak pory roku zmieniły jako konsola tropi datę i godzinę.. i zrobi niespodziankę na specjalne okazje!

Kategorie