Gry adventure online dla dzieci: 41

Gra mario forever Gra mario forever

Klasyczna już chyba znana wszystkim gra przygodowa z Mario Bross. Pokonuj nieprzyjaciół zbieraj mone...

Gra super Mario Gra super Mario

Do wyboru w grze mamy dwie postacie. Mamy możliwość zagrania zarówno super Mario jak i Luigi. Nic do...

Gra z Mario Bross Gra z Mario Bross

Tym razem mamy możliwość zagrania w drugą już kolejną cześć przygód Mario Bross. Do przejścia mamy 3...

Głodny pracownik Głodny pracownik

Pracownik pracujący na budowie jest bardzo głodny jednak jedzenie pozostawiał po wszystkich kondygna...

Gra przygodowa Gra przygodowa

Przeżyj niepowtarzalną jedyną w swoim rodzaju przygodę z Ben 10. W gierce tej poruszamy się strzałka...

Waleczna dziewczyna Waleczna dziewczyna

Dziewczyna ta posiada bumerang, którym rzucamy i niszczymy wrogów. Skaczemy X natomiast puszczamy bu...

Gra naruto mugen Gra naruto mugen

W tej grze będziemy musieli się ćwiczyć zbierać punkty w treningu na samym końcu musimy zmierzyć się...

Gra przygodowa Naruta Gra przygodowa Naruta

Postacią Naruto udajemy się w misję jaka została nam powierzona. Dzięki czemu mamy niepowtarzalną mo...

Gra harry potter i zakon feniksa Gra harry potter i zakon feniksa

Do gry będą nam potrzebne strzałki przy pomocy których poruszamy się postacią Harry Potter w grze za...

Platformowa gra Spongebob Platformowa gra Spongebob

Sponegbob ma nie lada misję do wykonania. Oto klawisze przy pomocy których będziemy grać w tą grę. P...

Skacz razem z kotkiem Skacz razem z kotkiem

Przy pomocy myszki musimy pomóc przeskakiwać kotkowi przez niebezpieczne miejsca tej gry....

Lilo i Stich Lilo i Stich

Do gry przyda nam się z pewnością Myszka. Pokonaj wrogów przy pomocy magicznego pistoletu w tej grze...

Zbieranie i bieganie Zbieranie i bieganie

W tej grze będziemy zbierać oraz biegać postacią. Musimy po drodze zbierać jak najszybciej poszczegó...

Odlotowe agnetki 2 Odlotowe agnetki 2

W tej grze trzema odlotowymi agentkami 2 będziemy walczyć z przeciwnikiem. Poruszamy się po wyznaczo...

« poprzednia 1 2 3 następna »

gry adventure

Poszukujecie ciekawych gier gdzie będziecie mogli w nich przeżyć ciekawą rozrywkę to gry przygodowe Wam jej na pewno dostarczą. Posiadamy wiele gier, prostych jak i trudniejszych dla każdego z Was. Przeżyjemy tutaj doskonałe przygody w różnych stronach świata jak i też na ziemi oraz w kosmosie. Będziemy w takich grach walczyć, biegać i skakać jak i też latać oraz pływać. Wszystkie takie gry adventure online teraz specjalnie dla Was znalazły się w tym jednym wyjątkowym miejscu, wybierz jedną z nich i daj się ponieś emocją jakie towarzyszą od początku do końca.

L.A. Noire na Xbox One to trzecioosobowa gra stworzona przez debiutujące studio Team Bondi we współpracy z Rockstar Games. Prace nad tym projektem nadzorował Brendan McNamara, scenarzysta piszący grę The Getaway. L.A. Noire to połączenie klasycznej gry detektywistycznej z grą akcji TPP. Fabuła Praca zespołu z Sydney przenosi nas w czasie do Los Angeles w 1974 roku. Miasto jest pełne korupcji i gangów narkotykowych. Bohaterem gry jest weteran II wojny światowej o nazwisku Cole Phelps, który po powrocie do Stanów Zjednoczonych zostaje policjantem. Co ciekawe, gra pozwala zobaczyć kluczowe momenty kariery Cole'a. Zaczyna pracować w policji drogowej, gdzie rozwiązuje stosunkowo drobne przypadki. Z czasem dobre dzieło Phelpsa zostaje zauważone przez jego przełożonych, co stawia go w hierarchii i przypisuje do innych działów, takich jak zabójstwo i wady. Warto zauważyć, że niektóre z głównych przypadków są ze sobą powiązane, np. przez postać seryjnego mordercy, którego próbujesz upolować. W tym samym czasie w tle pojawiają się wydarzenia z czasów wojny i członków byłego oddziału Phelpsa. Właściwa rozgrywka jest dwojaka. Najpierw zbadaj miejsca zbrodni - dokładnie zbadaj obszar w poszukiwaniu ważnych obiektów i dowodów. Poza tym Cole musi zręcznie przesłuchiwać świadków i podejrzanych. Przesłuchania są oparte na osobnej mechanice, która pozwala ci zdecydować, czy chcesz uwierzyć osobie, wyrazić swoje wątpliwości, czy nawet oskarżyć ją o kłamstwo, pod warunkiem, że możesz to potwierdzić dowodami. Warto zauważyć, że każdy przypadek może przebiegać inaczej, w zależności od tego, ile dowodów materialnych można znaleźć, i przeprowadzić poprawnie przesłuchania. Istnieje również wiele sekwencji akcji. Bohater często ściga podejrzanych (pieszo lub samochodem), bierze udział w walkach na pięściach i spektakularnych strzelaniach (w grze są różne modele pistoletów, strzelb i karabinów maszynowych). Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń istnieje kilkadziesiąt misji pobocznych, w których musisz np. opiekuj się bandytami, którzy zabarykadowali się w banku.

Najbardziej charakterystyczną cechą L.A. Noire jest wykorzystanie zaawansowanej technologii motion capture do bardzo realistycznych animacji twarzy. Warto zauważyć, że można to wykorzystać w rzeczywistej rozgrywce - możesz obserwować, jak ludzie, których przesłuchujesz, reagują na twoje pytania, aby ustalić, czy kłamią, czy mówią prawdę. Do obsady gry należą setki profesjonalnych aktorów, w tym takie gwiazdy jak Greg Grunberg czy John Noble. Rozbudowano również ogromne miasto Los Angeles, aby gracz mógł swobodnie poruszać się po okolicy. Tu również warto wspomnieć o licznych niespodzianek czekających na największych odkrywców, takich jak ukryte samochody, rolki filmowe czy najsłynniejsze zabytki Miasta Aniołów. W celu nasycenia L.A. Noire na Xbox One ze szczególnym wyczuciem, autorzy przygotowali pasującą ścieżkę dźwiękową składającą się z różnych piosenek, zwłaszcza jazzu. Te i inne rozwiązania sprawiły, że gra Team Bondi przypomina filmy z gatunku crime noir z lat czterdziestych i pięćdziesiątych pod względem atmosfery.

Kategorie