Gry Bee dla dzieci: 7

Pszczółka Pszczółka

Zbieramy pszczółką nektar po drodze. Zbierz jak najwięcej nektaru, ta pszczółka w grze bardzo szybko...

Kolorowanka owady Kolorowanka owady

Do pokolorowania mamy tutaj jednego owada jest nim mala śmieszna pszczółka....

Latający prehistoryk Latający prehistoryk

Znacie na pewno grę o nazwie prehistoryk, ta jest nieco inna tym razem postacią prehistoryka będziem...

Pszczoła Pszczoła

Ubieranka dla dziewczyn oraz dziewczynek w której będziemy ubierać małego owada. Jest to oczywiście ...

Pszczółka i miód Pszczółka i miód

Wcielimy się tutaj w rolę pszczółki. Na początku będziemy zbierać miód z kwiatków, który następnie b...

Zbieranie miodu Zbieranie miodu

W grze przenosimy się na planszę gdzie obok pasieki będziemy zbierali wraz z misiem miód. Jednak mus...

Gra z pszczółką Gra z pszczółką

Po załadowaniu gry z pszczółką klikamy na Fly i rozpoczynamy grę wybierając porę roku jak i też plan...

« poprzednia 1 następna »

Gry bee

Wyjątkowe gry bee zostały dla nas przygotowane na tym portal dla miłośników tego rodzaju gier w wersji online. Wiele ciekawych gier bee czeka na wszystkich dzieci na tym portalu. Pszczoły już na Ciebie czekają, wybierz tą grę która najbardziej Ci się podoba i zagraj w nią całkowicie za darmo.

Akcja Bohaterów Has-Been rozgrywa się w typowym fantasy świecie. Gracze przejmują kontrolę nad grupą starzejących się bohaterów, znanych ze swoich bohaterskich czynów (zabijanie szczurów, ratowanie księcia, pacyfikowanie smoka itd.). Grupa zostaje przywrócona z przejścia na emeryturę z nową misją - eskortować dwie księżniczki do specjalnej akademii. Jak łatwo można sobie wyobrazić, misja nie będzie łatwa, z licznymi niebezpieczeństwami czekającymi na niezwykłą imprezę. W Bohaterach Has-Been działanie widać z boku. Nasi bohaterowie przemierzają losowo generowane lokalizacje znajdujące się w czternastu różnych obszarach, walcząc z coraz liczniejszymi wrogami. Możemy wybierać spośród dwunastu bohaterów, z których każdy wyposażony jest w unikalny sprzęt i umiejętności. Grupa obejmuje Rouge, Barda, Krasnoluda, a nawet meksykańskiego Wrestlera. Gra jest charakterystyczna dla wielu zdolności magicznych - niektórzy bohaterowie mogą rzucić setki zaklęć, które można dalej mieszać w spektakularne kombinacje. W sumie możemy skorzystać z ponad 300 czarów i 200 przedmiotów. Bitwy odbywają się w czasie rzeczywistym, a uczestnicy są podzieleni na trzy linie. Linie wroga są często zbudowane z różnych przeciwników - naszym zadaniem jest znaleźć słabe punkty i przygotować skuteczny licznik. Należy wspomnieć, że śmierć jest trwała, więc każda porażka zmusza nas do rozpoczęcia od zera. Nie zapominaj, że naszym głównym celem jest obrona księżniczek. Jeśli wrogowi udaje się złapać jednego z nich, gra się kończy. Jednak większość treści jest generowana losowo, co oznacza, że ​​każda rozgrywka jest wyjątkowa - czynnik powtarzalności jest z pewnością silny w tym przypadku.

Ścigaj się, ścigaj i lataj pośród napędzanego adrenaliną świata przygody jako dowcipny i odważny Barry B. Benson. To jest misja życia! Jako Barry B. Benson jesteś w drodze, aby uratować pszczoły od produkcji miodu, który zabierze Cię do Nowego Jorku i nie tylko. Opanuj zgiełku ula i wypłyń poza ul, aby poradzić sobie z zagrożeniami i ekscytacją zewnętrznego świata.

Kategorie