gry Angelo Rządzi: 7

Puzzle z Charlie i lola Puzzle z Charlie i lola

Do kolekcji tym razem bohaterowie z bajki dla najmłodszych jaką są przygody Charlie i lola. Nie są t...

Pamięciówka z kartami Charlie i lola Pamięciówka z kartami Charlie i lola

Czek na Was 6 plansz z różnymi stopniami trudności. Na początku mamy odblokowaną tylko pierwszą z pl...

Przygopdówka z Calimero Pogo Przygopdówka z Calimero Pogo

W tej grze poruszamy się małym kurczaczkiem, którym będziemy skakali na specjalnie skonstruowanym pr...

Samolocik z Camilero Samolocik z Camilero

Dla osób które lubią przygodę i trochę adrenaliny powstała ta gierka. Nie należy jednak do najtrudni...

Puzzle Angelo Rządzi dla najmłodszych Puzzle Angelo Rządzi dla najmłodszych

W grze puzzlach online będziemy mogli układać obrazek z Angelo. Sami wybieramy ile puzzli mamy do uł...

Mini gry z Angelo Rządzi Mini gry z Angelo Rządzi

Trzy mini mini gierki dla dzieci czekają na Was. Mamy do wyboru zabawy matematyczne, grę pamięciową ...

Gra Mambo Lula i Piraci Gra Mambo Lula i Piraci

Gra pochodzi z kreskówki dla dzieci Disneya o nazwie Mambo Lula i Piraci. Na starcie już wybieramy j...

« poprzednia 1 następna »

gry Angelo Rządzi

Masz niepowtarzalną możliwość poznania bohatera w grach i razem z nim przeżywać różnego rodzaju ciekawe i interesujące przygody. Seria dedykowana dla wszystkich dzieci oczywiście wszystkie z nich są dla gracza darmowe. Tutaj z pewnością nie będziecie się nudzić. Angielska nazwa postaci to Angelo Rules. Ten serial dla dzieci został wyprodukowany przez TeamTO i Cake Entertainment. W Polsce możemy go oglądać od 2010 roku. Także już dość długo zobaczymy go na kanale Cartoon Network. Serial powstał na podstawie książki której autorem jest Sylvie de Mathuisieulx. Jeżeli chodzi o fabułe tej kreskówki to opowaida nam ona o Angelo który uwielbia rozrabiać. Zarówno w szkole jak i też w domu. Główny bohater ma przyjaciół jakimi są Lola i Laurenty. Oni zawsze w sposób niekonwencjonalny rozwiązują przeróżne problemy.

Angelo - 12-letni (pierwotnie) jest głównym bohaterem serialu. Zazwyczaj jest sprytnym chłopcem - z umiejętnością planowania i rozwiązywania problemu - czy to nauczyciele matematyki, czy nudne wycieczki terenowe. On jest pokazany z jego najlepszymi przyjaciółmi i kłopotami kolegów Sherwood i Lola. Wygląd: Ma bordową kurtkę z pomarańczowymi paskami i marką "HSH" w środku, z podkoszulkiem. Nosi także workowate, szare jeansy i białe trampki do joggingu. Jego fryzura jest czesana ostrymi włosami. On jest Kaukaski. Osobowość: Jest twórcą problemów. Dba o innych i domaga się sprawiedliwości. Myśli o Tracy jako jego nemezis arch i nie toleruje jej złych sposobów. Jego zainteresowania to gry wideo, skateboarding, koszykówka i spotkania towarzyskie lubi też rockowo-bandowe slobbery. Zna się z przyjaciółmi i rodziną i zna ich słodkie i słabe punkty. Kończy pomaganie ludziom i uśmiechanie się na twarzach ludzi, to znaczy, jeśli jego plany nie mają odwrotu.

Lola to 12-letnia dziewczyna mieszkająca obok bohatera i jednego z jego najlepszych przyjaciół. Uwielbia wyzwania i często zachęca bohatera bajki do realizacji jednego ze swoich planów, a ponadto ma telefon komórkowy, który pomaga gangu Rules w jeszcze większym gniewie! Ale spędza za dużo czasu rozmawiając przez telefon. Ma różowe włosy, prawdopodobnie naturalne, ponieważ różowe włosy nie są rzadkością, chyba że jest SJW i nosi warkocze. (to nie ma znaczenia, bo to jest kreskówka) Nosi niebieskie spodnie, zieloną sukienkę z pomarańczowym kwiatem i słowo "Gely" na górze ... które może być innym słowem w innym języku i białym długim rękawem pod koszulą i ciemniejszym zielonym paskiem. Jej oczy są zielone. I nosi brązowe buty. Osobowość Lola jest wrażliwa, ale nie o sobie, o innych, takich jak Butter Fingers, którzy nie mogą zrobić nic dobrze. Nienawidzi, gdy ktoś mówi jej, że jest brzydka, a nawet jeśli ryzyko jest wysokie, ona się zemści. Lubi swój telefon i dużo rozmawia przez telefon. . Jest bardzo pewna, jeśli chodzi o gry wideo, ze względu na to, że jest w nich dobra. Drobnostki Kupuje niebieskie obudowy dla swojego telefonu, ale jej telefon nie pasuje do tego podwozia z powodu różnicy w konstrukcji. (lub rozmiar) Dobrze dogaduje się z AJ i idzie z nim na szkolny taniec. z wyjątkiem tego, że AJ nie wyklucza. pozostawiając ją smutną. Lola bardzo przypomina Zoe Drake, postać z serii anime, Dinosaur King. Obie postacie mają różowawe włosy, mają dwa warkocze i są wrażliwe na innych i na sobie. Elena to modna, apodyktyczna starsza siostra naszej postaci. Po raz pierwszy pojawiła się w "Cat Box", tylko jako drugorzędna postać. Elena czasami utknęła pomagając dbać o swoich dwóch braci, co jest ostatnią rzeczą, którą chce zrobić. Wolałaby spędzać czas z nią ponownie / bez przerwy koleś Hunter. Jest humorzastą i ma zmysłowy styl. Studiuje w szkole na wyższym poziomie i studiowała u pana Foota, nauczyciela naszej postaci. Większość starszych nastolatków pokazanych na wystawie to przyjaciele Eleny, w tym Chloe i Hunter. Elena Wygląd Wykazano, że Elena ma długie, niebieskie włosy, później krótkie w sezonie 2 i brązowe oczy. Osobowość Według głównej postaci, Elena jest bardzo denerwującą 15-letnią siostrą. Odkąd urodziła się w rodzinie, spodziewa się, że inni zrobią, co chce. Według niego, Elena myśli, że jej rodzina nie daje jej wystarczająco dużo kieszonkowego. Staje się mniej apodyktyczna i wściekła, gdy Hunter nie rzuca jej, jak pokazano w odcinku "The Break Up".

Peter jest młodszym bratem Angelo. Ma 5 lat (i zachowuje się jak on). Peter dosłownie odbija się w domu niczym szympans udający cokolwiek od chrząkącego jaskiniowca do najnowszego superbohatera. Często wyciąga kartę "niemowlęcia", aby dostać się do niego. Jest także bardzo zauroczony Lolą, nawet potwierdza, że ​​Lola jest jego ulubioną osobą. Wygląd Jako młodszy brat bohatera bajek i gier online, Peter posiada niesamowite podobieństwo do niego. Ma brązowe kolczaste włosy podobne do jego starszego brata, chociaż jego jest dużo krótszy i bardziej puszysty. Jego oczy są również brązowe i paciorkowate, najwyraźniej podążając za przykładem jego brata, dziedzicząc jego oczy i twarz po ich mamie. Godna uwagi różnica pomiędzy Peterem i jego starszym bratem polega na tym, że jest znacznie niższy od niego. Strój wieczorowy Petera składa się z (śmiesznie malutkiej) żółtej i niebieskiej czapeczki baseballowej, pomarańczowej koszulki w bladożółtych paskach, fioletowych spodenek i prostych niebieskich trampek. Widziano go również w niebiesko-żółtej koszulce i niebieskich spodni (bez czapki z daszkiem). Mając 5 lat Peter zaczął tracić zęby dziecka i łatwo zauważyć, że stracił już ząb (po lewej stronie ust). Osobowość Peter jest głośny, hiperaktywny i bardzo energiczny (jak wszyscy mali chłopcy) i ma o wiele więcej wytrzymałości niż ktokolwiek inny w serialu. To pokazuje, kiedy został poproszony o odegranie, Sherwoodem i Lolą w ramach planu w odcinku "Little brothers are the worst". Łatwo je zmęczył, chociaż długo był w stanie pracować. Najwyraźniej ma wielkie zauroczenie Lolą, która uważa go za uroczego braciszka . Mimo że ma zaledwie 5 lat, Peter wykazuje duży potencjał w planowaniu i może nawet przewyższyć główną postać gier (ale to w przyszłości ... pewnego dnia). Pokazał, że jest bardzo manipulacyjny i sprytny, ponieważ jest w stanie wykorzystać swą słodkość (i dziwacznie duże oczy dziecka), aby znaleźć drogę. Był również w stanie (prawie) skutecznie obrócić go za "zabicie" swojego zabawkowego królika, kiedy sam "zabił" go, aby mógł dostać nową zabawkę i uciec w odcinku "Kto zabił królika". W tym odcinku pokazuje to, że odziedziczył on po nim, gdy próbował zetrzeć swoje odciski palców z "broni zbrodni" (nożyczek), zanim mógł odzyskać zestaw "odcisków palców" Sherwooda. Zestaw rzeczywiście był podstępem do ujawnienia winnego. Nawet wtedy Peter był w stanie manipulować opowieścią, aby wyglądało na to, że był ofiarą. Peter ma naprawdę krótki czas koncentracji. Komentując to, powiedział kiedyś: "Koty są jak mali bracia, można ich tylko zainteresować chłodnym wynalazkiem przez pięć minut".

Kategorie