Darmowe Gry afryka dla dzieci: 13

Kolorowanka Safari Kolorowanka Safari

Wybieramy się w podróż do afryki gdzie mamy możliwość zobaczyć znajdujące się tam zwierzęta. Zaliczy...

Gra Lew Gra Lew

Głodny lew chodzi i jest zły, musimy pomóc mu łapać na talerze przeróżne przysmaki, uważaj aby nie s...

Gra ziemia Gra ziemia

Kosmici atakują ziemię. My musimy ją obronić. Strzelając do nich. Strzelamy spacją poruszamy się str...

Tweety i Sylwester Tweety i Sylwester

Każdy chce złapać małego Tweetiego. Dlatego też będziemy biegać po planecie Ziemia razem z nim i zwa...

Szukanie cyferek Szukanie cyferek

Przenosimy się do Afryki gdzie na zdjęciu poznamy takie zwierzęta jak lew, papuga, żyrafa, słoń, mał...

Truskawkowe danie Truskawkowe danie

Jak przygotować te truskawkowe danie na pustyni, dowiesz się w tej grze. Jedyne co musisz robić to p...

Kolorowanka żyrafa Kolorowanka żyrafa

Do pokolorowania mamy tutaj mała żyrafkę w tej kolorowance w wersji online dla Was wszystkich. Aby p...

Wyścigi po pustyni Wyścigi po pustyni

Mamy do wybory w grze buggy czyli specjalne samochody, dzięki którym będziemy mogli poruszać się po ...

Strzelanie do ptaków Strzelanie do ptaków

W grze tej przenosimy się na pustynię gdzie naszym zadaniem będzie strzelanie do sępów. Na dole będą...

Czołgi w piramidach Czołgi w piramidach

Wybieramy się na pustynie gdzie mamy do wykonania misję jako kierowca czołgu. Musimy niszczyć wszyst...

Gra piramidy Gra piramidy

Do gry dla harcerzy w piramidy używamy myszki to właśnie przy jej pomocy zbudujemy taką budowlę. Nie...

Diego i Afryka Diego i Afryka

Tym razem diego wybiera się do afryki gdzie będzie poznawać przeróżne zwierzątka jakie występują w a...

Dora Puppy Adventure Dora Puppy Adventure

Dora wraz ze swoim pieskiem Pepito ma misję do wykonania. Musi na planszy tej gry odszukać wszystki...

« poprzednia 1 następna »

gry afryka

Takie gry to zabawy edukacyjne dzięki którym zapoznamy się z tym kontynentem jak i też kulturą ludzi tam żyjących. Najnowsze gierki dla dzieci są dla Was. Poznamy tutaj ten niezwykle piękny kontynent jakim jest właśnie Afryka. Będziemy mieli możliwość obcowania ze zwierzętami, które tam spotkamy. Dla Was mamy gry afryka, kolorowanki do malowania tej wspaniałej krainy jak i też puzzle, które możemy ułożyć. Gry o różnym stopniu trudności, tak aby każdy z Was mógł w nie zagrać. Będą także wyłącznie gierki dla dziewczyn jak i też chłopców. To Ty wybierasz w co grać, kilka gier dziennie dodajemy. Szeroki wybór i wiele możliwości zostało przygotowany dla Was.

Dołącz do Alexa Lwa, Marty'ego Zebry, Melman Żyrafy, Glorii Hippo i całej ich szalonej załogi MadagascarTM w zupełnie nowej, pełnej akcji podróży, aby uratować afrykańską sawannę w grze Madagaskar: Escape 2 Africa ™. GRAJ JAKO WSZYSTKIE ULUBIONE MADAGASKAROWE CHARAKTERY NOWE NOWY Twoje ulubione postacie z Madagaskaru wracają i możesz zagrać je wszystkie! Oprócz Alexa, Marty'ego, Glorii i Melmana, grasz również jako podstępne pingwiny, zwariowany król Julien i nowa postać z hipopotama Moto Moto! DOŚWIADCZENIE UNIKALNA WALKA PRZENOSA DLA KAŻDEGO CHARAKTERU Dowiedz się wszystkie ruchy i wybierz, która postać jest najlepsza dla danej sytuacji. PRZYGODA ZA POZIOMIE 12 POZIOMÓW I 10 TURNIEJU MINI-GRY Z FILMU I BEYOND Przeżyj postacie, ustawienia i sytuacje ustanowione w nowym filmie Madagaskaru Dreamworks Animation. Unikalne nowe środowiska obejmują Watering Hole, darmowy obszar roamingu, który został rozszerzony o grę, wulkan i wrak samolotu. MASTER NOWE WYZWANIA GRAPLAY I DWIE WIELE WIELU GRACZY Opanuj nowe i rozbudowane mini-gry turniejowe, w tym dwukrotnie więcej akcji dla wielu graczy niż pierwszy Madagaskar!

Podróż do Afryki - najlepszego miejsca do polowań na dużą zwierzynę na świecie. Przeżyj wyzwanie polegające na polowaniu na afrykańską wielką grę, nie do wiary i niebezpieczeństwa bycia zagrożoną wielką piątką - lwy, lamparty, słonie, nosorożce i Cape Buffalo. Twoje ekspedycje zabierze Cię z równiny Południowej Afryki na północ do rzeki Zambezi w pięciu krajach afrykańskich. Odkryj magię Afryki dzięki dzikim dziczy, egzotycznej dziczy, zapierającej dech w piersiach pięknu i niebezpieczeństwu na każdym rogu! * Udaj się na 40 polowań na safari na różne niebezpieczne gry, duże gry, antylopy i równiny o Jedz 7, 10 lub 14 dni polowania na safari, w tym otwarte safari, tropienie, przynęty, polowanie na stada * Ponad 30 egzotycznych gatunków, w tym Feared Big Five i Sable, Kudu, Gemsbok, Eland, Impala * Puchar Wielkiej Piątki Poziom - Po zakończeniu swoich celów safari, odblokuj poziom Wielkiej Piątki, w którym będziesz doświadczać najbardziej niebezpiecznych zwierząt na świecie * Poluj na ogromne stada poruszających się równin, a Ty kontroluj kierunek swojego pojazdu safari * Całkowicie nowe polowania na ptaki, w tym afrykańskie ptactwo wodne i górskie ptaki, poprawią twoje umiejętności strzeleckie * Wybierz jedną z wielu broni dużego kalibru, która będzie potrzebna, by ściągnąć nosorożca, grzmiącego słonia i atakującego lwa * Rozpocznij każde polowanie na safari w afrykańskim domku myśliwskim, gdzie otrzymasz swoje cele safari o Wejdź w interakcję z zespołem ds. Safari, który dostarczy Ci wskazówek, dzięki którym odniesiesz sukces w tym ekspansywnym i bezlitosnym kraju * Wszystkie nowe elementy sterowania i funkcje, takie jak tryb Adrenaline, Hunter Sense i Shot Cam - podziwiaj zabijanie w zwolnionym tempie

Kategorie