Fajne Gry Alien online dla dzieci i chłopców: 8

Gra z kosmitą Gra z kosmitą

Mały kosmita wyrusza na podbój kosmosu gdzie musi zniszczyć wrogów. Kierujemy strzałkami natomiast S...

Bieganie i strzelanie Bieganie i strzelanie

Razem z postacią Ben 10 będziemy biegać oraz strzelać. DO gry posłużą nam Z, X, Spacja oraz strzałki...

Gra obcy Gra obcy

Obcy nas atakują, musimy wyruszyć w misję statkiem kosmicznych i pokonać atakujących nas obcych. Pot...

Ben alien force Ben alien force

Kolejna ciekawa gra z ben 10 alien force. Do gry ben alien force potrzebne nam będa strzałki oraz sp...

Stzelanie do obcych Stzelanie do obcych

W tej grze będziemy strzelać do obcych obiektów a także do ufoludków. Nie pozwól aby dotarły do Ziem...

Ben 10 Alien Force Ben 10 Alien Force

Kolejna gra z Ben 10 jaką dodaliśmy dla Was. Tym razem jest to Ben 10 Alien Force. Zmierz się z wrog...

Ben 10 Obca Potęga Ben 10 Obca Potęga

Zastajemy zniszczone całe miasteczko przez latających killerów. Zadaniem Twoim będzie zniszczenie ic...

Ben 10 i Alien Force Ben 10 i Alien Force

Ciekawa gra gdzie po raz kolejny czeka na nas walka z obcymi, którzy chcą zaatakować planetę Ziemia ...

« poprzednia 1 następna »

Gry alien online

Macie możliwość pogrania z obcymi. Możecie podjąć z nimi walkę lub też pokolorować obrazki. Te gry alien zostały przygotowane właśnie z myślą o Was. Zobacz jak się lata statkiem ufo w grze. Wiele możliwości ma dla Was do zaoferowania ten dział. Na pewno będziecie się tutaj świetnie bawić. Jeżeli lubisz strzelać to będziemy tutaj z działek mogli strzelać do obcych jeżeli chcesz się z nimi zmierzyć na torze, to również będzie to możliwe.

Alien to pierwszoosobowa gra survival survivalowa osadzona w świecie filmów z serii Alien. Została stworzona przez brytyjskie studio Creative Assembly, znane szczególnie z doskonałych strategii z serii Total War, a została wydana przez SEGA, która przez wiele lat była posiadaczem licencji na gry w nieziemskim systemie z ksenomorfami. Gramy jako Amanda - córka Ellen Ripley, głównej bohaterki filmów Alien. Fabuła rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach z pierwszego filmu (1979). Bohater szuka czarnej skrzynki ze statku kosmicznego Nostromo, który był areną pierwszego spotkania z Obcym. Chce poznać prawdę i dowiedzieć się, co stało się z jej matką. W swojej podróży dołącza do grupy wysłanej przez korporację Weyland-Yutani do stacji kosmicznej Sewastopol, która może ukryć pewne informacje. Okazuje się, że stacja jest sparaliżowana i terroryzowana m.in. przez polowanie na ksenofobię. W przeciwieństwie do poprzednich gier na pełnych akcji licencjach Alien, Creative Assembly powrócił do korzeni gatunku survival horror. Twórca skupił się nie na walce, ale na ekscytującej atmosferze i stałym poczuciu zagrożenia podczas eksploracji Sewastopola. Jesteśmy ścigani przez śmiertelnego wroga wyposażonego w bardzo wrażliwy system zmysłów: wzrok, słuch i węch. Nie możemy zabić ksenomorfów, więc musimy przetrwać z bieganiem, ukrywaniem i używaniem rozpraszania uwagi. Amanda musi włamywać się do systemów stacji, zbierać surowce i dzielić się narzędziami i bronią. Szczególnie przydatne jest narzędzie dobrze znane z filmów i poprzednich gier - tracker ruchu, który ostrzega nas przed nadchodzącym zagrożeniem. Deweloper czerpał inspiracje głównie z pierwszego filmu - Alien reżyserowanego przez Ridleya Scotta w 1979 roku powiela się w fabule i grafice (widać to szczególnie w retrofuturystycznym wyglądzie wnętrz statków i stacji). Gdy twórcy modelowali ksenomorf, wykorzystali koncepcje samego H. R. Gigera. Deweloperowi udało się uchwycić atmosferę filmu, z silnymi emocjami spowodowanymi wędrowaniem przez labirynt ciemnych korytarzy i słuchaniem tajemniczych dźwięków będących możliwym znakiem obecności Alien zamiast walczących z hordami potworów.

W grze Aliens vs Predator gramy jako członkowie trzech charakterystycznych frakcji z mrocznego i brutalnego wszechświata gry. Ludzie, reprezentowani przez Marines, wyposażeni są w różnorodne nowoczesne technologie, które pozwalają im walczyć z równymi sobie postaciami. Kosmici, znani z filmów i komiksów, są niezwykle niebezpiecznym i śmiertelnym gatunkiem, którego jedynym celem jest ewolucja i rozmnażanie. Z kolei drapieżcy to urodzeni wojownicy i myśliwi, podróżujący przez wszechświat w poszukiwaniu nowych wyzwań i trofeów. Ich unikalna technologia pozwala im częściowo się maskować i przeglądać środowisko w poszukiwaniu form życia. Podobnie jak w poprzednich grach z serii obcy vs Predator na PC / Windows dostępne są trzy powiązane kampanie dla jednego gracza. Każdy z nich jest poświęcony jednej z dostępnych ras - Predator, Xenomorph lub ludzkiemu marine - i oferuje zupełnie inną mechanikę rozgrywki. Fabuła gry rozgrywa się mniej więcej 30 lat po wydarzeniach z drugiego filmu o obcych. Na kolonialnej planecie BG-386 znaleziono dziwną piramidę. Wykopanie go obudziło Xenomorphy i zwabiło Predatorów. Mechanika Rebelia wprowadziła pewne zmiany w tej części serii, a równowaga postaci jest prawdopodobnie najważniejsza. Prędkość ruchu Xenomoprh została zmniejszona i musimy myśleć bardziej taktycznie, gdy ścigamy naszego przeciwnika, jak wyłączanie świateł, aby oślepić ich. Warto również wspomnieć, że teraz musimy nie tylko zabijać naszych wrogów, ale także je przyswajać. Predatorzy, jak zwykle, wyposażeni we wszelkiego rodzaju zaawansowane uzbrojenie, mogą korzystać z wszelkiego rodzaju krawędzi, aby podróżować szybciej w różnych miejscach. Podobnie jak w poprzednich grach, Marines są prawdopodobnie najbardziej zagrożonymi bohaterami w grze, ale tym razem mają do dyspozycji najnowocześniejszą broń. Aliens vs Predator na PC / Windows jest o wiele bardziej brutalny niż poprzednie gry z serii. Podobnie jak w pozostałych grach z serii obcy możemy odkrywać wiele miejsc charakterystycznych dla dostępnych ras. Odwiedzamy kosmiczne kolonie, kosmiczne i ludzkie statki kosmiczne i kosmiczne planety. Istnieje również zestaw broni do użycia. Marines mogą używać karabinów i granatów, Xenomorphy ich śmiercionośnych pazurów i ogonów, a Predatory mają swoje osocze, włócznie, kusze i inne.

Kategorie