Gry Roboty - gry-dladzieci.pl

Wojna robotów Wojna robotów

Czeka nas wojna robotów, my będziemy walczyć tym dobrym robotem i musimy pokonać złe roboty. Poruszamy się strzałka...

Budowanie robota Budowanie robota

Gra w której będziemy mogli zbudować robota. Wszystkie części potrzebne nam do budowy robota znajdziemy po prawej s...

Pojedynek robotów Pojedynek robotów

Na samym początku wybieramy robota, którym będziemy walczyć z naszym przeciwnikiem. Pokonaj go jako pierwszy niż on...

Transportowanie robotów Transportowanie robotów

Zadanie w grze jest dość proste musimy przetransportować roboty w określone miejsce na planszy. Uważać przy tym nal...

Astro Boy Astro Boy

W grze będziemy kierowali robotem, zadanie nasze jest proste zniszczyć latające obiekty i odzyskać uwięzioną księżn...

Robot boy Robot boy

Robot Boy rusza do akcji w tej przygodzie. Do gry potrzebujemy Strzałki do poruszania się robot boy oraz Z do strze...

Robot boj Robot boj

W,A,S,D oraz myszka będą niezbędne do tej gry z Robot boj. Gra jest wystrzałowa. Na początku musimy trochę poczekać...

Roboty walczące Roboty walczące

Roboty walczące z ringu z power rangers to właśnie odnajdziemy w tej grze. Do gry używamy tylko myszki....

Roboty wojenne Roboty wojenne

Na samym początku gry roboty wojenne wybieramy język. Najlepiej wybrać język polski tej gry. Gra jest całkiem inter...

Roboty transformers Roboty transformers

Roboty transformers czekają na Ciebie aż rozpoczniesz z nimi bitwę. Musimy przybierać określone kształty tymi robot...

Roboty power rangers Roboty power rangers

Roboty power rangers na nas czekają w tej grze wybierz jednego z nich i udaj się do pojedynku....

Walki maszyn na świecie Walki maszyn na świecie

Walki robotów na nas czekają na arenie tej gry online. W grze gramy myszką. Sami tworzymy własnego robota, wybieraj...

Roboty lego Roboty lego

Roboty lego w akcji o tym jest właśnie ta gra. A oraz D bijemy natomiast blokujemy ciosy przy użyciu S....

Na arenie Na arenie

Na arenie znajdują się roboty i walczą miedzy sobą tak możemy opisać to co dzieje się w tej grze....

« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne - Roboty

RobotyBionicle graoglądana: 70543 razy
RobotyGra o robotachoglądana: 70124 razy
RobotyRoboty walcząceoglądana: 63985 razy
RobotyNa arenieoglądana: 50731 razy
RobotyWalki maszyn na świecieoglądana: 48998 razy
RobotyLego Bionicleoglądana: 48160 razy

Roboty

RoboCraft dla PC Windows gra wieloosobowa opiera się free-to-play model biznesowy z microtransactions. Tytuł został utworzony przez mały (rdzeń zespołu jest dostrzeżony z pięciu członków) brytyjskie studio nazwało Freejam i jest pierwszym projektem developera. Produkcja wiąże elementy innych gatunków, czerpanie natchnienia z takich sławnych bomb burzących jako Minecraft albo Świat Zbiorników. Zabawa nie obraca się wyłącznie około bitw zespołowych w różnych multiplayer sposobach, lecz także około stwarzania naszych własnych pojazdów, wykorzystywanie ich na polu bitwy a następnie awansowanie ich przez dodawanie nowych gadżetów, zbroja, itd. Pieniądze, które zarabiamy podczas walk mogą być wydane na nowe bloki albo części użyły aby ponadto rozwijać nasze machiny wojenne.

W RoboCraft gramy rolę pilota pojazdu naszego własnego projektu; na początku otrzymujemy określoną liczbę bloków od którego możemy konstruować swoją pierwszą maszynę zniszczenia. Typ części używamy przy okazji jest zasadniczym elementem, ponieważ to bezpośrednio wpływa na właściwości naszego projektu. Części są podzielone na wiele innych rodzajów, e.g. lekki i pancerny, i możemy otwierać ich przez branie udział w bitwach on-line. Naturalnie, nasze pojazdy muszą być jak należy uzbrojony wychodzić daleko przeciwko innym jednostkom - developerzy przygotowali szeroki wachlarz broni, w tym armaty osocza i pistolety laserowe. Walki mają miejsce na licznych planach; autorzy stworzyli różnorodność innych regionów, taki jak wymarły, powierzchnia Marsa pustynna albo większa, uwięziona przez lody planeta GJ1214b. Na gameplay cechy i fizyka planety, z którą obecnie walczymy wpływają na i uczenie się właściwości każdego regionu jest decydujące jeśli chcemy odnieść zwycięstwo. Na żywo przygody wynalazcy geniusza robot nazwał Rodney Copperbottom ponieważ on przeprowadza się do dużego miasta do pracy dla towarzystwa założony przez jego bohatera z dzieciństwa. Gdy Rodney wykrywa fabułę drania opanować miasto, dzielny młody bot, przy pomocy jego nowo poznanego kolegi, przezwycięża wszystkie przeszkody realizować jego sny - - i robić światu lepsze miejsce dla wszystkich robotów. Brać wściekłe jazdy w szybkich pojazdach automatycznych, podnosić jakość twoich gadżetów z paką, przydatniejszymi częściami, i zespołem w górę z twoim wiernym Wonderbot rozwiązać wyzywające łamigłówki, zło bitwy bots, i badać bardzo interaktywny 3 D wszechświat, który doprowadzi świat Robotów Film do życia jak transformers czy też LEGO.

Czwarty i ostatni główny rozwój dla Pograniczy, odnosząca sukcesy pierwszy-osoba spluwa z elementami RPG przez Gearbox Software. Podobnie do jego poprzedników, Nowa Rewolucja Mowy-trawy automatyczna wprowadza nowe lokalizacje, broń, wrogowie, i pozwala aby ponadto rozwijać postaci z waniliowej gry. Tym razem około, bunt robotów w stylu mowa-trawa, sprawiony przez niebezpiecznego Międzyplanetarnego Ninja Zabójca Mowa-trawa, następuje na planecie Pandory. Bawiąc się w solo albo z trzy inni ludzie, gracze przybierają rolę postaci z początkowej gry i we współpracy z ich zwykłym wrogiem, Hyperion spółka, postanowić udaremnić nowemu niebezpieczeństwu. Walczenie z wojskiem robotów polubi nas poprzednio nieznane miejsca i pozwala nam posunąć naprzód nasze umiejętności z 10 dodatkowymi punktami. W Nowej Rewolucji Mowy-trawy automatycznej, walczymy przeciwko nowym wrogom, w tym mutowane warianty istot żywych wiemy. Co więcej, są pokaźne liczby nowej broni zostać znalezionym.

Strzelać z wielu Robotów pierwszy niezależny projekt Demiurga jest Studiami ufundowanymi w 2002. Do tej pory, developerzy z Bostonu przeważnie stworzyli gry dla PC i zrobili konwersje ważnym wydawcom jak również przyspieszyli inne studia z ich projektami. Stąd, developer wziął udział w tworzeniu tytułów takich jak Pogranicza, efekt masy, towarzysze broni: zarobiony w Krwi, albo Titan Quest. W grze pomagasz ludziom walczyć przeciwko robotom zbuntowanym. Gameplay mechanicy są prościutcy i przestrzegać standardów ustawionych przez inne tytuły tego rodzaju. W pierwszej chwili, gra jest podobna typowy platformer, jednakże, autorzy ograniczone ciągi arkady na rzecz znaczniejszej liczby potyczek przeciwko przytłaczającym uderzeniom wrogów. Działanie jest obejrzane w 2 D perspektywa, i charaktery konsekwentnie idą w kierunku prawej strony. Główny cel ma osiągnąć wysoki wynik podczas gdy pozostając przy życiu dla tak długo, jak to możliwe. W tym celu możesz używać licznej broni, w tym pistolety, granaty, i chainsaws, używany przez wielu graczy na stronie gry-dladzieci.pl.

Kategorie