Gry adventure online dla dzieci: 41

Aladyn Aladyn

Gra przygodowa z Aladynem. Do gry posłużą nam strzałki oraz Spacja. Zobacz jak daleko Ci uda się prz...

Ben 10 Alien Force Ben 10 Alien Force

Kolejna gra z Ben 10 jaką dodaliśmy dla Was. Tym razem jest to Ben 10 Alien Force. Zmierz się z wrog...

Gra z agentem Gra z agentem

Wcielamy się tutaj w rolę tajnego agenta, którego zadaniem będzie likwidowanie określonych celów. Ka...

SWAT - Jednostka antyterrorystyczna SWAT - Jednostka antyterrorystyczna

Należymy do elitarnej grupy jaką jest S.W.A.T czyli najlepsza na świecie jednostka do zadań specjaln...

Spongebob i balony Spongebob i balony

Wyruszamy razem ze Spongebob na podbój balonów gdzie je będziemy kolekcjonować jak i też uważać na n...

Dora gra dla dzieci Dora gra dla dzieci

W tej grze będziemy wraz z Dorą szukać skarbów. Jest to typowa gra dla dzieci. Na planszy znajdują s...

Bieganie skakanie i zbieranie Bieganie skakanie i zbieranie

Gra w której będziemy robić te trzy rzeczy. Biegać przy pomocy dzika, skakać przez przeszkody, oraz ...

Chodzenie i zbieranie Chodzenie i zbieranie

Bardzo prosta gra w której małą dziewczynką będziemy chodzili i zbierali monety. Poruszamy się strza...

Ogniki Ogniki

Poruszamy się dziewczynką w grze i będziemy musieli zamrażać ogniki i spychać ją na palący się na do...

Przygodówka dla dziewczyn Przygodówka dla dziewczyn

Gra przygodowa dla dziewczyn z Foret Aux na Was czeka. Poruszamy się dziewczyną zbieramy przedmioty,...

Super Mario Bounce Super Mario Bounce

Jest to dość nietypowa gra z Mario w której będziemy musieli cały czas podskakiwać i zbierać małe gw...

Wellington Wellington

Polska gra przygodowa gdzie poruszamy się postacią Wellington, zachęcamy Was do zabawy, wszystkie in...

Latające balony Latające balony

Latamy z pandą i zbieramy prezenty jakie znajdziemy na naszej drodze. Nasz balon będzie latał tak ja...

Gra zaczarowana Gra zaczarowana

Graz filmu Zaczarowana już czeka na Was, tym razem wcielimy się w rolę trzech bohaterów, rybki chłop...

gry adventure

Poszukujecie ciekawych gier gdzie będziecie mogli w nich przeżyć ciekawą rozrywkę to gry przygodowe Wam jej na pewno dostarczą. Posiadamy wiele gier, prostych jak i trudniejszych dla każdego z Was. Przeżyjemy tutaj doskonałe przygody w różnych stronach świata jak i też na ziemi oraz w kosmosie. Będziemy w takich grach walczyć, biegać i skakać jak i też latać oraz pływać. Wszystkie takie gry adventure online teraz specjalnie dla Was znalazły się w tym jednym wyjątkowym miejscu, wybierz jedną z nich i daj się ponieś emocją jakie towarzyszą od początku do końca.

L.A. Noire na Xbox One to trzecioosobowa gra stworzona przez debiutujące studio Team Bondi we współpracy z Rockstar Games. Prace nad tym projektem nadzorował Brendan McNamara, scenarzysta piszący grę The Getaway. L.A. Noire to połączenie klasycznej gry detektywistycznej z grą akcji TPP. Fabuła Praca zespołu z Sydney przenosi nas w czasie do Los Angeles w 1974 roku. Miasto jest pełne korupcji i gangów narkotykowych. Bohaterem gry jest weteran II wojny światowej o nazwisku Cole Phelps, który po powrocie do Stanów Zjednoczonych zostaje policjantem. Co ciekawe, gra pozwala zobaczyć kluczowe momenty kariery Cole'a. Zaczyna pracować w policji drogowej, gdzie rozwiązuje stosunkowo drobne przypadki. Z czasem dobre dzieło Phelpsa zostaje zauważone przez jego przełożonych, co stawia go w hierarchii i przypisuje do innych działów, takich jak zabójstwo i wady. Warto zauważyć, że niektóre z głównych przypadków są ze sobą powiązane, np. przez postać seryjnego mordercy, którego próbujesz upolować. W tym samym czasie w tle pojawiają się wydarzenia z czasów wojny i członków byłego oddziału Phelpsa. Właściwa rozgrywka jest dwojaka. Najpierw zbadaj miejsca zbrodni - dokładnie zbadaj obszar w poszukiwaniu ważnych obiektów i dowodów. Poza tym Cole musi zręcznie przesłuchiwać świadków i podejrzanych. Przesłuchania są oparte na osobnej mechanice, która pozwala ci zdecydować, czy chcesz uwierzyć osobie, wyrazić swoje wątpliwości, czy nawet oskarżyć ją o kłamstwo, pod warunkiem, że możesz to potwierdzić dowodami. Warto zauważyć, że każdy przypadek może przebiegać inaczej, w zależności od tego, ile dowodów materialnych można znaleźć, i przeprowadzić poprawnie przesłuchania. Istnieje również wiele sekwencji akcji. Bohater często ściga podejrzanych (pieszo lub samochodem), bierze udział w walkach na pięściach i spektakularnych strzelaniach (w grze są różne modele pistoletów, strzelb i karabinów maszynowych). Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń istnieje kilkadziesiąt misji pobocznych, w których musisz np. opiekuj się bandytami, którzy zabarykadowali się w banku.

Najbardziej charakterystyczną cechą L.A. Noire jest wykorzystanie zaawansowanej technologii motion capture do bardzo realistycznych animacji twarzy. Warto zauważyć, że można to wykorzystać w rzeczywistej rozgrywce - możesz obserwować, jak ludzie, których przesłuchujesz, reagują na twoje pytania, aby ustalić, czy kłamią, czy mówią prawdę. Do obsady gry należą setki profesjonalnych aktorów, w tym takie gwiazdy jak Greg Grunberg czy John Noble. Rozbudowano również ogromne miasto Los Angeles, aby gracz mógł swobodnie poruszać się po okolicy. Tu również warto wspomnieć o licznych niespodzianek czekających na największych odkrywców, takich jak ukryte samochody, rolki filmowe czy najsłynniejsze zabytki Miasta Aniołów. W celu nasycenia L.A. Noire na Xbox One ze szczególnym wyczuciem, autorzy przygotowali pasującą ścieżkę dźwiękową składającą się z różnych piosenek, zwłaszcza jazzu. Te i inne rozwiązania sprawiły, że gra Team Bondi przypomina filmy z gatunku crime noir z lat czterdziestych i pięćdziesiątych pod względem atmosfery.

Kategorie