Gry Winx Dla Dziewczyn - gry-dladzieci.pl

Kolorowanka Winx online Kolorowanka Winx online

Dziewczyny z bajki Winx już na Was czekają. Będziecie teraz mieli możliwość pokolorowania wszystkich postaci Winx. ...

Winx Fashion Klub Winx Fashion Klub

Kolejna ubieranka Winx, raem z nimi przenosimy się do Club Winx, który niebawem będzie organizował ubierankowy poka...

Kolorowanka Czarodziejki Winx Kolorowanka Czarodziejki Winx

Czeka na Was kolorowanka gdzie będziemy mieli możliwość pokolorowania kilka dziewczyn z Winx. Wystarczy, że wybierz...

Ubieranka postacie Winx Ubieranka postacie Winx

Do ubrania będziemy mieli dwie postaci z bajki Winx dla dziewczyn. Będzie to zarówno czarodziejka Winx jak i też je...

Winx Flora Believix Winx Flora Believix

Gra w której będziemy latać wraz z Winx Flora i zbierać magiczne kropelki oraz listki, musimy uważać na chmury aby ...

Odszukaj z Winx Odszukaj z Winx

Przenosimy się do świata z bajki Winx. Tutaj czekać na nas będą czarodziejki Winx. Jednej z nich będziemy musieli p...

Puzzle z Winx Puzzle z Winx

Dla dziewczyn do układania mamy ciekawe puzzle z dziewczynami Winx. Trzy postacie znajdujące się na obrazku czekają...

Layla Winx Layla Winx

Zagraj razem z Laylą Winx tym razem w grę w której będziemy strzelali do balonów z łuku. Spacja i strzałki to klawi...

Samochód Bratz Samochód Bratz

Ta gra Bartz jest całkiem fajna i przyjemna wpisujemy nick pod których chcemy grać potem wystarczy tylko wybrać pos...

winx tajemnica zaginionego królestwa winx tajemnica zaginionego królestwa

Ciekawa gra puzzle winx tajemnica zaginionego królestwa czekja na Was drodzy fani postaci Winx. Wszystkie winx czek...

Winx przebieranki Winx przebieranki

Przebieranki Winx na nas czekają. Roxy jak i też sofix i syrenki winx czekaja na nas właśnie do nich wybieramy się...

Winx club po polsku Winx club po polsku

Klasyczna ubieranka club winx po polsku, tutaj tylko musimy ubrać postać i nic więcej nam nie będzie potrzebne....

Winx alfea Winx alfea

Ta gra winx alfea jest całkowicie za darmo dla Was drogie dziewczyny. Winx ubieramy w styl hallowen. Wszystkie dzie...

Winx nowe Winx nowe

Nowe gry z Winx już czekają na Was to jest jedna z takich gier online. Po prawej stronie odnajdziemy kreacje dla Wi...

« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne - Winx

WinxWinx Fashion Kluboglądana: 187281 razy
WinxWszystkie WInxoglądana: 98915 razy
WinxSamochód Bratzoglądana: 70425 razy
WinxPrzygodowe Winxoglądana: 68787 razy
WinxWinx Cluboglądana: 63204 razy

Winx

Pierwszy Winx gra dla dziewczyn z tej serii? PSP (PlayStation ® Portable) system łączy czary, modę i działanie stworzyć musieć mieć grę dla dziewczyn wszystkich wieków! Witamy w cudownym świecie Winx Club gdzie gracze mogą zgłębiać szeroki wachlarz nowych charakterów, interaktywnych środowisk i fajnego mini zabawy to zawiera modę, przyjaźnie, i magię klubu świat. Gracze będą móc cieszyć się prostym, społecznym i fajnym doświadczeniem zabawy, które jest zaprojektowane specjalnie dla dziewczyn 6-11. * Fabuła na podstawie drugiego przeglądu ożywionej serii trafiono * Mini-gra szybko przemierzone dla każdego charakteru do obrony * Rzeczy zwycięstwa wykonać na zamówienie twój charakter i pokój akademika. Sezon 1, Kwiat, 16-rok - dawna uczennica z Ziemi, odkrywa, że ona ma magiczną zdolność gdy ona zachowuje dla Stelli, księżniczka duszka z Solariów. Stella przekonywa Kwiat by zapisać do Alfea, szkoła dla duszków w Magicznym Wymiarze. Tam, ona spotyka współlokatora Flora i mieszkanie kojarzy w parę Tecna i Musa; razem oni zakładają dziewczyny. Oni napotykają i zaprzyjaźniają się z chłopcami z czerwonego Fontanna szkoła Specjalistów. Oni również natykają się na wrogów, głównie Trix, trio czarownicy. Razem, dziewczyny przedostawać się przez wiele przygód i odkryć wiele sekretów około przeszłości Kwiatu podczas gdy walcząc z ich wrogami i studiując przy Alfea. Ich moc w Season 1 jest da nich. Sezon 2, Trix wrócą i mieć sprzymierzony z Lord Darkar, wiekowa istota żywa zła, które chce rządzić wszechświatem. Razem z ich nowym członkiem, Aisha (również znany jako Layla w jakiś nazywa), i ich nowo poznany kolega, Chochliki, postacie będą musieć walczyć z tym nowym zagrożeniem. Oni również spotykają Helia, która, początkowo, nie jest Specjalistą ale stają się fajni. Sezon 3, czarodziejki musieć stanąć naprzeciw nowego wroga, Valtor, który Trix wypuścił ze swojego więzienia i kto wziął udział w unicestwieniu Kostki domino i dzieli ciemna przeszłość z Kwiatem i jej rodzicami narodzin. Aisha spotyka czarnoksiężnika, Nabu, w którym ona zakochuje się. Za Porę roku 3 czarodziejki otrzymywać nową moc, Enchantix. po wydarzeniach trzeciej pory roku następują przez ci z pierwszego filmu, Tajemnica utraconego Królestwa.Sezon 4, mając miejsce po wydarzeniach filmu, dziewczyny twarz nowe zagrożenie: czterech Czarnoksiężników czarnego Koło, które spowodowało całe czary zniknąć z Ziemi. dziewczynki chować się do jamy oszczędzać Roxy, ostatni duszek z Ziemi, walczyć z Czarnoksiężnikami i ożywiać jego czary przez uwalnianie Ziemi duszki od Czarnoksiężników. Oni również dostają nową moc nazwaną Believix. Oni wtedy dostają moce nazwane prezenty losu. Prezenty losu obejmują Sophix, Lovix, i czarny dar. Czarny dar może dawać życie do osoby, która nie żyje. Wydarzenia czwartej pory roku.

Sezon 6, Trix opanowywać Cloud Tower i sojusznika z młodą czarownicą nazwana Selina, która posiada Legendarium magiczna książka, która może sprawiać, że legendy stają się rzeczywistością, i był kiedyś dziecięcym najlepszym przyjacielem z Kwiatu. Jednakże, Czarodziejki wyzbył się wszystkich ich uprawnień z wyjątkiem Kwiatu. Oni będą musieć nabyć dwóch nowych zmian znanych jako Bloomix i Mythix. Podczas ich poszukiwania do pieczęci Legendarium, czarodziejka odkryje, że oni stoją przodem do Trix i Acheron, który jest złym czarnoksiężnikiem uwięzionym w Legendarium. Acheron jest mistrzem Selina. Sezon 7, postać poznawać Duszka Zwierzęta, magiczne istoty żywe ze specjalnymi talentami niezbędnymi by utrzymywać w równowadze Magiczny Wszechświat. Muszą się dowiadywać się, że oni są zagrożonym od nowych draniów Kalshara, zły kształt-przekładacz, i jej brat Brafilius. Trix, trzeci dranie, niespodziewanie pojawiać się. Zachować Duszka dla Zwierząt, będzie musieć podróżować w ciągu czasu, zyskiwać nowe zmiany znane jako Butterflix i Tynix, i więź z Fairy.

Klub zaprezentowany po raz pierwszy na włoskim kanale Rai 2 28 stycznia 2004. W Stanach Zjednoczonych, to zostało udzielone zezwolenia i nazwało na angielskiego przez 4 Kids Entertainment i był transmitowany na bloku Lisa programowania, FoxBox, później 4 Kids TV, zaczynając 19 czerwca 2004, z wydarzeniem zapowiedzi dosuszającym 22 maja 2004. Seria również została sprzedana za pośrednictwem agencji Sieci rysunkowej w 2005 na ich popołudniowym bloku Miguzi. Lis kontynuowałby swoją pierwszą literę przebiegniętą na 4 Kids TV przez pierwsze trzy pory roku, kończąc suszenie wznowień w 2008. [51] 18 lipca 2009, CW dosuszyło 4 Dzieci zdubbingowane odcinki Winx Club na ich programowaniu blokują CW4Kids. W międzyczasie, angielski nazywać wyprodukowany przez Cinelume w związku z Rai 2, był transmitowany w Singapurze i był zamieszczony jak kolejny język angielski ślad na kilka europejskie DVD zwolnienia.

Bloom jest Duszkiem Smoka Płomień. Kwiat jest dowódcą Winx Klub. Jej przybrany rodzic jest Mikem i Vanessą. Znalazła potem, jak jej drzemiąca magiczna moc przychodziła na pomoc innego duszka, Stella. Silny i kochający, ona jest zawsze dostępna pomóc jej przyjaciołom. Po przybywaniu do Alfea, ona odkrywa, że jej moce pochodzą z Płomienia starożytnego Smoka, z którego ona jest strażniczką. Ona jest księżniczką jej planety narodzin, Kostki domino, i jedynego ocalałego jego zniszczenia pod rękami Rodowych Czarownic. Jej biologiczni rodzice są King Oritel i Queen Marion. Ona przyznaje się, że niebieskawy króliczek szarego nazwał Kiko. Jej chochlik jest Lockette, Chochlik Portali. Jej Selkie jest Sereną, Portier Bramy Kostki domino oceanicznej. Jej magiczne zwierzę jest Pięknością, owca. Jej chłopak jest Niebem.

Kategorie