Gry Zombie - gry-dladzieci.pl

Atak stworów wygłodniałych Atak stworów wygłodniałych

Ze wszystkich stron pojawiają się zombie, ty nie masz żadnych szans na przeżycie. Z jednego zombie pojawiają się ca...

Beads Blaster Beads Blaster

Jest to gra utrzymywana w klimacie zombie w której to będziemy strzelali do zniżających się coraz szybciej kulek, s...

Polowanie ma Zombie Polowanie ma Zombie

Kraina która dawniej byłą pełna zieleni teraz za sprawą Zombie zmieniła się w mroczną krainą gdzie oni panują. My j...

TNT Zombies TNT Zombies

Ciekawa gra w której będziemy oczywiście walczyć z atakującymi nas zombie. Do pomocy mamy dynamit, którym będziemy ...

Dead Land Dead Land

Wybieramy się na wyspę która pełna jest zombie, musimy ją jak najszybciej oczyścić z nich. Wybieramy dziewczynę lub...

Slaughter Slaughter

Pustynny kraj opanowały zoombie. My mamy być ich wybawieniem i obronić ich przed atakującymi zombie jak i też znisz...

Obrona przez zombie Obrona przez zombie

Zagraj w gry obrona przed zombi jaka czeka na Was w tej grze. Na samym początku po załadowaniu rozgrywki klikamy na...

Zombie Bazooka Zombie Bazooka

Przenosimy się do krainy zoombie gdzie używając bazookie będziemy musieli zniszczyć w tej grze wszystkie znajdujące...

Wygłodniałe umarlaki atakują Wygłodniałe umarlaki atakują

Po załadowaniu tej gry wygłodniały Zombie klikamy na Play aby móc w nią zagrać. Do kierowania bronią którą będziemy...

Strzelanie do zobie Strzelanie do zobie

Kolejna gra w której będziemy mogli postrzelać, tym razem strzelamy do zombie, które będą chciały nas atakować. Mam...

Gra obrona przed zombie Gra obrona przed zombie

Jest to krwawa gra w której będziemy bronić budowli przed atakującymi zombie. W grze posługujemy się myszką. Na jej...

Wampiry Wampiry

Naszym zadaniem będzie strzelanie w grze do wampirów. Będziemy musieli pokonać wszystkie wampiry, które będą chciał...

Pokonaj zombie Pokonaj zombie

będziemy tutaj walczyć z zombi będziemy musieli pokonać postacie Zombie, które będą chciały nas zaatakować. Strzela...

Gra laleczka chucky Gra laleczka chucky

Laleczka czaki to bardzo zła lalka. Będzie ona rzucać do ruchomych tarcz toporkami w kaczki jak i tarcze. Zobacz il...

« poprzednia 1 2 następna »

Popularne - Zombie

ZombieGra o Zombieoglądana: 41981 razy
ZombieGra laleczka chuckyoglądana: 38265 razy
ZombieStrzelamy do Zombioglądana: 34212 razy
ZombieCzłowiek zombieoglądana: 32608 razy
ZombieZombie Bazookaoglądana: 32222 razy
ZombieZombi Graoglądana: 26639 razy

Zombie

Plants Vs. Zombies jest raczej niekonwencjonalną grą wieży obroną, w której chronimy swoją rodzinę przed atakiem zabawnych zombich. To zostało rozwinięte przez PopCap Games, twórcy gier arkady logiki, taki jak Peggle Deluxe albo Obwieszony biżuterią. Pomimo że fani gatunku wieży obronego zobaczyli, jak liczne tytuły umieściły w rozmaitych rzeczywistościach, Rośliny p-ko Zombi mogą nakrywać nawet ich. W grze, bronimy swoje miejsce przed atakiem stworów przez kładzenie wojska ślicznych kwiatów i warzyw na trawniku. Dla każdego dodatkowego zielonego wartownika, musimy płacić energią słoneczną (słońca) to zbiera na trawniku albo jest wyprodukowany przez słoneczniki. Poza podstawowym składaniem się przygodowym z przeszło tuzin misje, developerzy przygotowali wiele innych wyzwań.W odróżnieniu od głównych gier cyklu, gameplay w Plants Vs. Zombies: Wojna ogrodowa dla PC / Windows wiąże elementarne zasady gier wieży obrony, gry akcji, i spluwy TPP. Gracz przejmuje kontrolę ponad czynami z wybranej rośliny, i jego zadanie ma budować wieżyczki obrony (w formie nieco mniejszych roślin) i odpierając wrogów posuwających naprzód z innych kierunków, wśród których są również szefowie, którzy są szczególnie trudne do eliminowania, takie jak dyskoteka-zombi albo gargantua- zombi.Gameplay jest skupiony na dynamicznych bitwach i współpracy, w której jednocześnie czterech graczy może uczestniczyć. Klucz do wygrywania często używa specjalnych umiejętności każdej rośliny, na przykład, czosnek może pływać przeszło komisja, i słonecznik może leczyć inne rośliny. Jeśli chodzi o stronę techniczną gry, to jest zasilane przez Odmrożenie 3 silnik, użyty w takich produkcjach jako Battlefield 4 i gwiezdne wojny: Front walki. To dostarcza wysokogatunkową trójwymiarową grafikę, który w przypadku tej gry: Wojna ogrodowa dla PC / Windows jest utrzymany w cartoonish styl.

Zombi wojskowa Trylogia jest zbiorem z pierwszy dwa installments w Strzelec Wyborowym Elita:Army seria, uzupełniony z trzecią, dodatkową kampanią. To zostało rozwinięte przez Bunt, twórcy Strzelec Wyborowego Elita seria, samotny Wojownik i Medal Honoru Metro. Tytuł jest podzielony na trzy kampanie, składanie się z 15 misji w sumie i opowiadanie historii walki z hordami zombich. Gracze przybierają jednego z 8 charakterów rolę i dołączają do walki. Gameplay mechanicy opierają się na zasadach znanych z głównego Strzelec Wyborowego Elita seria. To oznacza, że działanie jest zauważone od perspektywy trzeci-osoba, i używamy karabinów wyborowych jak również różny materiał wybuchowy łapie w pułapkę większość czasu (podczas gdy w sumie, jest 25 rodzajów uzbrojeń do wyboru). Co więcej, możemy wykorzystywać zombich 'warunek - strzelając undead oponent w nodze, na przykład, sprawi, że jego kończyna spada i wpłynie na mobilność stworówstosownie. Gra zamieszcza również ikoniczny rentgenowski efekt uruchomił przez niezwykłe strzały, pokazując darcie postrzałowe przez ciało tego stwora. Zombi wojskowa Trylogia oferuje obydwóm stanu wolnego gracza i co-op tryb dla do czterech graczy. Poza tradycyjną kampanią, możemy grać Hordzie tryb, w którym odpieramy późniejsze fale zombich na pięciu innych planach. Ponadto, gra pozwala nam korygować trudność przez wybieranie jednego z czterech poziomów i określanie liczby przeciwników.

Paczka rozwoju dla głosu obowiązku: Black Ops III, stworzony przez Treyarch, autorzy początkowej gry. Zombi prowadzi kronikę urządzenia dodatkowego jest wyborem przetworzonych wersji z najwyższy osiem poziomów postaci trybu z poprzedniego głosu obowiązku gry. Głos obowiązku: Black Ops III - Zombies Chronicles wystarał się o mapy z głosu obowiązku: Świat w stanie wojny (Nacht der Untoten, Verruckt, Shi No Numa), głos obowiązku: Black Ops (Der Toten Cinema, Wniebowstąpienie, Shangri-La, Księżyc) głos obowiązku: Black Ops II (Pochodzenia). W stosunku do ich pierwotnych wersji, lokalizacje sport wyższa grafika uchwały, ostrzejsze tekstury i bardziej imponujące wizualne efekty. Każdy poziom może być zagrany też solo albo w co-op tryb dla do czterech ludzi. Gameplay opiera się na odpieraniu kolejnych fal zombich - ponieważ grasz cię również musieć szukać broni i innych przydatnych rzeczy, konstruować barykady, i wykorzystywać rodzaj urządzeń i pułapek.

GameFight twoje przejście przez ulice zombiego zaatakowało miasto zaoszczędzić ocalałym tragicznego chemicznego wypadku, który zmienił większą część z populacji miasta w bezmyślny mózg głodnych potworów. Czas jest twoim wrogiem i twój samochód jest twoją bronią ponieważ ścigasz się przez ulice rozbijające wszystko na twojej drodze w tym ogrodzenia, budki, latarnie uliczne i hordy zombich. Gdy zombi straszliwie mutowani zostają zbyt wiele załatwić, kupować nowy samochód albo mieć więcej broni i wzniesienia zainstalowany. Możesz zarabiać więcej pieniędzy dla kończenia poszukiwań bocznych, robienia kapel zabicia i szukania ukrytych nagród. Gra gry jest niekontrolowana i gracz swobodnie może włóczyć się po ciemnych ulicach, alejach i podwórkach przeszukujących w najlepszej wierze skróty albo ukryta moc podnosi.

Kategorie