Darmowe Gry Szpital dlla dzieci - gry-dladzieci.pl

Kot Tom u okulisty Kot Tom u okulisty

Po raz kolejny musimy wybrać się z wizytą do szpitala gdzie musimy udać się do okulisty aby zbadał postaci z tej gi...

Praca w klinice Praca w klinice

Będziemy pracowali w nowoczesnej klinice gdzie przyjmujemy do niej pacjentów aby ich leczyć. Wszystko czego potrzeb...

Całowanka w szpitalu Całowanka w szpitalu

Doktor wraz z pielęgniarką będą się całować w szpitalu. Musicie jednak to robić w miarę dyskretnie aby nikt z pacje...

Ucieczka ze szpitala Ucieczka ze szpitala

Postaraj się w jak najkrótszym czasie wydostać ze szpital gdzie będziemy przygotowywać się do zabiegu jakiego nie c...

Gra szpital dla zwierząt Gra szpital dla zwierząt

Jest to nietypowa praca gdyż pracujemy w szpitalu dla zwierząt czyli tak zwanej przychodni weterynaryjnej, gdzie db...

Gra szpital dla dzieci Gra szpital dla dzieci

Pracujemy oczywiście w szpitalu gdzie wcielamy się w rolę lekarza, którego zadaniem będzie leczenie chorych pacjent...

« poprzednia 1 następna »

Popularne - Szpital

SzpitalCałowanka w szpitaluoglądana: 31057 razy
SzpitalGra szpital dla dziecioglądana: 20507 razy
SzpitalUcieczka ze szpitalaoglądana: 20043 razy
SzpitalGra szpital dla zwierzątoglądana: 10829 razy
SzpitalPraca w kliniceoglądana: 6539 razy
SzpitalKot Tom u okulistyoglądana: 1974 razy

Szpital

Cierpliwa mamunia cierpią, proszę dawać im operację ze wskazań nagłych natychmiast! Moja mamunia ma słodkiego niemowlaczka po operacji ciążowej. Teraz to wzrośnie do ciebie. Lekarz ciążowy marki ta operacja ze wskazań nagłych możliwy na świecie najlepsza operacja i umożliwić słodkie malutkie narodziny. Zostań lekarzem i przygotuj operację. Najpierw dawać jej środek znieczulający zapobiec bólowi podczas operacji a następnie włączyć maszynę oddechową. 2. musimy wziąć dla niej badanie krwi. Wtedy hamować ciśnienie krwi i brać ultradźwięk i sprawdzać co jest płcią dziecka. Jeśli sec z dziecka jest męski wtedy to jest niemowlaczek chłopiec albo móc być nieposłusznym malutkim chłopcem ponieważ chłopcy są zawsze nieposłuszni. A jeśli seks dziecka jest żeński wtedy to jest mało księżniczki albo może zdobywamy obydwa jako dziecko bliźniacze. Moja mamunia kocha dziecko bliźniacze. Mamunia w ciąży nie może udzielić normalnego dostarczania i wzrostu pracy bólu stopniowo. Musimy musieć pójść cesarskie cięcie przed bólem pracy poza kontrolą. Teraz przygotowywać operacja Scena w tej operacji ze wskazań nagłych gry ośrodek zdrowia. Instrument chirurgiczny również przygotowany dla operacji operacji ze wskazań nagłych dla mamuni w ciąży, która jest w silnym bólu pracy. Po cesarskim cięciu wyjmować dziecko mój brzuszek mamuni i kończyć stiches zamknąć mój brzuszek mamuni kończyć operację ze wskazań nagłych na świecie najlepiej gry operacji na SOR. Ciąża jest trudna do obsługiwania skoro dni i ty potrzebujecie specjalnej biegłości jako awaryjny lekarz mieć okazję zobaczyć noworodka. Zagraj w tę zdumiewającą grę operacji, która bije wszystkie gry lekarza.

Witamy w Sim Hospital! Rozpoczynać fatastic biznes do projektu, utrzymywać i zarządzać obiektem ośrodka. Wyruszasz mały z pustym budynkiem, kilku lekarzy, ogólny diagnostyczny, apteka, recepcja, i kilka innych konieczności. I prawie wszystko, czym w tym gra jest zrobiło ze świetną paczką humoru takiego jak pacjenci śmiejącej się choroby sprawy, dziwni lekarze projektowano kostiumy a także zabawny decoraction placówka zdrowotna. Tak na co czekasz? Zbuduj to teraz. No nie! Zwierzęta w Ośrodku malutkiej Pandy są naprawdę w bałaganie w tym samym momencie. Twoi zwierzęcy przyjaciele nie dobrze się czują i oni potrzebują twojej pomocy, Lekarz! Dołączać do malutkiej pandy lekarza super, wykorzeniać zwierzęta i uspokajać ich jeszcze raz. Brać prześwietla, leczyć rany, usuwać gałązki i pluskwy, metoda leczenia atak serca & nadciśnienie, czyścić daleko wosk i brud i tyle więcej! Każde zwierzę ma warunek jedyny w swoim rodzaju, który potrzebuje specjalnej opieki! Jesteś gotowy, lekarz?

Lubisz gry na niby jak przedszkole na niby, sklep spożywczy na niby & udawać miasto & udawać dożywotnie gry? Kochasz lotnisko na niby, grę na niby przy budynku, i badaniu różnych pokojów i poziomy? W takim razie będziesz kochać mój budynek gdzie leczymy na niby - Dzieci Miasto szpitalne & historia życia Lekarza Wolny! Badać miejscowy szpital & Przychodnie jako pielęgniarka albo pacjent, i na początek zatrudnić w lobby! Skrzypce i gra z wszystkim z holu TV, Akwarium, Front stanowisko odprawy & więcej! Proszę usiąść albo przekąsić coś, i być na czele ponad do różnych pokojów w tym pomieszczeniu! Sprawdzać do MRI, i prześwietlać pokój przy Radiologii, i brać obrazowania metodą rezonansu magnetycznego i Xray's z twojego ciała! Zrób badanie tomograficzne twojego ciała, i patrz na twoje kości! Grać jako Radiolog albo pacjent & zbadaj ten fajny pokój!Sprawdź cierpliwy pokój z podwójnym zajmowaniem, i skłaniaj się ku potrzebom pacjenta takim jak zmienianie torb IV, płótna, wyrzucanie śmieci i więcej! Sprawdź kardiomonitor, i pielęgnuj pacjentów!Zagraj w pogodnych i ładnych Ogrodach! Zbadaj ten uroczy obszar pełnego kwiatów, ptaków, fontanny i więcej! Głodny i łaknąc przekąski? Głowa ponad do baru szybkiej obsługi i rzuć jakieś hamburgery na opiekacz! Zrób twojego hamburgera, i zjedz szybko jakieś frytki, napój, deser, i zacznij jeść! Bawić się TV w , i zmieniać kanały do ciebie zobacz co lubisz! I w końcu, baw się na podwórzu z siekierą i ambulansem! Badać i stukać w siekierę sprawić, że to odlatuje! Badać ambulans, wszystko razem narzędzia & dodatki jako pacjent i lekarz! Mój ośrodek zdrowia na niby - Kids Hospital Town & Lekarz i Nurse Life jest wielki dla dzieci wszystkich wieków, i szczególnie ci, którzy kochają dzieci partie, partie rodzinne, role playing, i gry domku dla lalek! Złóż twoją własną historię!

Hospital Havoc 2! Leczyć śmiertelne choroby i zawstydzanie chorób w następstwie oryginalnego Spustoszenia szpitalnego zarządzanie czasem sim gra. Zagraj jako obiecujący lekarz i dowiedź twojej sprawności ochrony zdrowia przez ostrożne wyznaczenie priorytetów i diagnostyczne umiejętności. Możesz radzić sobie ze swoim obiektem, albo możesz chcieć panowania spustoszenia najwyższy? Osoby lubiąca rządzić innymi i chaos ćpuny podobnie znajdą coś do miłości w Hospital Havoc 2! Z 150 poziomami doświadczenia podbić, 20 + boczny-rozdzierający cierpliwe scenariusze, 35 + cierpliwe profile, i nadmiar nowych pozycji i premii cechy zarobić i użyć zaiązać z grą, gameplay na pewno się spodobać ci do wyglądanie szczerze pomagać ich wirtualnym pacjentom, jak również ci, którzy właśnie chcą zostać zabawionym przez komiczne niepokoje zdrowotne!Mnóstwo pacjentów w tym obiekcie czeka na twoją pomoc! Coś jest nie w porządku z ich zdrowiem - i jesteś jeden kto móc traktować ich jak należy! Ukończone operacje przy tej operacja scena w VR z naszą Operacją Symulator.! Praca przy placówce zdrowia, przeprowadzić operacje leczyć pacjentów - poczuj tak jak najlepiej kwalifikowany lekarz! Śpieszyć się,? powód pielęgniarki i inni asystenci są czekaniem tylko dla cię, i twój pacjent potrzebuje prawdziwej pomocy! Iść do operacja pokój i zrobić, ile w twój mocy rozwiązać jakikolwiek problem medyczny! Badać lek od wewnątrz przeprowadzić inne operacje i próbując ratować pacjentów 'życia!

Pielęgnować innych pacjentów, leczyć ich rany, uczyć się jak udzielić pierwszej pomocy jak należy i moc twoje lecznicze umiejętności w górę! Sprawdź status twojego pacjenta podczas operacji i spróbuj uniknąć krytycznych sytuacji w tym trudnym procesie! Czuć tak jak prawdziwy chirurg z tą robiącą wrażenie grą, i, może, someday zostaniesz lekarzem w prawdziwym życiu! Postawić właściwą diagnozę i decydować czym typ medycznego leczenia stałby się najlepszy dla każdego pacjenta! Wykorzystaj inne narzędzia operacji i zaopatrzenie do leczenia ran i zobacz uśmiechy twoich wdzięcznych pacjentów! Sprawdzać twoje umiejętności w uwadze i dokładności, być naprawdę ostrożnym i zdobądź reputację najlepszego lekarza tego ośrodka! Zdobądź sprawy do operacji z powodzeniem przeprowadzonych i otwórz nowe różne zasoby leczenia i narzędzia jak igły, strzykawki, kleszcze, inne śmietanki, tynki, i bandaże! Badać operacja scena kupować twoje własne oczy i stawać się najskuteczniejszym lekarzem wojskowym z Surgery Simulator VR!

Kategorie