Gry Auta i Samochody Holownicze: 14

Sim Taxi lotopolis 4 Sim Taxi lotopolis 4

Jest to kolejna 4 cześć gry sim taxi jaka na Was czeka. Tym razem w role taksówkarza wcielamy się w ...

Gra pomoc drogowa Gra pomoc drogowa

Zabawami się w tej grze w pomoc drogową. Będziemy poruszali się dużymi ciężarówkami i holowali mniej...

Towing Mania laweta online Towing Mania laweta online

Wcielamy się w pomoc drogowa która będzie używać samochodu do holowania. Musimy podpinać pod hak sam...

Gra naprawa samochodu i auta Gra naprawa samochodu i auta

Pracować będziemy w warsztacie samochodowym gdzie zajmować będziemy się naprawianiem samochodów oraz...

Gra budowanie aut Gra budowanie aut

Budowanie auta sami w specjalnie do tego stworzonym garażu. Budować tutaj będziemy różne samochody. ...

Auta jedzą auta Auta jedzą auta

Nietypowa gra w której będziemy uciekać naszym samochodem aby nie dać się zjeść przez inne większe o...

Garage Tycoon Garage Tycoon

Pracujemy w garażu jako mechanik samochodowy do którego przychodzą osoby które mają problemy ze swoi...

Samochód laweta Samochód laweta

W grze zasiadamy za sterami wielkiego tira który jest samochodem lawetą i zajmuje się transportem in...

Gra Rajdek mała wyścigówka i złomek Gra Rajdek mała wyścigówka i złomek

Gra dla dzieci gdzie poznamy postać Rajdka czyli małej wyścigówki, której będziemy musieli pomóc aby...

Pou szef pizzeri Pou szef pizzeri

Pou spełnił swoje marzenie i w końcu został szefem pizzeri. Pomóż mu spełnić wszystkie jego obowiązk...

Kąpiel Pou 2 Kąpiel Pou 2

Pou potrzebuje Twojej pomocy w przygotowaniu kąpieli, nie zapomnij użyć jego ulubionego szamponu i z...

Urodzinowe przyjęcie Pou Urodzinowe przyjęcie Pou

Pou przygotowuje wspaniałe przyjęcie na jego urodziny. Musi jeszcze udekorować dom i przygotować sma...

Pou zęboowe problemy Pou zęboowe problemy

Małe dziecko Pou ma bardzo chore zęby, ponieważ jadło za dużo słodyczy. W tej grze naszym zadaniem b...

Mała Pou Mała Pou

Mała Pou od dawna ma problemy z zębami ale boi się iść do dentysty. Okazało się, że ty też jesteś de...

« poprzednia 1 następna »

Gry Auta i Samochody Holownicze

gry holownicze samochody i auta Dział ten powstała dla wszystkich maniaków różnego rodzaju samochodów holowniczych. Polecamy go w szczególności dla chłopców w każdym wieku. To właśnie tutaj będziemy mieli możliwość zasiąść za sterami dużych pojazdów, którymi to będziemy holować i ciągnąć inne samochody, które się zepsuły na drodze. Będziemy pracować jako pomoc drogowa. Zobacz czy taka praca Ci się podoba i czy jest to łatwe zadanie. Wybierz jedną z kilkunastu tego rodzaju gier jakie Wam oferujemy. Są oczywiście darmowe. Ciekawa zabawa już na Was czeka. Kilkanaście różnych plansz przed Wami w których staniecie się mistrzami w swoim fachu, przekonaj się i Ty czy podołasz wyzwaniom.

Nie trzeba już czekać na ciężkie ramię w Europie, aby zostać uratowanym! Tow Truck Simulator - miejsce, w którym nie można zgubić się w ciężarówce. A może będziesz straszną ciężarówką holowniczą i odholujesz nielegalnie zaparkowane samochody? Istnieją cztery modele holowania i wyciągarki do zdjęcia pojazdu. Nauczysz się obsługiwać różne samochody, aby jak najszybciej je załadować! Duże, szczegółowe środowisko 3D umożliwia wyszukiwanie kierowców w niebezpieczeństwie. Cechy: · Technologia NVIDIA® PhysXTM jest podstawą całkowitej kontroli wszystkich pojazdów, dźwigów i wciągarek · Przyjazna dla MOD struktura rozszerza grę w nieskończoność za pomocą Internetu · Praca w połączeniu z symulatorem jazdy · Dynamiczne generowanie misji

Prowadź twój samochód holowniczy i samochody transportowe, które nielegalnie są zaparkowane w symulatorze. Użyj mechanizmu holu by łapać ich. Pojazdy transportowe do miejsca do parkowania i zarabiać pieniądze. Podnosić jakość twojego samochodu pomocy drogowej wieźć więcej dokładny i ciągnąć wszystkie samochody na czas. Poszukaj złych kierowców samochodowych, którzy zaparkowali ich transport źle. Jest dużo z nich w symulatorze! Twoja misja ma przebić i przewieźć przestrzegać prawa. Na początku symulatora twój samochód pomocy drogowej jest wolny i ciężki. Modernizować twój samochód ciężarowy prowadzić szybciej i przewieźć wszystkie samochody na czas. Cechy symulator jazdy samochodem: - Wyzywając misje - Symulator holu mechanizmu - Łatwe kontrole samochodu - Inne lokalizacje - Wiele samochodów do transportu

Zaczynać twój obowiązek jako najwyższy kierowca samochodu do windy, park i oszczędzać popsuty i przypadkowe samochody. Ruch uliczny jest zatamowany na współczesnych drogach miasta z powodu wypadków i uszkodzone samochody nakleiły drogi. Być gotowym na nagły wypadek i pomoc ludzie zanim oni dzwonią 911 dla pomocy. Zawieź twój samochód na drogach miasta i przyjdź z pomocą ludziom w kłopotach. Uważać za rozbity albo uszkodzony samochody jako kierowca auta holownika i przewozić to prawy do warsztatu stacji obsługi samochodowego albo warsztatu samochodowego. To jest wypadek samochodowy po drugiej stronie ulicy? Jego rodzaj pracy dla powrotu do zdrowia kierowca ciężarówki! Jeszcze przyjemniejszy że prowadzenie prostej platformy do przewożenia samochodów! Poczuj tak jak prawdziwy kierowca samochodu z holownikiemz tym symulatorem jazdy samochodem w 3 D!

Robić cię jak wiezienie gier? Spróbuj symulatora samochodu holowniczego w 3 D! Wieźć olbrzymi powrót do zdrowia samochód ciężarowy do transportu zepsute samochody do żelaznego serwisu! Uważać za rozbity albo uszkodzony samochody jako kierowca samochodu lawety i przewozić to prawy do służby samochodowej! To jest wypadek samochodowy po drugiej stronie ulicy? To jest miłe z pracy dla powrotu do zdrowia kierowca ciężarówki! Jeszcze przyjemniejszy że prowadzenie prostej platformy do przewożenia samochodów! Poczuj tak jak prawdziwy kierowca samochodu pomocy drogowej z tym symulatorem jazdy samochodem w 3 D! Jazda, park i transport! Stawać się najlepszym powrotem do zdrowia samochodowym robotnik usługi z tym 3 D symulator! Ratunek rozbił samochody jako zawodowy kierowca, samochody transportowe i mieć zabawę: platforma do przewożenia samochodów 3 D symulator!

Samochody są uszkodzone albo złamią prawo na drodze publicznej albo ulicach miasta z powodu złego wypadku samochodowego! Kierowcy dzwonią 911! To być pewnego rodzaju praca dla awaryjnego kierowcy samochodu! Dowiadywać się i wieźć twój powrót do zdrowia samochód ciężarowy w kierunku miejsca wypadku samochodowego. Znajdź uszkodzone samochody i przewieź to do serwisu do naprawy. Droga dojazdowa do obecnego miejsca: platforma do przewożenia samochodów 3 D! Kończyć twoją pracę transportową w ciągu wskazywanego czasu ponieważ jest wiele rozbitych samochodów, które muszą być wnioskodawcą na powrót do zdrowia połączenie! Zdjąć ich z ulic platforma do przewożenia samochodów 3 D! Podnosić jakość twojego parkowania, prowadzenia i przewożenia umiejętności z tym zdumiewaniem 3 D symulator!

Kategorie