Gry walki - gry-dladzieci.pl

Jessica Vs Aliens Jessica Vs Aliens

Stara gra na commodore jaką na pewno część z Was zna z automatów. Będziemy poruszali się dziewczyną z bronią po pla...

X-Men i Marvel X-Men i Marvel

W tej grze będziemy prowadzić walkę z różnymi bohaterami jakie spotkamy na naszej drodze. Na samym początku wybiera...

Gra zapasy meksykańskie Gra zapasy meksykańskie

Jest to szczególny rodzaj zapasów tak zwane meksykańskie. Na starcie sami możemy stworzyć zawodnika dowolnego kolor...

Hobo i Zombies Hobo i Zombies

Kolejna przeszkoda trafiła na naszego bohatera jaką są atakującą go Zombie, będziemy musieli stawić czoła tej przes...

Hobo 5 Space Brawl Hobo 5 Space Brawl

Tym razem główny bohater naszej gry przeniesie się rakietą do kosmosu gdzie nie ominie go dzień bez walki. Zobacz z...

Hobo 4 Total War Hobo 4 Total War

Zanim zaczniemy grać należy kliknąć w ikonę Play i wybrać jeden z trzech dostępnych poziomów trudności. Easy - łatw...

Avatar: Treetop Trouble Avatar: Treetop Trouble

Sokka wreszcie się uwolnił i wyruszył w ciekawą podróż. Będzie skakał po drzewach i walczył z napotkanym po drodze ...

Ultimate Arena Extreme Ultimate Arena Extreme

Jest to gra mordobicie w której będziemy walczyć z przeciwnikami. Wygrywa ten gracz, który więcej razy pokona przec...

Walka pingwinów na lodzie Walka pingwinów na lodzie

Niezmiernie ciekawa gra w której sterujemy naszym czerwonym pingwinkiem, musimy unikać strzałów przeciwników i sami...

Gra Xiao Xiao online Gra Xiao Xiao online

Doskonała gra xiao xiao online - jest to całkiem fajna animowana gra w której będziemy poruszać się postacią xiao x...

Gra mardek online Gra mardek online

Wyjątkowa gra mardek online dla wszytskich fanów takich gier. Zagaj w grę mardek i walcz z napotkanymi wrogami w gr...

Mug Smasher Mug Smasher

Kultowa gra Mug Smasher którą niektórzy z Was na pewno pamiętają z automatów gdzie tego rodzaju gry mogliśmy spotka...

Gra hobo online Gra hobo online

zagraj w ciekawą grę z postacią Hobo w roli głównej. Do pokonania mamy wiele plansz. Walczymy w nich przy pomocy A ...

Gra Megaman Gra Megaman

W tej grze przeniesiemy się do świata postaci Megaman i to razem z nim będziemy walczyć z wrogiem. Do wykonania mam...

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne - Walki

WalkiAwataraoglądana: 49332 razy
WalkiGra z automatówoglądana: 45197 razy
WalkiBurzenie zamkuoglądana: 41854 razy
WalkiKarate onlineoglądana: 40829 razy
WalkiGra wrestlingoglądana: 38112 razy
WalkiGra hobo onlineoglądana: 38049 razy

Walki

Główny aspekt, który czyni grę opisaną w niniejszym piśmie inna niż inne gry jest swoim zasadniczym wątkiem. W grze, gracz namawia by kontrolować nie zwykli bohaterzy ale bogowie. To obejmuje e.g. Jezus Chrystus (chrześcijaństwo), Budda (buddyzm), Zeus (mitologia grecka), i Odin (mitologia skandynawska). Developerzy również wprowadzili w życie do swoich lokalizacji gry typowy dla każdej religii, e.g. Mount Olympus i rajskiego ogrodu. Pod względem jego gameplay, Walka Bogów o PC / Windows bardzo jest podobny do gier takich jak Street Fighter IV. jak jest stosowny 2.5 gra boksera, Walka Bogów dostarcza 3 D modelów znaków umieszczonych w 2 D środowiska. Bożek mogą ruszać się w lewo, prawo, skok, i kucki. Ataki są urządzone z czterema guzikami, odpowiedzialny za kopanie i robienie skok. Oczywiście, do tych ataków mogą dołączać w wielkim widowisku i niebezpiecznych kapelach - każdy charakter zamieszcza jego własne umiejętności, szereg ruchy, i uderzenia. System jest bardzo skomplikowany, stąd przed walczeniem z innym graczem, trzeba zachowywać jego umiejętności. Oprócz Tryb szkoleniowy, Walka Bogów o PC / Windows pozwala jednemu walczyć z AI-opanowany oponentami w jednym trybie gracza. Ponadto, można walczyć z bogami, nad którymi inni gracze w multiplayer trybie zapanowali. Co ciekawe, po tym jak gra stała się dostępna na Parze we wczesnym dostępie, peron Zaworu został zablokowany w Malezji. Państwo stwierdziło, że gra stanowi zagrożenie dla świętokradztwa wszystkich religii i mieszanej harmonii. Ostatecznie, Walka Bogów została wycofana z obiegu w tym kraju.

Bokser uliczny V, zwolniony na PC wśród innych peronów, jest piątą ratą w kultowym cyklu japońskich walczących igrzyska wprowadzonych na rynek w 1987. Podobnie jak w przypadku cały poprzedni Bokser uliczny gry, to zostało rozwinięte przez japońską firmę Capcom. Wersja PC jest jednym z dwóch dostępnych wydań Street Fighter V w następstwie? partnerstwo strategiczne "między developerem a Sony Computer Entertainment. Pomimo tego, że są bardzo małe różnice pomiędzy tym a poprzednią ratą serii w ilustracjach, Street Fighter V ma nieco bardziej wielkie wymagania systemu. Różnica, jednakże, nie jest wystarczająco duża, dla gry by potrzebować wysokiej klasy komputera. Gameplay mechanicy Street Fighter V na PC / Windows peron nie zmienić niezwykle w porównaniu z poprzedni installments z serii. Jak przedtem, to jest klasyczna walcząca gra, w której dwa charaktery walczą z każdym innym używaniem różny, mniej więcej spektakularne ataki. 16 bokserów jest dostępne w podstawowej wersji gry, z których cztery pojawiają się po raz pierwszy w historii serii. V-Gauge największe wprowadzenie do Boksera ulicznego jest V's walczącym z mechanikami. To jest specjalny bar, który jest napełnić się gdy charakter jest zaatakowany. Gracz może wykorzystywać zebraną energię w jednej z trzech dróg. V-Skills są potężnymi atakami, inny dla każdego boksera. V-Reversals pozwalać na kontry. V-Triggers wykorzystanie cały V-Gauge, oferując ograniczony czasowo dodatek (na przykład, zwiększone uszkodzenie). Co więcej, Stun Gauge było dodawane. Gdy to jest napełnić się, po otrzymywaniu określonej liczby ciosów, to chwilowo ogłusza charakter (to powinno zachęcać graczy by zatrudnić

Cień Walka 3 dla Androida OS walczy z grą przez Nekki, twórcy z poprzedni installments w prawie wyborczym, i serii wektorowej. Produkcja wykorzystuje free-to-play model z microtransactions. Gra jest kompletem w świecie fantazji zainspirowanym przez azjatycki folklor, znany poprzedni installments, i naciski na wojnę pośrodku najlepszy z wojowników, którzy walczą o dostęp do mocy dostarczonych przez magiczne cienie. Produkcja przedstawia wylewną kampanię z bogatą i złożoną historią. Tak jak poprzedni installments, Shadow Fight 3 dla Androida OS jest walczącą grą, która skupia na indywidualnych pojedynkach w systemie w stylu arkada bojowym. System jest całkiem skomplikowany i pozwala ci wykonać wybór ataków i wykorzystać szeroki wachlarz specjalnych umiejętności.

Więcej niż właśnie zmiana w imieniu franszyzowym, Fight Night Champion bierze dla doświadczenia bokserskiego jeden milowy krok do przodu przez dostarczanie doświadczenia jeszcze nigdy zobaczony w EA Sporty gra wideo. Historia zostanie złożona z tą rewolucyjną iteracją że budowy ciała na best-in-class gameplay i silnik fizyki Fight Night Round 4, podczas gdy zanurzając cię w świecie brutalności, niepewność, zdrada, i spłata. Przeżywać brutalną drogę aby spłata z Fight Night Champion. Pełne Spektrum Cios pięścią Kontrola Kontrolować ciosy pięścią twojego boksera z precyzją i dokładność jak nigdy dotąd z nową synergią kontroli gameplay. Z znad głowy ciosy pięścią do strategicznych szczepionek lady i jeden-dziurkacz nokauty, obezwładniać twoich przeciwników z twoją wyrafinowaną biegłością zbiór. Fizyka-oprzeć/opierać gameplay Przenosić pierścień i czas twoje ataki z precyzją. Budując daleko best-in-class silnik gameplay był wyposażony w Fight Night Round 4, teraz masz jeszcze szerszy szereg umiejętności gdy to dochodzi do kontr, zakładania kapel, i atakowania twojego przeciwnika.

Kategorie