Darmowe Gry agent online: 12

Gra w odlotowe agentki Gra w odlotowe agentki

Do gry w odlotowe agentki potrzebujemy myszki, ponieważ to nią będziemy układać w tej grze puzzle z ...

Odlotowe agnetki 2 Odlotowe agnetki 2

W tej grze trzema odlotowymi agentkami 2 będziemy walczyć z przeciwnikiem. Poruszamy się po wyznaczo...

Odlotowe agentki gra Odlotowe agentki gra

Tańczymy razem z odlotowymi agentkami. U samej góry tej gry lecą nam strzałki gdy znajdą się w serdu...

Odlotowe agentki ubieranki Odlotowe agentki ubieranki

Ubieranki z odlotowymi agentkami w roli głównej. Do ubrania w ubieranki mamy trzy odlotowe agentki j...

Super agentki Super agentki

Mamy misję do wykonania super agentki Ci w tym pomoże, jedna z super agentek już wyrusza by Ci pomóc...

Kolorowanka odlotowe agentki Kolorowanka odlotowe agentki

Odlotowe agentki z bajki o agentach możemy pomalować. Na obrazku odnajdziemy wszystkie z dziewczyn z...

Gra z tańcami Gra z tańcami

Super tanice wraz z odlotowymi agentkami w roli głównej. tańcz w tej grze razem z nimi. Do gry będzi...

Gra z agentem Gra z agentem

Wcielamy się tutaj w rolę tajnego agenta, którego zadaniem będzie likwidowanie określonych celów. Ka...

Agent Woof Agent Woof

Przywitaj się z psim agentem Woof.Twoją misją jest znalezienie kotki Catty.Uważaj na wrogie koty.Roz...

Chain Gun Rex Chain Gun Rex

Masz na imię Rex! I jesteś super psim agentem!Chroń swoją bazę przed kotami,strzelając do nich.Nie z...

Photograph with Justin Bieber Photograph with Justin Bieber

Nadeszła wielka gala i Justin Bieber chce pokazać się z jakąś piękną dziewczyną na czerwonym dywanie...

Totally Spies kolorowanka Totally Spies kolorowanka

Pokoloruj 3 odlotowe agentki odpowiednimi kolorami.Sterowanie myszką...

« poprzednia 1 następna »

gry agent

Dział ten stworzony dla chłopców w którym znajdują się gry agent, gdzie będziemy mieli do wykonania wiele misji wcielając się w nich w rolę jego. Poczujecie się tutaj wyjątkowo jak sam James Bond 007, będziemy wykonywać różne misje. Niektóre z nich będą trudne inne całkiem łatwe. Jednak do każdego zadania musimy się przyłożyć i wykonać je na 100%. nie może nigdy zawieść. Dział ten w szczególności skierowany został dla chłopaków. W takich grach będzie dużo akcji, wybuchów i oczywiście strzelania.

Powrócił Weterana Sam Fisher. Ale nigdy wcześniej nie spotkał takiego wroga. Aby powstrzymać druzgocący atak, musi przeniknąć do okrutnej grupy terrorystów i zniszczyć ją od wewnątrz. Po raz pierwszy doświadczyć nieustającego napięcia i rozdzierających dylematów życia. Kiedy infiltrujesz organizację terrorystyczną w jej amerykańskiej kwaterze głównej, musisz dokładnie rozważyć konsekwencje swoich działań. Zabij zbyt wielu przestępców, a rozwalisz swoją osłonę. Wahają się zbyt długo i miliony umrą. Zrób wszystko, aby ukończyć misję, ale wyjdź z niej żywy. Dwa cele do spełnienia: agenci rządowi NSA i terroryści będą chcieli, abyś wykonał jednocześnie przeciwne zadania. Odkryj napięcie bycia podwójnym człowiekiem do zadań specjalnych: używaj aktualnej taktyki stosowanej przez współczesnych żołnierzy podwójnych, aby sabotować plany terrorystów. Zapoznaj się z rozgałęzioną fabułą z wieloma zakończeniami: Twoje wybory mają wpływ na rozwój fabuły i rozgrywki. Świat międzynarodowego szpiegostwa: misje z całego świata, od Azji po Afrykę, do serca Stanów Zjednoczonych. Doświadcz ekstremalnych sytuacji: pod wodą lub w burzy piaskowej, chowając się za kurzem lub dymem - a nawet skoki spadochronowe. Nowe autentyczne gadżety: opanuj najnowsze bronie i gadżety używane przez niego rządowych NSA, a także broń terrorystyczną na czarnym rynku.

Pamiętnik Cicha Śmierć to kolejna ekspansja do gry Wolfenstein II: The New Colossus opracowanej przez Games Games. Podobnie jak w przypadku poprzednich dodatków, opisany tutaj DLC jest (między innymi) dostępny na PC / Windows. Wątek Główny bohater Wolfenstein II: The New Colossus - The Diaries of Agent Cicha Śmierć to Jessica Valiant, którą gracz spotyka w pierwszym dodatku zatytułowanym Episode Zero. Jessica jest byłym OSS (agencja American Secret Service, która działała podczas II wojny światowej) i infiltruje nazistów działających w Kalifornii, próbując odkryć znaczenie Operacji San Andreas, którą zamierzają wykonać. Mechanika W przeciwieństwie do Josepha Stalliona (głównego bohatera poprzedniej ekspansji zatytułowanej "Adventures of Gunslinger Joe"), głównego bohatera Wolfensteina II: The New Colossus - The Diaries of Agent Silent Death woli pracować ukradkiem i eliminować wrogów z zaskoczenia (z bezpiecznej odległości , Jeśli to możliwe). W walce używa pistoletu z tłumikiem i karabinem snajperskim. Oprócz tego aspektu, opisywane tu rozwinięcie obraca się wokół formuły opisanej w podstawowej grze - w Dzienniku Cicha śmierć gracz musi walczyć z różnymi przeciwnikami i przemierzać dobrze rozwinięte lokalizacje.

Kategorie