Darmowe Gry Airport online dla dzieci i chłopców: 12

Gra samoloty Gra samoloty

Do gry przydadzą nam się takie przyciski jak A,S,D,W, którymi kierujemy w tej grze oraz J,K,U,I. Rus...

Gra darmowa samoloty Gra darmowa samoloty

Gra w której przenosimy się do świata II wojny światowej i pojedynek szybkich i dużych oraz zwinnych...

Samolot F16 Samolot F16

W tej grze konstruujemy swój własny samolot F16. Do użycia mamy przeróżne skrzydła jak i też bomby d...

Lotnisko Lotnisko

Super gra lotnisko gdzie będziemy pracowali na lotnisku i obsługiwali klientów portu lotniczego. Do ...

Obrona Pearl Harbor Obrona Pearl Harbor

Przenosimy się do wydarzeń jakie rozegrały się w 1941 roku podczas wojny gdzie została zaatakowana b...

Erupcja Erupcja

Erupcja wulkanu jest nieunikniona. Jednak my lecimy samolotem pasażerskim i musimy cało i zdrowo dow...

Misja na lotniskowcu Misja na lotniskowcu

Pracujemy na lotniskowcu i mamy misję z samolotem. Będziemy latać zrzucać bomby i strzelać do wrogów...

Symulator lotniska Symulator lotniska

Pracujemy na lotnisku gdzie obsługujemy loty samolotów. To my zarządzamy całym tym lotniskiem. Jest ...

Gra kontrola lotów Gra kontrola lotów

Do gry kontrola lotów używamy myszki. Naszym zadaniem będzie sterowanie samolotami, odprawianie ich ...

Sterowanie i kierowanie ruchem samolotów Sterowanie i kierowanie ruchem samolotów

Ciąży na nas bardzo odpowiedzialna praca jaką będzie sterowanie oraz kierowanie ruchem wszelkich sam...

Nauka jazdy samolotem Nauka jazdy samolotem

tego jeszcze w tym dziale nie było. Gdy samolot wyląduje na lotnisku musimy go zaparkować we wskazan...

LAX Shuttle Bus LAX Shuttle Bus

Pracujemy za kierownicą specjalnego niskopodłogowego autobusu na lotnisku, który odbiera pasażerów k...

« poprzednia 1 następna »

gry airport

Kategoria która powstała dla osób które lubią samoloty, w tych grach będziemy pracować na lotnisku. Każdego dnia nowe gry airport dla Was za darmo. Wszystkie gierki powiązane tematycznie znalazły się właśnie tutaj. Aby dużo łatwiej trafić do tematów które Was interesują bez poszukiwania ich w całym portalu. Trafimy tutaj na ciekawe produkcje jak: airport simulator - gdzie będziemy zarządzać całym lotniskiem oraz kierować samoloty na odpowiednie tory. Mamy do Waszej dyspozycji również grę Airport Madness 1,2,3 orz 4 część. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się także innymi grami jakie ma dla Was do zaoferowania nasz portal z grami online. Będziemy mogli wcielać się w tych grach w kierowców autobusów, które kursują po lotnisku jak w grze shuttle bus parking, jak i też różnych tego rodzaju gierkach. Dla osób, które chcą kiedyś prowadzić samochody czy też zostać kontrolerami ruchu lotniczego tego rodzaju rozrywka jest jak najbardziej wskazana.

takie gierki to ekonomiczna, dwuwymiarowa gra strategiczna dostępna na PC / Windows. Tytuł umożliwia graczowi objęcie roli dyrektora lotniska. To debiutancki tytuł szwedzkiego zespołu deweloperskiego Apoapsis Studios. Mechanika W grach tych gracz ma za zadanie zaprojektowanie i rozbudowę lotniska, które będzie opłacalne. Cel można osiągnąć poprzez utrzymanie różnych aspektów obiektu: planowanie rozmieszczenia infrastruktury, zatrudnianie różnych pracowników, podpisywanie umów z firmami lotniczymi i tworzenie rozkładów lotów. Zanim legiony szczęśliwych pasażerów mogą odwiedzić lotnisko, pierwszy gracz musi zaplanować i zbudować wszystko przy pomocy zakontraktowanych pracowników. Podczas umieszczania obiektów gracz porusza się na różnych poziomach: duże obiekty, takie jak linie startowe, wieże kontrolne i hangary są umieszczone jako całość i połączone drogami. Planując terminal, gracz może skupić się nawet na takich szczegółach, jak rozmieszczenie siedzeń i zlewów w toaletach. Po określeniu kształtu pomieszczeń gracz musi umieścić punkty informacyjne, sprawdzić bramy, bramki bezpieczeństwa. Po rozbudowie lotniska gracz może dodawać obiekty bonusowe, takie jak bary i sklepy, do obowiązkowych rzeczy, takich jak toalety i sofy. Dzięki nim czas oczekiwania pasażerów staje się przyjemniejszy. Niektóre z tych obiektów wymagają odblokowania czasu i pieniędzy. Wiele instalacji wymaga personelu, który należy wynająć ręcznie. Bramy bezpieczeństwa nie będą użyteczne, jeśli nie będzie ich używać żaden ochroniarz, a jeśli nie będzie dość środków czyszczących, lotnisko szybko się zabrudzi. Gracz może również zatrudnić ekspertów z dziedziny finansów lub zasobów ludzkich, którzy oferują dodatkowe opcje rozwoju. Sprawdzając listy kandydatów, gracz może sprawdzić poziom wykształcenia, doświadczenie, hobby i statystyki ważne dla ich pracy (na przykład, jak radzą sobie w stresujących sytuacjach). Obiekt w pełni skonstruowany i wypełniony pracownikami jest gotowy na przyjęcie samolotów - w tym małych i dużych. Połączenia uzyskane przez podpisanie umów z liniami lotniczymi są planowane w specjalnym menu. Od czasu do czasu gracz musi stawić czoła nieprzewidywalnym wydarzeniom, takim jak lądowanie awaryjne. Mogą one przerwać harmonogram. Wszystkie wydarzenia i decyzje podejmowane przez gracza mają wpływ na pasażerów, z których każdy jest wyjątkowym człowiekiem z charakterystycznymi cechami, które wpływają na jego zachowanie.

Aiport Firefighters: The Simulation na PC / Windows to trzecia gra z serii Airport Firefighters opracowana przez niemieckie studio Visual Imagination Software GbR, w której wcielamy się w role strażaków pracujących na lotniskach. Został opublikowany przez firmę Rondomedia, która specjalizuje się w grach symulacyjnych. Fabuła Gra nie ma żadnej konkretnej linii fabularnej. Wcielamy się w rolę elitarnego strażaka, który wraz ze swoją załogą stoi na lotnisku. Mechanika Akcja na lotnisku Strażacy: Symulacja na PC / Windows jest przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby. Kontrolujemy jedną postać, która musi dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się pożar, na przykład do prowadzenia wózka strażackiego. Kiedy docieramy do celu, podejmujemy niezbędne narzędzia i zaczynamy wykonywać naszą pracę. Nie będziemy tylko gasić pożarów, będziemy musieli także poruszać się po palących się budynkach, uważać na różne przeszkody, przesuwać przedmioty lub przeciskać się przez system wentylacyjny. W nagłych wypadkach zawsze możemy użyć naszej siekiery, aby oczyścić drogę lub rozpalić ogień za pomocą gaśnicy lub rozpylacza. Autorzy przygotowali kilka miejsc, w których wypełniamy, aby wykonać naszą pracę. Zwalczymy ogień na terminalu pasażerskim, w samolocie, w biurze i wielu innych. W grze dostępnych jest wiele różnych wozów strażackich, takich jak nowoczesna Panther produkowana przez Rosenbauer International AG.

Kategorie