Gry 4x4 dla chłopców online: 14

Jeep gra Jeep gra

Bierzemy udział w wyścigu jeep, wyścig ten jest pełen przeróżnych niespodzianek napotkanych po drodz...

Monster Truck online Monster Truck online

Będziemy kierowali bardzo dużym samochodem tak zwanym Monster Truck w wersji online....

Hummer Hummer

Czy wiecie jaki to model samochodu Hummer może 1,2,3? To nie będzie takie istotne wystarczy, że będz...

Jazda Monster Truckiem Jazda Monster Truckiem

Jeżeli lubicie duże samochody lub też chcecie zobaczyć jak się takimi samochodami jeździ to zachęcam...

Wyścigi na lodzie Wyścigi na lodzie

Na początku sami wybieramy kolor dla swojego samochodu z napędem 4x4 po wybraniu koloru oraz pojazdu...

Gra jazda Monster Truck Gra jazda Monster Truck

Tutaj czeka na Was jazda wielkim samochodem jakim jest Monster Truck w wersji 3D jest ta gra online....

Wyprawa Monster Truckiem Wyprawa Monster Truckiem

Wybierzemy się w wyprawę Monster Truckiem, gdzie czeka na nas 12 wspaniale przygotowanych tras, zani...

Monster Truck Nitro Monster Truck Nitro

Po prostu zostajemy zrzuceni na pustynię gdzie czeka na nas Monster Truck, którym musimy przejechać ...

Space Drifting Space Drifting

Niezwykłe tory zostały przygotowane w tej wersji gry. Są to kosmiczne miejsca gdzie przyjdzie nam si...

Super Drift 3D Super Drift 3D

Takiej gry jeszcze na naszym serwisie nie było będziecie mogli wchodzić bokami w zakręty i driftować...

Mario ATV Mario ATV

Mario na quadzie to nie lada nowość właśnie teraz zamienił się rolami i postanowił zostawić walkę na...

Forest Trail Forest Trail

Czeka nas przygoda w lesie, tam też został przygotowany wyjątkowy leśny tor, który będziemy pokonywa...

Kierowanie przegubowcem Kierowanie przegubowcem

Sterować będziemy długim autobusem czyli tak zwanym przegubowcem który należy zaparkować we wskazany...

Truckster Truckster

Do pokonania mamy kilka różnych plansz różnymi dużymi pojazdami. Na początku będziemy musieli podpią...

« poprzednia 1 następna »

gry 4x4

Jeżeli lubicie trochę adrenaliny jak i też niesamowitą przygodę to przyszedł na Was czas aby móc zagrać w gry cztery x cztery z super samochodami na każdy teren. Tutaj występują wyłącznie potężne maszyny z napędem 4x4, gry takie to moje ulubione i gorąco Wam je polecam. Będziemy mieli różne zadania do wykonania. Będą to wyścigi takimi dużymi pojazdami na trudnym terenie gdzie bardzo łatwo o wypadek z trasy. Będziemy brać udział również w zawodach gry takimi pojazdami z napędem 4x4 musimy przejechać określony odcinek, na którym znajdują się liczne przeszkody, tutaj już nie liczy się wyłącznie szybkość a przede wszystkim precyzja w pokonywaniu takiego trudnego terenu.

BeamNG drive to debiutancka produkcja małego studia BeamNG. Od samego początku działał na zaawansowanym silniku fizyki, a po zakończeniu prac nad nim zdecydowano, że zostanie opracowana gra, która go wykorzysta. Dlatego BeamNG.drive oferuje model gry sandboksowy, w którym swobodnie wędrujemy w różnych miejscach otwartej struktury, oddając się przyjemnościom z podróży i eksploracji. Robimy to za kierownicą jednej ze stosunkowo dużej puli pojazdów, w pełni podatnych na uszkodzenia i szerokiej gamy modyfikacji. W dużej mierze sami gracze są odpowiedzialni za to, aby gra 4 na 4 nie stała się nudna. Twórcy zapewniają potężny edytor, który pozwala tworzyć własne mapy i pojazdy. Istnieje również możliwość tworzenia misji i wyzwań, co pozwala wzbogacić produkcję o coś w rodzaju kampanii. Co więcej, sami twórcy nieustannie rozwijają swoją pracę, dodając nowe obszary, pojazdy lub tryby takie jak rajdy, wyścigi uliczne, prace kurierskie, pokazy kaskaderskie i pościgi policyjne. Najważniejszą częścią tej gry jest jednak jej silnik fizyki. BeamNG stworzył zaawansowaną technologię, która oprócz bardzo realistycznego modelu zachowania samochodu na drodze oferuje system zniszczenia na niespotykanym dotąd poziomie. Gięcie blachy i wypadanie części są generowane w czasie rzeczywistym, a skutki kolizji nieznacznie odbiegają od tego, co widzimy w aaktualnych testach zderzeniowych. Przy takim zaawansowaniu fizyki w grze, efekty wizualne generowane przez silnik Torque3D, pomimo względnego ubytku szczegółów i efektów, mogą pójść na marne.

Gra oferuje ponad 50 samochodów, a gracz bierze udział w kilku rodzajach mistrzostw. Rajdy odbywają się głównie w Szwecji, Michigan, Walii, Hiszpanii i Australii. Podczas wydarzeń w grze gracz jeździ takimi klasycznymi samochodami, jak Audi Sport Quattro S1 E2 lub legendarny Mitsubishi Lancer Evolution VI, ale gra oferuje również nowsze pojazdy, w szczególności Forda Fiesta R5. Ponadto gracz znajdzie tryb Landrush, który powraca w tej części, dając możliwość jazdy lekkimi i bardzo zwrotnymi pojazdami (Pro Buggy, Pro-2 i Pro-4, crosskarts) podczas rywalizacji o zwycięstwo w Nevadzie, Meksyk i Kalifornia. Największą nowością jest jednak licencja FIA World Rallycross Championship, która przynosi wariant konkursowy dedykowany specjalnie na imprezy rallycrossowe - tutaj bierze udział w bezpośredniej rywalizacji na torach zlokalizowanych w Lydden Hill, Montalegre, Hell, Holjes i Lohéac Bretagne. Uzupełnieniem dostępnych wariantów rozgrywki jest tryb Joyride, który oferuje różnego rodzaju wyzwania, takie jak testy czasu lub te, które wymagają od gracza zniszczenia obiektów na przykład. DiRT 4 zapożycza wiele elementów rozgrywki z obu części, które koncentrują się na rywalizacji arkadowej, oraz napędzanym realizmem DiRT Rally. W rezultacie DiRT 4 posiada zaawansowany system uszkodzeń - zarówno wizualny, jak i mechaniczny. Jeśli gracz poważnie uszkodzi swój samochód, inżynierowie są jedynymi, którzy mogą pomóc po zakończeniu biegu. Najlepsi (droższe opcje) specjaliści, których zatrudni gracz, tym skuteczniej przygotowują samochód do kolejnego startu. Warto więc pamiętać, że pomiędzy poszczególnymi odcinkami rajdu gracz ma ograniczoną ilość czasu, którą można poświęcić na naprawę samochodu. Ponadto, gra oferuje szeroki zestaw opcji strojenia - ustawienia samochodu można dostosować do indywidualnych preferencji gracza lub po prostu automatycznie dopasować do warunków panujących na drodze.

Kategorie