gry Czarodzieje z Waverly Place: 8

Układanka Dzielny Despero dla przedszkolaka Układanka Dzielny Despero dla przedszkolaka

Do wyboru mamy jeden z kilku języków w którym możesz grać. Wykonaj wybór i przejdź do rozgrywki. Kli...

Gra Dzielny Despero dla dzieci Gra Dzielny Despero dla dzieci

Czeka na Was postać z filmu animowanego dla najmłodszych graczy którzy odwiedzają naszą stronę. Jest...

Zabawa z Dawno temu w trawie Zabawa z Dawno temu w trawie

Fajna przygoda od twórców Disney Junior już na Ciebie czeka. Wraz z bohaterami dawno temu w trawie b...

Kolorowanka Czarodzieje z Waverly Place Kolorowanka Czarodzieje z Waverly Place

Polecamy ją także dla najmłodszych graczy gdyż spokojnie powinny dać sobie z nim radę. Klikając na m...

Ubieranki Czarodzieje z waverly place Ubieranki Czarodzieje z waverly place

Zanim przejdziemy do etapu ubierania postaci będziemy musieli wybrać się do pomieszczenia aby właśni...

George curious i gwiazdki George curious i gwiazdki

Przenieś się na wspaniała pełną przygód wyspę z darmowymi grami online. Na niej właśnie z postacią z...

Demi lovato ubieranka z make up Demi lovato ubieranka z make up

Nasza główna bohaterka musi szybko zrobić sobie make up. Niebawem ma występować na koncercie gdzie b...

Gra Boska przygoda Sharpay Gra Boska przygoda Sharpay

Ciekawe ubieranki sa już gotowe i czekają na każdą dziewczynę która chce trochę postylizować naszą g...

« poprzednia 1 następna »

gry Czarodzieje z Waverly Place

Najpopularniejsze gry Czarodzieje z Waverly Place jednym miejscu czekają na Was. Do popularnej rozrywki należy tutaj alex kontra alex jak również latający dywan czy też finał i kamień marzeń. Dla dziewczynek w szczególności najmłodszych przygotowaliśmy ubieranki. Zobacz jakie one będą i sprawdź w jaki sposób ty wystylizujesz głównych bohaterów. Oni dadzą Ci znać czy podobają się im ubieranki w jakie zostały ubrane czy też nie. Często staramy się aktualizować portal w nowe gierki. Jeżeli chodzi o serial to jego angielska nazwa brzmi Wizards of Waverly Place. Emitowany jest na kanale Disney Channel. W USA premiera miała miejsce w 2007 roku, w Polsce natomiast rok później czyli w 2008 roku. W Polsce oglądać go można było na TVP 1. Serial zaczyna się od tego że Jerry oddaje swoje moce bratu aby mieć możliwość poślubić śmiertelniczkę o imieniu Theresa. Ich dzieci odziedziczyły po nim magiczne zdolności. Teraz stara się im pomóc i pomaga w opanowaniu ich. Nie jest to jednak takie proste na początku i wychodzi z tego wiele ciekawych sytuacji, czasami groźnych czasami jednak są one zupełnie zabawne.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zrobiła kolejny krok naprzód w formalizowaniu koncepcji uzależnienia od gier wideo. Język wersji roboczej opublikowany na początku tego tygodnia po raz pierwszy doda oficjalny opis "zaburzenia gry" do podręcznika diagnostycznego WHO. Międzynarodowe Kompendium Chorób (ICD) jest wersją Podręcznika diagnostyczno-statystycznego WHO, popularnie zwanego DSM. 11. wersja ICD zostanie wydana w 2018 r., A eksperci w końcu ustalili pierwszy projekt. Jest to pierwszy przypadek, w którym ICD zawiera wpis dotyczący gier, umieszczając go w tej samej kategorii, co zaburzenia związane z narkotykami, alkoholem i hazardem. Zaburzenia związane z grami charakteryzują się ciągłym lub powtarzającym się zachowaniem w grach ("gry cyfrowe" lub "gry wideo"), które mogą być dostępne online (tj. Przez Internet) lub offline, objawiające się: 1) ograniczoną kontrolą nad grami ( np. początek, częstotliwość, intensywność, czas trwania, zakończenie, kontekst); 2) zwiększenie priorytetu gier w zakresie, w jakim gra ma pierwszeństwo przed innymi interesami życiowymi i codziennymi działaniami; oraz 3) kontynuacja lub eskalacja gier pomimo wystąpienia negatywnych konsekwencji. Wzór zachowania jest wystarczająco ostry, aby spowodować poważne upośledzenie w życiu osobistym, rodzinnym, społecznym, edukacyjnym, zawodowym lub w innych ważnych obszarach funkcjonowania. Wzorzec zachowania w grach może być ciągły lub epizodyczny i powtarzający się. Zachowanie w grach i inne funkcje są zwykle widoczne przez okres co najmniej 12 miesięcy w celu przypisania diagnozy, chociaż wymagany czas trwania może zostać skrócony, jeśli wszystkie wymagania diagnostyczne są spełnione, a objawy są poważne.

W sierpniu Polygon rozmawiał z doktorem Anthonym M. Beanem, licencjonowanym psychologiem klinicznym z Teksasu, który nazwał koncepcję uzależnienia od gier wideo, w najlepszym razie błędną, aw najgorszym niebezpieczną. Jego artykuł, opublikowany na początku tego roku, poddaje w wątpliwość zarówno podstawowe badania wykorzystywane do stworzenia kategorii, jak i motywy tych, którzy decydują się sformalizować swoją diagnozę. "Podnosimy potencjał, że uzależnienie od gier wideo jest" rzeczą "dla społeczności psychiatrycznej i medycznej mniej, ponieważ badania empiryczne wykazały wyraźne podstawy - stwierdza dokument - ale raczej dlatego, że uzależnienie od gier wideo jest" rzeczą "w ogólnym opinia publiczna. Oznacza to, że uzależnienie od gier wideo oferuje możliwości finansowania z dotacji, możliwości praktykowania dla członków stowarzyszeń zawodowych i wpływów politycznych, których nie oferują inne potencjalne uzależnienia behawioralne. " Dr Vladimir Poznyak, koordynator departamentu zarządzania nadużywania substancji psychoaktywnych i nadużywania substancji dla WHO, odrzucił te roszczenia.

Kategorie