gry 1000 gier: 10

Żółw Franklin dla małych dzieci Żółw Franklin dla małych dzieci

Bawimy się w zabawę podczas której będziemy łapali spadające z domku na drzewie balony. Steruj naszy...

Fifi w kuchni dla dziewczyn Fifi w kuchni dla dziewczyn

Gra po polsku, gdzie będziemy pracowali w restauracji i przygotowywali różnego rodzaj dania. Będziem...

Fifi niezapominajka Fifi niezapominajka

Gra skierowana dla dzieci 2 i 3 letnich jak i też oczywiście starczych. Zagramy z Fifi, która widnie...

Dolina Koni ubieranki Dolina Koni ubieranki

Dla dziewczynek które uwielbiają konie będziemy mieli właśnie takie postacie z bajki, które będziemy...

Zabawa z małą Hanią Zabawa z małą Hanią

Gra zabawy z małą Hanią jest po polsku. Czekać na nas będzie wiele obowiązków związanych z tą małą d...

Gra Umizumi dla dzieci Gra Umizumi dla dzieci

Dla 1 osoby mamy puzzle do poukładania z postaciami z baki dla najmłodszych jaką jest Umizumi. Puzzl...

Szpital dla koni po polsku Szpital dla koni po polsku

Pracujemy w specjalnie stworzonym szpitalu. Będą w nim przebywać wyłącznie konie. Jeżeli jakiś jest ...

Mariposa księżniczka Barbie Mariposa księżniczka Barbie

Tutaj poznamy nietypową Barbie która nazywa się Mariposa. Po prawej mamy naszą postać po lewej opcje...

Oggy i karaluchy Oggy i karaluchy

Fajna gra z kreskówki gdzie poznamy postacie oggy i karaluchy. Wybieramy jeden z kilku dostępnych ję...

Logiczne motyle kyodai Logiczne motyle kyodai

1000 gier ekstra czeka z gazo.com. Kolejna fajna gra po polsku dla Was. Oryginalna nazwa gierki to b...

« poprzednia 1 następna »

gry 1000 gier

W jednym miejscu czeka na Was ponad 1000 gier z portali takich jak friv czy też w kizi w które według nas warto zagrać. Znajdziecie tutaj ciekawe zabawy dla każdego z Was dopasowane zarówno do wieku gracza jak i też do płaci. Będą dla młodszych i starszych jak i też dla dziewczyny czy też chłopaka. Ścigać się tutaj będziesz różnego rodzaju pojazdami czy też piec ciekawe wypieki.Zagrasz w jedną osobę czy też na 2 w niektóre z gier na naszym serwisie. Mamy także wspaniały dział gdzie znajdziesz gry na pegazusa. Może nie ma ich aż 1000 ale z pewnością te najlepsze z nich, wyselekcjonowane są na naszej stronie i czekają właśnie na Ciebie.

Witaj Sąsiad to niezwykła gra podstępna dla komputerów PC / Windows. Został opracowany przez Dynamix Pixels. Wątek W Hello Neighbor zakładamy rolę zwykłego mieszkańca podmiejskiego domu, który prawdopodobnie nie przeczytał Moby Dicka i zaczyna podejrzewać, że jego sąsiad ma jakąś straszną tajemnicę. Aby potwierdzić swoje podejrzenia, postanawia zakraść się do piwnicy sąsiada. To nie będzie łatwe zadanie, ponieważ człowiek jest bardzo czujny i jeśli zostanie sprowokowany, nie powstrzyma się przed niczym, aby zneutralizować jakiekolwiek zagrożenie dla jego prywatności.

Witaj Sąsiad na PC / Windows to gra akcji z ukrytą skórą. Jego podstawową mechaniką jest zaawansowana sztuczna inteligencja, która pozwala sąsiadowi zapamiętać działania graczy, aby przewidzieć jego przyszłe ruchy. Unikanie wykrywania - niezbędnego do ukończenia gry - staje się tym bardziej skomplikowane, im bardziej gracz podąża tą samą ścieżką, próbując przemknąć obok sąsiada. Często wybierane trasy są szybko uzbrojone w pułapki (które uniemożliwiają ucieczkę), przeszkody (takie jak tablice w oknach) i alarmy (np. Kamery umieszczone tu i tam).

Gracz może użyć wabików, aby odwrócić uwagę sąsiada i manipulować otoczeniem w sposób, który utrudnia detekcję przeciwnikowi. Możemy korzystać z wielu obiektów fizycznych, z którymi możemy wchodzić w interakcję (na przykład możemy wziąć żarówkę z lampy, aby uniemożliwić sąsiadowi włączenie światła), głośnego telewizora lub radia, a nawet zwabić sąsiada do pułapek że on się postawił. Witaj Sąsiad daje nam dostęp do skromnej przestrzeni magazynowej, w której gracz może tymczasowo przechowywać ważne przedmioty fabuły, takie jak klucze. Jeśli zostanie wykryty, aby nie stracić cennych przedmiotów, musimy uruchomić te narzędzia z powrotem do domu głównego bohatera. W przeciwnym razie, oprócz ponownego uruchomienia poziomu, tracimy wszystkie zebrane przez nas przedmioty ale nie martwy się ponad 1000 gier czeka każdego dnia na Ciebie.

Kategorie