Gry restauracja prowadzenie i obsługa w lokalu - gry-dladzieci.pl

Praca dziewczyny w małej restauracji Praca dziewczyny w małej restauracji

Dziewczynka w tej gierce będzie pracowała w rodzinnej restauracji. Mamy nadzieję, że pomożecie jej w tym pracowaniu...

Podryw w restauracji Podryw w restauracji

Wydawać by się mogło, że praca w restauracji i tego rodzaju rozgrywki online są nudne jednak ta gra jest zupełnie i...

Jennifer Rose jak kelnerka Jennifer Rose jak kelnerka

Pracujemy w restauracji jako kelnerka. Zaczynamy w pierwszym dniu. Czeka na nas szereg różnego rodzaju łatwych i tr...

Podwodna restauracja Podwodna restauracja

W tej grze masz szansę poprowadzić swoją podwodną restaurację. Wykorzystaj tą szansę aby zaserwować ludziom pyszne ...

Waiter Dress Up Waiter Dress Up

Ubierz tą postać, wykorzystując dostępne ubrania.Sterowanie myszką...

South indian dish South indian dish

W tej grze pracujesz jako sprzedawca indiańskiego jedzenia w budce.Pakuj klientom dania które zamówili i zarabiaj o...

Restaurant turkey escape Restaurant turkey escape

W tej grze należy wydostać się z restauracji wykorzystując do tego wszystkie znalezione po drodze rzeczy.Sterowanie...

Sushi Sushi

Przygotuj głodnym klientom najlepsze sushi jakie w życiu jedli. Sterowanie myszką...

Underwater Hotel Underwater Hotel

Znajdź wszystkie rzeczy wymienione na pasku lewej stronie nim skończy się czas.Sterowanie myszką...

Restaurant love Restaurant love

Przygotowuj posiłki dla klientów restauracji. Jednak pamiętaj jeden z nich jest Twoim chłopakiem i chce trochę z To...

Hopy pizza Hopy pizza

W tej grze należy pomóc małemu smoku Hopy przygotować pizzę zgodnie z zamówieniem. Steruj myszką.Postępuj zgodnie z...

Diner Chef 3 Diner Chef 3

Przygotowuj dania klientom, którzy przybyli na biwak w parku.Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w grze.Ster...

Serve Hot Serve Hot

Serwuj klientom restauracji dania,które pojawiają się nad nimi w chmurkach. Przeciągaj myszką dania na klientów. Ró...

Mama ice cream Mama ice cream

Ta gra polega na tym,że pracujesz w budce z lodami.Wykonuj zamówienia zgodnie ze wskazówkami zawartymi w grze.Stero...

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne - Restauracja

RestauracjaRestauracja baroglądana: 59130 razy
RestauracjaNaleśnikarnia restauracjaoglądana: 43092 razy
RestauracjaGra Mcdonaldoglądana: 36866 razy
RestauracjaRestauracja Smerfówoglądana: 33808 razy
RestauracjaRestauracja z kurczakiemoglądana: 32420 razy
RestauracjaGra restauracja u pingwinówoglądana: 32287 razy

Restauracja

Dalszy ciąg powszechnie popularnej Restauracji Imperium gra zabiera cię dalej do dna i radości kulinarnego wszechświata niż kiedykolwiek przedtem. Brać udział w fascynującym świecie gdzie klienci są nieprzewidywalni i szczodrość w twojej kasie zmienia jak szybko jako ich smaki. Z dwoma kilkami gotówki i ostemplowywanie spadku jak marzenie, budować, gotować i wypożyczać twoją drogę do samej góry z kulinarny biz, gdzie smaczne jedzenie jest królem i eleganckimi szpulkami dotyczącymi zarządzania w symbolach dolara. A jeśli będziesz mieć szczęście, właśnie możesz iść dalej niż którykolwiek inny przed tobą i cementować twój status prawdziwej legendy o kuchni? Nowe Cechy w Restaurant Empire 2 Zupełnie nowa kampania 16-misssion, która udziela nam spojrzenia na toczącą się historię Leboufs, ponieważ oni próbują chodzić na paluszkach przez pole minowe małżeństwa i okoliczności fachowego sukcesu jedynych w swoim rodzaju. Wyniosła grafika silnik ożywia miasta, charaktery i restauracje, które zaludniają świat kuchni wykorzystującej zaawansowane techniki takie jak odbicia działające w czasie rzeczywistym do dania niespotykanego realizmu. Jedzenie nigdy nie wyglądało tak dobre. Dwie nowe kategorie przedsięwzięcia: sklep z kawą i izba deserowa, która uzupełnia istniejącą Restaurację przedsięwzięcie; z każdą kategorią zapraszającą 130 wyjątkowych delikatności, napoje i przepisy do wyboru. Razem z francuski, włoski, amerykański, i niemieckie przepisy, jest ponad 600 przepisami w sumie, oferując olbrzymią różnorodność jedzenia.

Nowe restauracje obejmujące od wodnego głębokiego, egzotycznego lasu deszczowego i wyścigu samochodowego wymaga pomysłu? tematy "do niespotykanych wzniesienia. Nigdy nie zobaczyłeś, jak restauracje wyglądały tak niezwykłe wcześniej. Ponad 700 nowymi wewnętrznymi przedmiotami, brining liczba ogólna aby 1400. Są więcej różnorodności i zabawa niż kiedykolwiek przedtem w zakładaniu, dekorowaniu i zarządzaniu twój sam posiadać restaurację. Wprowadzając nową niemiecką kategorię kuchni restauracji chwalących istniejące jedzenia i architektur z francuski, Włosi i Amerykanie. Monachium, oprócz triumwiratu Paryża, Los Angeles i Rzymu jest teraz twój wybrać jako miejsce przeznaczenia otworzyć sklep i rozwinąć twój rozkwitający biznes. Wynajmować na żywo wykonawcy zaparzyć w górę atmosfery twojej restauracji, różnienia się od solistów koncertowych do zespołów rockowych i pokojowych cyrkowców, i założyć ich zaplanowane okresy podjąć twoich nieocenionych gości w odpowiednim momencie z dnia. Z nowym Przepisem cecha badawcza możesz teraz aktywnie inwestować do poprawiania jakości twojego jedzenia jak również zdobywać nieocenioną wiedzę w sformułowaniu nowych pysznych przepisów. I w końcu, Armand oczekuje dla ciebie z potajemną mini-gra do środka.

Restauracja Imperium jest pierwszą grą, która wiernie odtwarza wszystkie wyzwania budowania i prowadzenia restauracji prawo wyborcze przez wyjątkową mieszankę biznesowy-udawanie i gameplay RPG. Nie zaczynając od niczego z wyjątkiem jakiejś gotówki i zamiłowania do jedzenia, budować restaurację do góry dnem - kelnerzy wynajmu, dekorować, nawet gotować posiłki! Kupować, budować, sprzedawać więcej i zaniżać cenę twojej konkurencji. Ukazując trzy kulinarne stolice obsługiwać w, pięć kuchni restauracji postanowić sponad 30 wyjątkowych szefów kuchni oddziaływać na siebie z i niemal 200 przepisów do źródła, twojego zmysłu handlowego i kulinarnego smaku zostanie sprawdzonych do granicy. Nie tylko robić cię panować nad każdym widokiem prowadzenia restauracji z kupowania dla waszej restauracji na wybieranie jego kuchni i dekoracja; również będziesz podróżować i spotkasz się z ludźmi, którzy pomogą ci zakładać twoje imię jak najbardziej wielki restauranteur świat kiedykolwiek zobaczył! Wykorzystasz swoją kulinarną sztuczki do szefów kuchni precz-kucharz? Co taktyki i strategie chcą zatrudniasz do wykupienia udziały konkurencji? Decydujesz. Z połączeniem strategii biznesowej i rola-grać/zagrać stylów gry a do tego niesformatowanym sposobem piaskownicy gry, trzy olbrzymie miasta, i przeszło 30 szefów kuchni do obrony i mnóstwo lokalizacji podróżować aby, Restaurant Empire jest epikurejską radością kulinarnych proporcji! Wybierać dla Kampanii tryb odkryć kulinarny świat Restaurant Empire, albo bawić się w twoje własne tempo i czas wolny Piaskownicą tryb. Doznaj pasjonującej przygody na kulinarnym świecie z pogłoska kampanią zamieszczającą 18 frapujących scenariuszów. Rzeczywiste biznesowe strategie wykorzystania zdobyć przewagę przed twoim konkursem, kto grać przez takie same zasady robisz.

Niezliczone możliwości gameplay z ponad 300 przepisami i składnikami, niemal 200 rzeczami restauracji dekoracji, 30 szefami kuchni do obrony, pięcioma tematami restauracji i trzema wielkimi miastami badać. 3 skrupulatnie sztuczne kulinarne kapitały słynne na cały świat, w tym Paryż, Rzym i LA. Budować twoje restauracje około punktów orientacyjnych słynnych na cały świat takich jak Łuk de Triomphe w Paryżu i Hali Wystawowej w Rzymie. Wtedy regulować potrzeby twojej restauracji jako twoja klientela rośnie. Podaj śniadanie, przystawki, zupy, dania główne i desery z sumą 187 francuskich, włoskich i amerykańskich przepisów. Zbiór w górę restauracji z tematami takimi jak muzyka i owoce morza z blisko 200 rzeczy dekoracji do dyspozycji cię. 37 wyjątkowych szefów kuchni wynająć i oddziaływać na siebie z, w tym popularnych szefów kuchni honorowych. Nabądź tajemne przepisy od mistrzowskich szefów kuchni. Rywalizować cibarious zwierzchnictwo przeciwko rywalizującym szefom kuchni wziąć koronę Wielkiego Mistrza Szef kuchni w światowy-znany Konkursie kuchennym. Zakładać imperium restauracji lubi świat restauracyjny na całym świecie. Zobacz jak u Ciebie jest z obsługą klienta w barze i lokalu. Prowadzenie restauracji jak sam zobaczysz nie należy do łatwych zadań.

Kategorie