Darmowe Gry Air Hockey online dla dzieci: 11

Gra air hockey Gra air hockey

Jak wiemy w tego rodzaju grach musimy strzelać jak najwięcej bramek, kierujemy przy pomocy myszki ko...

Hokej stołowy Hokej stołowy

Kolejna gra hokejowa na stole tym razem mamy do czynienia z grą o nazwie hokej stołowy. Zadaniem gry...

Gra hokej na stole Gra hokej na stole

Bierzemy tutaj udział w meczu hokeja na stole. Sprawdź się w tej grze i zobacz jak daleko uda Ci się...

Air Hockery dla dzieci Air Hockery dla dzieci

Nie raz na pewno graliście w air hockey w salonie rozrywki teraz w zaciszu domowym w wersji online m...

Air Hockey Disneya Air Hockey Disneya

Tym razem razem ze Spongebob zagramy w air hockey i pokonamy wszystkich przeciwników jakich znajdzie...

Gra hokejowa Gra hokejowa

Czeka na Was gra hokejowa w której zmierzymy się z przeciwnikiem jakim będzie kurczak. odbijaj krąże...

Hokejowa rozgrywak Hokejowa rozgrywak

Razem z pingwinami weźmiemy udział w hokejowej rozgrywce. Boisko jest dość duże ale na pewno uda Wam...

Air hockey na wesoło Air hockey na wesoło

Mamy możliwość pogrania na wesoło w air hockey z przeciwnikami. Zobacz ile punktów zdobędziesz i czy...

Zagraj z Myszką Miki i Pluto Zagraj z Myszką Miki i Pluto

Będziemy mogli zagrać z postaciami z bajki jakim jest Myszka Miki oraz Pluto w tak zwanego air hocke...

Gra air hockey online Gra air hockey online

Kolejna na naszym portalu gra z serii Air Hockey. Zadanie w tej grze jest proste mamy duży stół na k...

Samochodziki na lodzie Samochodziki na lodzie

Gra z samochodzikami w których połączenie jest gry z air hockey z samochodami. To właśnie nimi po ta...

« poprzednia 1 następna »

gry air hockey

Gry air hockey Jeżeli chociaż raz graliście w salonie gier w gierkę o nazwie air hockey i chcielibyście zagrać w nią ponownie to mamy dla Was niespodziankę. Możecie to uczynić na naszym portalu w dziale z tego rodzaju gierkami. Zobaczcie jak fajnie grać w taką gierkę gdzie mamy możliwość wyboru opcji dla dwóch graczy, zmierz się ze swoim znajomym czy przyjacielem i zobacz kto jest lepszy w tej gierce. Teraz trochę o samej historii i zasadach tej gry. Nazywana jest także przez niektórych graczy cymbergrajem. W tego rodzaju gierkę może grać równocześnie tylko 2 graczy. Przypominać może trochę lodowisko i grę w hokeja na lodzie. Aby zagrać w nią potrzebujemy specjalnie do tego skonstruowanego stołu, w którym znajduje się duża ilość otworków, to właśnie z nich wylatuje powietrze. Dzięki czemu nasz krążek nie dotyka stołu, tylko ślizga się na nim gdyż utworzona jest poduszka powietrzna. Gracze stoją po przeciwnych stronach stołu trzymając krążek w ręku, średnicy kilkunastu cm. To właśnie przy jego pomocy odbijają krążek. Porusza się on bardzo szybko. Naszym zadaniem jest umieszczenie tego krążka w bramce rywali. Gramy do określonej ilości strzelonych goli lub też na czas. Przy tej drugiej opcji wygrywa zawodnik, który zdobędzie jak najwięcej punktów w danym czasie gry. Należy podczas grania przestrzegać następujących zasad. 1) Używamy do odbijania tylko przystosowanego do tego krążka. 2) Nie można przykrywać krążka jak i też zabierać rakiety służącej do oddawania strzałów. 3) Nie wolno uderzać krążka jeżeli nie znajduje się ona na Twoje połowie. Powodzenia życzymy podczas grania.



Old Time Hockey na PC / Windows to gra sportowa oferująca arkadowe podejście do hokeja. V7 Entertainment, małe kanadyjskie studio odpowiedzialne za wiele tytułów, w tym Glimpse, Esoterica America i mobile English Pup, opracowało grę. Wątek Jak można się było spodziewać, gra nie oferuje żadnych rozbudowanych trybów dla jednego gracza. Proponujemy fikcyjną Bush League, hokejową ligę z 1970 roku, oferującą bardziej brutalną i zabawną wersję tego sportu, gdy zawodnicy wchodzą na pole bez nakrycia głowy i często uciekają się do walki na pięści, aby rozstrzygnąć różnice. Mechanika Old Time Hockey nie powinien być porównywany do flagowych gier hokejowych, takich jak NHL czy NHL 2K, ponieważ twórcy postanowili stworzyć grę arkadową bez elementów symulacyjnych. Gra oferuje schematy sterowania oparte na 2 - 3 przyciskach, a także tryb Beer - tryb dla mniej zainwestowanych graczy, który oferuje poręczny system kontrolny ograniczający się do jednej ręki, uwalniając gracza do użycia drugiej ręki. Tryby gry Gra zawiera dwa podstawowe tryby - Tryb Story i Gra Wystawa. Ten pierwszy oferuje możliwość poprowadzenia wybranej drużyny przez cały sezon, podczas gdy ten ostatni widzi nas w pojedynczych grach przeciwko AI lub w trybie wieloosobowym opartym na kanapie dla maksymalnie czterech graczy. Aspekty techniczne Old Time Hockey to niezależna gra ze średnią grafiką, która nie jest w stanie przeciwstawić się innym popularnym tytułom na lodzie. Niemniej jednak, styl kreskówkowy powinien spodobać się większości graczy, biorąc pod uwagę, że gra oferuje tryb wieloosobowy oparty na kanapie.

Gra pozwala graczowi rzucić wyzwanie drużynie sztucznej inteligencji lub zagrać walkę wręcz przeciwko przyjacielowi. Dobra gra generuje punkty UMIEJĘTNOŚCI, które pozwalają członkom zespołu na wykonywanie spektakularnych ruchów specjalnych w stylu kreskówek, takich jak przeskakiwanie przez innych graczy, strzelanie z połowy linii i lub drybling za wszystkimi obrońcami przeciwnika. Tryb pojedynczego gracza oferuje także puchar nokautujący i ligę, w której każda drużyna gra w każdej innej drużynie, a ta z największą ilością punktów na koniec jest na szczycie. Gra podąża za podstawowymi projektami innych bardzo udanych gier Kidz Sports, wykorzystujących tę samą metodę kontroli typu pick-up-and-play. Fajna gra oparta na dzieciach grających w hokeja na lodzie. Gra łączy w sobie zabawę grupy przyjaciół grających razem jak w prawdziwym życiu i dodaje dodatki takie jak superszybkość i gwarantowane strzały, aby je urozmaicić. .

Kategorie