Gry 101 Dalmatyńczyków online: 14

Malowanka 101 dalmatyńczyków Malowanka 101 dalmatyńczyków

Oczywiście na obrazku nie znajduje się aż 101 dalmatyńczyków jednak trochę piesków będziecie musieli...

101 Dalmatyńczyków 101 Dalmatyńczyków

Do tej gry kolorowanki będzie nam potrzebna myszka, przy jej pomocy będziemy kolorowali ten obrazek ...

Puzzle 101 dalmatynczyków Puzzle 101 dalmatynczyków

101 dalmatyńczyków puzzle dla Was do układania na komputerze....

Opieka nad pieskami Opieka nad pieskami

W tej grze będziemy dbali oraz opiekowali się pieskami. Będziemy mieli do wyboru trzy rasy psów. Będ...

Spongebob w cyrku Spongebob w cyrku

W tej grze możemy zagrać na jedną lub dwie osoby ze swoim przyjacielem. To co należy zrobić to wygry...

Super sesja Super sesja

W tej grze naszym zadaniem jest zrobienie jak najbardziej ciekawych zdjęć w różnych okolicznościach ...

Wielki karnawał Wielki karnawał

Pomóż Spongebob spędzić wspaniały dzień w cyrku. Odwiedź każdy namiot i sprawdź co możesz w nim zrob...

Sortowanka Spongebob Sortowanka Spongebob

W tej grze naszym zadaniem jest posortować wszystkie rozrzucone elementy, przedstawiające Spongebob....

Spongebob pizza Spongebob pizza

W tej grze naszym zadaniem jest pomóc Spongebob rozwieźć wszystkie pizze jak najszybciej to możliwe....

Morski potwór Morski potwór

W tej grze wcielamy się w rolę Spongebob który musi kopiąc tunele uciekać przed morskimi potworami i...

Kulkowa zabawa Kulkowa zabawa

W tej grze z y8 będziemy klikali na kwadrat myszką, on się powiększa i powoduje, że kulki spadają. P...

Gnomy dla dzieci Gnomy dla dzieci

Jest to ciekawa gierka w której zadaniem naszym jest przeprowadzenie gnomów przez las do ich domu. P...

Szukaj numerów z dalmatyńczykami Szukaj numerów z dalmatyńczykami

Czeka na Was obrazek z tego serialu animowanego od Disneya. Na tym obrazku zostały ukryte cyferki, j...

102 dalmatyńczyki zagraj w karty 102 dalmatyńczyki zagraj w karty

jeżeli lubicie trochę pograć w karty to w tej grze macie doskonałą okazję aby spróbować swoich sił w...

« poprzednia 1 następna »

gry 101 dalmatyńczyków

Gry 101 Dalmatyńczyków W tego rodzaju grach poznasz wszystkie postacie jakie pochodzą z tej bajki. Zobaczymy także nowe postacie jakie wystąpiły w 102 dalmatyńczykach. Mamy możliwość pomalowania postaci w kolorowankach oraz ułożenia ich w puzzlach. Teraz trochę historii związanej z postaciami. Tytuł po angielsku to One Hundred and One Dalmatians jest to film animowany, który został stworzony przez Walta Disneya w 1961 roku. Dystrybucją jego jednak zajęła się Buena Vista Distribution, odbyła się ona 25 stycznia wyżej wymienionego roku. Scenariusz został oparty o powieść Dodie Smith The One Hundred and One Dalmatians. Powstały jeszcze kolejne części w roku 1996,1997 oraz 2000. Był to pierwszy film w którym studio Disneya wykorzystało szkicową technikę animacji. Fabuła filmu opowiada o złej Cruelli DeMon, której marzeniem jest płaszcz ze skór dalmatyńczyków. Dlatego chce ich mieć jak najwięcej i skupuje takie psiaki jak i też je porywa. Tak zostały uprowadzone małe szczeniaki, to im na ratunek wyruszają Pongo i Perdita.

Mamy w tego rodzaju grach zagrania oczywiście po polsku gdyż jest ich sporo jednak należy trochę poszukać w necie. najpopularniejsze z nich to te w szczególności prygodowe, labirynt i oczywiście do pogrania za darmo jakie znajdziecie w tym dziale na naszym serwisie. Zobaczcie niebawem aktualizacja tego działu. Zerknijcie również na inne gierki, które chcieliśmy Wam polecić na pewno nie będziecie żałować jeżeli dokonaliście takiego wyboru.

102 Dalmatyńczyków to przygodowa gra akcji 3D, w której stajesz się odważnym dalmatyńskim szczeniakiem, który musi uratować twoją rodzinę i przyjaciół przed szponami Cruelli De Vil. 102 dalmatyńczyków Disneya: Szczenięta na ratunek przedstawiają postacie 101 dalmatyńczyków i nowe postacie oparte na nadchodzącym filmie akcji 102 dalmatyńczyków. Intuicyjna rozgrywka, zabawne minigry i eksploracja 3D sprawiają, że ten tytuł jest przyjemny i dostępny dla wszystkich dzieci w każdym wieku! Historia Cruella de Vil znajduje się na krawędzi finansowej ruiny, więc stara się uzupełnić wyczerpane rachunki bankowe nowym przedsięwzięciem gospodarczym "Cruella's Toy Company". Zaciągając się z pomocą nieszczęsnego wynalazcy Rodneya Farzbooma, Cruella projektuje całą linię podłych, przerażających zabawek. Kiedy jej zabawki są kolosalnym flopem w sklepach w całej Anglii, Cruella dochodzi do wniosku, że dzieci są odciągnięte od kupowania wspaniałych zabawek z powodu całej ich uwagi, którą bezużytecznie wystawiają na śmierdzące, zepsute zwierzęta. Aby naprawić tę sytuację, Cruella usuwa z więzienia Badunów i każe im ukraść każdego zwierzaka w Anglii. Badunowie z pomocą wynalazcy Cruelli, Rodneya Farzbooma, przeprogramowują chipy kontrolne w zabawkach Cruelli, przekształcając półki niesprzedanych towarów w miniaturową armię robotycznych petmaperów. Naszymi bohaterami są dwa szczeniaki Dotty i Dipstick, Domino i Oddball (chłopiec i dziewczynka). Po raz kolejny Domino i Oddball poszli wbrew życzeniom matki i wyjechali na jedną z ich "... eksploracyjnych przygód". Po całym dniu zwiedzania Domino i Oddball wracają do przytulnego salonu "... na przekąskę i drzemkę". Szczenięta są zszokowane, gdy dowiadują się, że wszyscy ich bracia i siostry ponownie zniknęli. Szczeniaczki oglądają specjalną transmisję telewizyjną, która wyjaśnia w pilnych tonach, że zwierzęta domowe w całej Anglii znikają bez śladu. Jednak Dotty i Dipstick są pewni, że w jakiś sposób Cruella stoi za zaginionymi zwierzętami, a oni ruszają do walki z Cruellą i ratują swoje psy. Domino i Oddball są pozostawieni dla własnego bezpieczeństwa, ale para szczeniąt jest pewna, że ​​ich rodzice będą potrzebować pomocy, więc opuszczają swoje londyńskie mieszkanie i rozpoczyna się nowa przygoda. Cechy: - Gniew Escape Cruelli w tej klasycznej grze akcji 3D. - Sniff, dig i dog-paddle na 20 poziomach plus sześć zabawnych mini-gier. - Przeglądaj ogromne kolorowe place zabaw, w tym Big Ben, Regent's Park, The Ice Festival i De Vil Manor. - Poprzysięgajcie popleczników Cruelli, Horace'a i Jaspera, przez zwabienie ich w tajne pułapki! - Rozwiązuj trudne zagadki, głupie sztuczki i baw się zabawkami w grze, wszystkie obiecujące godziny wciągającej rozgrywki. - Wejdź w interakcję z postaciami z filmu Live Action z 102 Dalmatyńczykami.

Kategorie