Gry ze zwierzętami i zwierzaki - gry-dladzieci.pl

Szpital dla koni po polsku Szpital dla koni po polsku

Pracujemy w specjalnie stworzonym szpitalu. Będą w nim przebywać wyłącznie konie. Jeżeli jakiś jest chory to właśni...

Film o pszczołach disneya dla dzieci Film o pszczołach disneya dla dzieci

Poznasz w gierce pszczoły z filmu o pszczołach. Fajna animowana bajka dla dzieci w każdym wieku. Obrazek jest magic...

Gra krowy na wypasie Gra krowy na wypasie

Zagramy z bohaterami z filmu Disneya o nazwie krowy na wypasie. Będziemy wcielać się w krowe która ma specjalną bro...

Brat niedźwiedź Brat niedźwiedź

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka przedstawiającego scenkę z bajki mój brat niedźwiedź.Używaj s...

Gra koala Gra koala

W tej grze naszym zadaniem jest przeskakiwanie z jednego kamienia na drugi do momentu kiedy nie przejdziemy na drug...

Miodowy miś Miodowy miś

W tej grze naszym zadaniem jest zdobyć wszystkie plastry miodu w labiryncie po którym krążą wściekłe pszczoły.Unika...

Wielki połów Wielki połów

W tej grze naszym zadaniem jest złowić jak najwięcej ryb żeby nakarmić niedźwiadka.Połów jednak będziemy przeprowad...

Siatkówka misiów Siatkówka misiów

W tej grze naszym zadaniem jest zdobyć jak najwięcej punktów podczas gry w siatkówkę. Wciel się w rolę misia zwycię...

Miś w podziemiach Miś w podziemiach

W tej grze naszym zadaniem jest doprowadzić niedźwiedzia do wrót w podziemiach które będą go przenosiły do coraz to...

Mój brat niedźwiedź Mój brat niedźwiedź

W tej grze naszym zadaniem jest ułożyć układankę z rozsypanych elementów przedstawiających jedną ze scen z bajki mó...

Świąteczny miś Świąteczny miś

W tej grze naszym zadaniem będzie ubranie niedźwiadka w śliczne świąteczne ubrania. Wybieraj spośród wszystkich dos...

Opieka nad misiem Opieka nad misiem

W tej grze naszym zadaniem jest wyczyścić niedźwiadka z błota, kurzu i innych zanieczyszczeń. Umyj misia, dobierz m...

Opieka nad niedźwiadkiem Opieka nad niedźwiadkiem

W tej grze naszym zadaniem jest wyczyścić niedźwiadka z błota, kurzu i innych zanieczyszczeń. Umyj misia, dobierz m...

Opieka nad konikiem Opieka nad konikiem

W tej grze naszym zadaniem będzie opieka nad kucykiem, który czeka na swój pierwszy występ na scenie. Musimy po pie...

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1019 20 następna »

Popularne - Ze zwierzętami

Ze zwierzętamiMycie zwierzątoglądana: 74518 razy
Ze zwierzętamiGra z delfinamioglądana: 56732 razy
Ze zwierzętamiChomik w kulceoglądana: 49912 razy
Ze zwierzętamiGra z wielorybemoglądana: 48008 razy
Ze zwierzętamiWirtualna pandaoglądana: 43559 razy
Ze zwierzętamiOpieka nad kaczkąoglądana: 43160 razy

Ze zwierzętami

Zupełnie nowe gry SimAnimals ustanawiają zupełnie nową kategorię gier dla zwierząt dzikich, stworzonych wyłącznie dla Wii i Nintendo DS. Teraz po raz pierwszy gracze mogą zanurzyć się w dzikim świecie zwierząt w ich naturalnym otoczeniu w sposób wciągający i dotykowy. W tej grze masz za zadanie zaangażować się, dotknąć, poruszyć i spróbować kontrolować ponad 60 podczas podróży głębiej i głębiej w las. Kontrolujesz animowaną rękę na ekranie, która pozwala wyciągnąć rękę i dotknąć, podnieść i przenieść wszystko w grze z lisów i niedźwiedzi do drzew i kwiatów. Mieszkajcie razem z nimi w ich naturalnym otoczeniu i na podstawie tego, jak je traktujecie je, poznają was i was pokochają lub będą was lubić! Baw się dobrze, rozwijając relacje z dzikimi zwierzętami i ich rodzinami, i przeżyj humor i dramat przetrwania na pustyni. Mnożą się dzikie! Spotkasz mnóstwo przyjaznych dzikich, w tym jelenie, wiewiórki, króliki, jeże i sowy. A także niektóre psotne postacie, takie jak lisy, szopy, borsuki, wrony i niedźwiedzie, które lubią wywoływać kłopoty. Wejdź w sam środek akcji, ponieważ wszyscy oni spotykają się w twoim własnym otoczeniu lasu na dziko! Rozwiązuj wyzwania i osiągaj cele podczas gry, ponieważ one potrzebują cię, abyś im pomógł. Odkryj tajemnice, odblokuj obszary leśne i odkrywaj unikalne przedmioty i dzikie, niektóre ze specjalnymi zdolnościami, dzięki pomyślnemu wykonaniu zadań. Jego przetrwanie najsilniejszych, gdy dowiesz się, kto jest w awanturnikiem i kim są dobrzy ludzie, aby upewnić się, że wszyscy się dogadują, czy nie! W SimAnimals na Wii zabierz ze sobą trzech swoich znajomych na leśną przygodę w trybie kooperacji! Las, wypełniony ekscytującą przyrodą, jest wystarczająco duży dla ciebie i twoich kumpli.

Przełom w popularnej serii Animal Crossing, zaprojektowanej jako elektroniczna gra planszowa, osadzona we wszechświecie serii opracowanej od 2001 roku przez Nintendo. Podczas gry używamy figurek amiibo i kart, przeniesionych do świata gry za pomocą specjalnego czytnika NFC. Podczas gry rzucamy wirtualnymi kostkami i poruszamy się po specjalnej planszy, pełnej rozmaitych mini-gier, nagród, a czasem pułapek, które spowodują, że stracimy na przykład wirtualne pieniądze. Cel gry jest niezwykle prosty: uczynić naszą postać najszczęśliwszym mieszkańcem wioski. Tytuł, podobnie jak większość cyfrowych gier planszowych, przeznaczony jest przede wszystkim do grania w trybie wieloosobowym. Godne uwagi cechy Animal Crossing: Amiibo Festival to niezwykle kolorowe, trójwymiarowe projekty graficzne i interaktywna gra planszowa, która zmienia się z każdym kolejnym sezonem, tak jak miało to miejsce w poprzednich pełnych seriach serii.

Jeśli życie byłoby niekończącym się urlopem, co byś zrobił? Łowić ryby, zbierać muszle lub oglądać fajerwerki ze znajomymi? Zbuduj bałwana, wymień prezenty z rodziną lub udekoruj swój dom na święta? Wybierz się na wycieczkę do miasta, wybierz się na zakupy lub odwiedź przyjaciół z całego świata? W Animal Crossing: City Folk, życie porusza się w spokojnym tempie, ale świat jest pełen nieskończonych możliwości. • Zawsze jest coś nowego do zrobienia. W żywym, oddychającym świecie Animal Crossing: City Folk, dni i sezony mijają w czasie rzeczywistym, więc zawsze jest coś do odkrycia. Złap świetliki w lecie, idź na Halloween lub poluj na jajka w Dzień Króliczka. Jeśli masz ochotę na coś nieco szybszego, wybierz się autobusem do nowego miejskiego obszaru miejskiego, który jest wyjątkowy dla Animal Crossing: City Folk. Tam można złapać przedstawienie w teatrze lub sprawdzić sprzedaż w butiku Gracie. Ale jeśli nie będziesz zbyt długo pokazywać swojej twarzy w domu, twoi sąsiedzi będą za tobą tęsknić. • Nawet cztery osoby z twojego gospodarstwa domowego mogą mieszkać i pracować razem, aby zbudować idealne miasto. Projektuj ubrania i wzory, pisz listy i zamieszczaj wiadomości na tablicy ogłoszeń dla siebie nawzajem lub zaproś do trzech znajomych, aby odwiedzili Twoje miasto, korzystając z połączenia Nintendo Wi-Fi. Dzięki nowemu mikrofonowi WiiSpeak możesz poczuć się jak w tym samym pokoju. Mikrofon znajduje się na pasku czujnika i odbiera rozmowy wszystkich w pokoju, aby zachęcić do bardziej wszechstronnego doświadczenia. • Poznaj swoich sąsiadów. Serce Animal Crossing: City Folk buduje relacje z nimi w twoim mieście, jak również z innymi graczami. Zaprzyjaźnij się z sąsiadami ich, wymieniając listy, prezenty i przysługi. Zwierzęta mogą także przemieszczać się z miasta do miasta, przywożąc ze sobą swoje wspomnienia i historie ze swoich starych miast. A odkąd są znośnie luźne, wylewają wszystkie soczyste szczegóły. • Wyraź swój osobisty styl. Dostosuj swoje miasto, swój dom i siebie, zbierając błędy, ryby, skamieliny, sztukę, meble, ubrania i akcesoria. Możesz także przejść do salonu w mieście, aby zmienić fryzurę i uzyskać makijaż Mii ™. Dodatkowo, jeśli projektujesz ubrania w sklepie krawieckim, one będą je nosiły, a może nawet przyniosą je do innych miast.

Kategorie