Gry adventure online dla dzieci: 41

Diego i Afryka Diego i Afryka

Tym razem diego wybiera się do afryki gdzie będzie poznawać przeróżne zwierzątka jakie występują w a...

Skacz po banany Skacz po banany

Na początku gry klikamy Start Game następnie wybieramy jedną z małpek Jimmy lub Joy i klikamy Select...

Gra Alicja w Krainie Czarów Gra Alicja w Krainie Czarów

Gra Alicja w Krainie Czarów dla dziewczyn - jak już nazwa nam mówi wraz z Alicją przeniesiemy się do...

Pikselowa gra Pikselowa gra

Jest to dość prosta jak i też stara gra pikselowa wzorowana na starych grach z Mario Bros. Będziemy ...

Przygoda z małym psem Przygoda z małym psem

Prosta i bezpieczna dla dzieci gra przygodowa w której to będziemy grali pieskiem i zbierali kości z...

Muffin gra Muffin gra

Ciekawa gra bez przemocy w której będziemy poruszali się postacią o imieniu Muffin i zbierali znajdu...

Zabawy online w kręgle Zabawy online w kręgle

Kolejna w tym dziale gra z Bakuganem gdzie będziemy mieli możliwość zagrania w kręgle przygotuj się ...

Kaczorek Charli Kaczorek Charli

Czeka na nas wyśmienita przygoda z kaczorkiem o imieniu Charli. Gra podobna do Mario i to właściwie ...

Pies i kosmici Pies i kosmici

Ziemię zaatakowali kosmici. Na przeciw nim wyrusza dzielny pies na swoim statku, z którego będzie st...

Bob Balloons Bob Balloons

Sprawdź się jak jest z Twoją celnością, zobacz ile balonów uda Ci się strącić. Wytęż wzrok i zestrze...

Jogging Jogging

Dawka sportu czeka na Ben 10 będziemy razem z nim będziemy biegali na świeżym powietrzu. Czasami nal...

Bloons  NinjaKiwi Bloons NinjaKiwi

Klikamy na Play Game i mamy możliwość zagrania już w kultową chyba grę z produkcji ninja kiwi w któr...

Ben 10 i Alien Force Ben 10 i Alien Force

Ciekawa gra gdzie po raz kolejny czeka na nas walka z obcymi, którzy chcą zaatakować planetę Ziemia ...

« poprzednia 1 2 3 następna »

gry adventure

Poszukujecie ciekawych gier gdzie będziecie mogli w nich przeżyć ciekawą rozrywkę to gry przygodowe Wam jej na pewno dostarczą. Posiadamy wiele gier, prostych jak i trudniejszych dla każdego z Was. Przeżyjemy tutaj doskonałe przygody w różnych stronach świata jak i też na ziemi oraz w kosmosie. Będziemy w takich grach walczyć, biegać i skakać jak i też latać oraz pływać. Wszystkie takie gry adventure online teraz specjalnie dla Was znalazły się w tym jednym wyjątkowym miejscu, wybierz jedną z nich i daj się ponieś emocją jakie towarzyszą od początku do końca.

L.A. Noire na Xbox One to trzecioosobowa gra stworzona przez debiutujące studio Team Bondi we współpracy z Rockstar Games. Prace nad tym projektem nadzorował Brendan McNamara, scenarzysta piszący grę The Getaway. L.A. Noire to połączenie klasycznej gry detektywistycznej z grą akcji TPP. Fabuła Praca zespołu z Sydney przenosi nas w czasie do Los Angeles w 1974 roku. Miasto jest pełne korupcji i gangów narkotykowych. Bohaterem gry jest weteran II wojny światowej o nazwisku Cole Phelps, który po powrocie do Stanów Zjednoczonych zostaje policjantem. Co ciekawe, gra pozwala zobaczyć kluczowe momenty kariery Cole'a. Zaczyna pracować w policji drogowej, gdzie rozwiązuje stosunkowo drobne przypadki. Z czasem dobre dzieło Phelpsa zostaje zauważone przez jego przełożonych, co stawia go w hierarchii i przypisuje do innych działów, takich jak zabójstwo i wady. Warto zauważyć, że niektóre z głównych przypadków są ze sobą powiązane, np. przez postać seryjnego mordercy, którego próbujesz upolować. W tym samym czasie w tle pojawiają się wydarzenia z czasów wojny i członków byłego oddziału Phelpsa. Właściwa rozgrywka jest dwojaka. Najpierw zbadaj miejsca zbrodni - dokładnie zbadaj obszar w poszukiwaniu ważnych obiektów i dowodów. Poza tym Cole musi zręcznie przesłuchiwać świadków i podejrzanych. Przesłuchania są oparte na osobnej mechanice, która pozwala ci zdecydować, czy chcesz uwierzyć osobie, wyrazić swoje wątpliwości, czy nawet oskarżyć ją o kłamstwo, pod warunkiem, że możesz to potwierdzić dowodami. Warto zauważyć, że każdy przypadek może przebiegać inaczej, w zależności od tego, ile dowodów materialnych można znaleźć, i przeprowadzić poprawnie przesłuchania. Istnieje również wiele sekwencji akcji. Bohater często ściga podejrzanych (pieszo lub samochodem), bierze udział w walkach na pięściach i spektakularnych strzelaniach (w grze są różne modele pistoletów, strzelb i karabinów maszynowych). Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń istnieje kilkadziesiąt misji pobocznych, w których musisz np. opiekuj się bandytami, którzy zabarykadowali się w banku.

Najbardziej charakterystyczną cechą L.A. Noire jest wykorzystanie zaawansowanej technologii motion capture do bardzo realistycznych animacji twarzy. Warto zauważyć, że można to wykorzystać w rzeczywistej rozgrywce - możesz obserwować, jak ludzie, których przesłuchujesz, reagują na twoje pytania, aby ustalić, czy kłamią, czy mówią prawdę. Do obsady gry należą setki profesjonalnych aktorów, w tym takie gwiazdy jak Greg Grunberg czy John Noble. Rozbudowano również ogromne miasto Los Angeles, aby gracz mógł swobodnie poruszać się po okolicy. Tu również warto wspomnieć o licznych niespodzianek czekających na największych odkrywców, takich jak ukryte samochody, rolki filmowe czy najsłynniejsze zabytki Miasta Aniołów. W celu nasycenia L.A. Noire na Xbox One ze szczególnym wyczuciem, autorzy przygotowali pasującą ścieżkę dźwiękową składającą się z różnych piosenek, zwłaszcza jazzu. Te i inne rozwiązania sprawiły, że gra Team Bondi przypomina filmy z gatunku crime noir z lat czterdziestych i pięćdziesiątych pod względem atmosfery.

Kategorie