Gry szachy - gry-dladzieci.pl

Szachy z komputerem Szachy z komputerem

Dla studenta i studentki. Zagraj w szachy z komputerem w wersji online. Zachęcamy wszystkie osoby do wzięcia udział...

Szachy na komputerze Szachy na komputerze

Na komputerze a dokładniej na naszej stronie macie możliwość gry w szachy całkowicie za darmo. Na początku włączamy...

Szachy 3D Szachy 3D

Tutaj macie możliwość pogrania w szachy w wersji 3D. Są to wesołe szachy. Więc jeżeli Ci się nudzi i jesteś fanem, ...

Klasyczne szachy Klasyczne szachy

Mamy możliwość pogrania w klasyczne szachy. Do gry w szachy używamy oczywiście myszki. Możesz wybrać kilka poziomów...

Zwariowane szachy Zwariowane szachy

Gra w szachy już na Was czeka. Jednak są to trochę inne szachy jakich byśmy mogli się spodziewać. Przekonaj się o t...

Gra szachy online Gra szachy online

Zmierz się w bitwie na szachy i zagraj z komputerem jedną z partyjek. Czeka na nas ciekawa i długa rozgrywka z mnós...

Graj teraz w szachy Graj teraz w szachy

Będziemy mogli zagrać teraz w szachy studenckie. Jedyne co wystarczy to poczekać na załadowanie się gry. W grze tej...

Szachy dla dziewczyn Szachy dla dziewczyn

Dla dziewczyn mamy szachy do których wykorzystano postacie z serialu Totally Spies. Zarówno główne bohaterki jak i ...

Gra w szachy Gra w szachy

Gra Szachy online czekają dla każdego gracza. Aby w nie zagrać wystarczy tylko poczekać na załadowanie się gry. Do ...

Gra szachy dla dzieci Gra szachy dla dzieci

Dla dzieci mamy grę w szachy. Będziemy mogli pograć tutaj do woli i za darmo w szachy. Do gry używamy wyłącznie mys...

« poprzednia 1 następna »

Popularne - Szachy

SzachyGra w szachyoglądana: 108674 razy
SzachyGraj teraz w szachyoglądana: 102479 razy
SzachySzachy dla dziewczynoglądana: 93102 razy
SzachyGra szachy dla dziecioglądana: 90231 razy
SzachySzachy z komputeremoglądana: 85343 razy
SzachyGra szachy onlineoglądana: 64078 razy

Szachy

Chessmaster®: Grandmaster Edition rozszerza zakres szachów o szersze zasady uczenia się. Oczekiwana książka Josha Waitzkina "Sztuka uczenia się" (Free Press) ma na celu utorować drogę do pomyślnego długofalowego wzrostu na szachownicy i poza nią. Ośmiokrotny mistrz szachów narodowych i dwukrotny mistrz świata sztuk walki stawia użytkowników w jego karierze w najbardziej porywających i kształtujących momentach jego szachowej karierze, w tym w legendarnej grze klimatycznej z książki i filmu Searching for Bobby Fischer. Waitzkin następnie zwraca się do klasyków, wprowadzając początkujących w genialne gry od kilku najważniejszych graczy w historii szachów. W swoim najbardziej rzucającym się w oczy komentarzu, Waitzkin nie tylko uczy początkującego gracza szachowego podstaw gry, ale także uczłowiecza drogę do mistrzostwa. Nigdy nie było tak ekscytujących szachów. UCZ SIĘ SZACHÓW - Rozległy kurs na temat podstaw szachów prowadzonych przez Międzynarodowego Mistrza Szachowego Josh Waitzkina. - Poradniki z przełomowej książki Josha Waitzkina Sztuka uczenia się. - Atakujący komentarz do kursu szachowego Grandmastera Larry'ego Christiansena. - Słynne gry: 900 przedstawionych i przeanalizowanych najważniejszych gier szachowych. - 600 000+ bazy danych gier. - Pokrycie wszystkich klasycznych i nowoczesnych odmian otwieranych. JEDEN GRACZ - Tryb treningowy: Zagraj w jednego z wielu predefiniowanych przeciwników i przeanalizuj swoją grę. - Gra rankingowa: Sprawdź swoje umiejętności przeciwko różnym przeciwnikom i ustal swoją ocenę. - Zagraj w jeden z 50 predefiniowanych turniejów lub stwórz własny. - Stwórz pozycję, aby rozwiązać problemy szachowe lub odtworzyć słynne pozycje. WIELOOSOBOWY - Graj z przyjacielem przez Internet lub połączenie LAN. - Graj w ocenione i nieocenione gry, turnieje, drabinki, równoczesne wystawy, oglądaj inne mecze, organizuj lekcje szachów przez LAN lub Internet. - Zagraj w jeden z 12 nowych wariantów szachów, w tym Limitowane Tasowanie, Tasowanie, Prezenty, Marsylia, Progresywny i Kieszonkowy Rycerz. - Graj w szachy korespondencyjne.

Chess Ultra for Switch to zaawansowany symulator gry w szachy. Został opracowany przez doświadczony indie studio Ripstone, który znany jest z serii Pure (Pure Pool, Pure Chess, Pure Hold'em) oraz Ironcast i Knytt Underground. Tytuł obsługuje zestawy słuchawkowe Oculus Rift i HTC Vive VR wraz z dedykowanymi kontrolerami. Tryby gry Chess Ultra for Switch to klasyczny symulator szachów, w którym możemy rywalizować z ludźmi lub komputerowymi przeciwnikami. Działanie jest obserwowane z perspektywy pierwszoosobowej. Decydując się na grę przeciwko sztucznej inteligencji, gracze wybierają jeden z dziesięciu poziomów trudności, które wpływają na liczbę ruchów, jakie rywal komputer może przewidzieć, oraz prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Podstawy, jak również zaawansowane strategie można nauczyć się w samouczku. W sumie, twórcy przygotowali osiemdziesiąt szachowych wyzwań, które wymagają od nas, na przykład, wygrania gry w ciągu siedmiu tur. Produkcja oferuje wiele modułów multiplayer. Oprócz lokalnego meczu na wspólnym ekranie możemy grać online. Chess Ultra for Switch pozwala nam organizować własne turnieje i wyszukiwać rywali o tym samym poziomie umiejętności. Możemy również grać w rankingowe gry, które pozwalają nam wspiąć się na stale aktualizowaną listę najlepszych szachistów. Aspekty techniczne Aby urozmaicić grę, twórcy stworzyli cztery sale gier, które są przestrzeniami zaprojektowanymi z wielką dbałością o szczegóły. Co więcej, możemy również zmieniać wygląd szachownicy i figur szachowych, wybierając spośród kilkudziesięciu dostępnych modeli.

Jeśli uważasz, że twoje dzieci mogą po prostu zostać kolejnym Kasparowem lub po prostu rozwinąć zainteresowanie grami logicznymi, LEGO Chess jest dokładnie tym, co powinieneś sprawdzić. Jest to tradycyjny symulator gry w szachy, wykorzystujący motywy klocków LEGO, aby uczynić go bardziej przyjaznym dla dzieci. Rozgrywka jest obserwowana pod dowolnym kątem. Każdemu ruchowi i każdemu atakowi towarzyszy skuteczna animacja, a także szalony król, którego działania z pewnością sprawią, że każde dziecko się uśmiechnie. Gra oferuje dobrze zaprojektowany samouczek i tryb dla wielu graczy przez LAN lub Internet. Trzy zestawy klocków LEGO do wyboru: tradycyjne i dwa zestawy LEGO SYSTEM: Wild West i Pirates. Grafika 3D z zabawnymi animacjami. Samouczek zaprojektowany przez ekspertów. Tryby dla jednego gracza i dla wielu graczy. Ładnie zaprojektowane figury szachowe.

Instrukcja gry w szachy - To jest wyjaśnienie reguł szachowych. Uwielbiam tę grę i chciałem zrobić własny ilustrowany samouczek. Wiem, że istnieją inne instruktaże do gry w szachy i mam nadzieję, że przyczyni się to do powiększenia społeczności szachów prowadzących instruktables. Starałem się wytłumaczyć tak dużo, jak tylko mogłem, używając ilustracji. Jeśli wskazówki na piśmie są mylące, spójrz na zdjęcia. Dla bardziej skomplikowanych reguł zilustrowałem je kolejno. Ustawiać: Plansza jest ustawiona tak, jak pokazano. Zawsze powinien być biały kwadrat po prawej stronie dla obu graczy. Pamiętaj, że królowa musi znajdować się na kwadracie pasującym do jej koloru. Białe zawsze przesuwają się najpierw, a gracze naprzemiennie skręcają. Gracze mogą poruszać się tylko po jednym kawałku na raz, z wyjątkiem sytuacji, gdy roszada (wyjaśniono później). Gracze biorą kawałki, gdy napotykają przeciwnika na swojej drodze ruchu. Tylko pionki biorą inaczej niż się ruszają (wyjaśnione później). Gracze nie mogą brać ani przenosić własnych utworów. Rozdanie jest jedynym ruchem, który umożliwia poruszanie się dwóch części podczas tej samej tury. Podczas castingu król przesuwa się o dwie spacje w kierunku wieży, z której będzie się zamykać, a wieża przeskoczy na drugą stronę. Król może zamek po obu stronach tak długo, jak: 1. Król się nie poruszył. 2. Król nie jest w szachu. 3. Król nie przechodzi przez kontrolę ani nie przechodzi. 4. Między królem a rookiem nie ma żadnych elementów. 5. Gawron Castring-Side nie poruszył się. Nie ważne: A. Jeśli król był w szachu, ale już go nie ma. B. Jeśli wieża może zostać zaatakowana przez kawałek przeciwnika przed castingiem.

Kategorie