Gry Akwarium darmowe gry online - gry-dladzieci.pl: 12

Gra księżniczka Barbie Gra księżniczka Barbie

Musimy strzelać z rurki w białe chmurki i zbierać do kubka wodę. Księżniczka Barbie chce pomóc złote...

Rybki Bratz Rybki Bratz

W tej grze zajmiemy się hodowlą naszych rybek Bratz. Mamy możliwość kupowania nowych rybek, jak i wi...

Gra rekin Gra rekin

Jak to rekin musimy łapać przeciwników, którzy będą chcieli rozburzyć nasze akwarium morskie. Poleca...

Znajdź Znajdź

Znajdź w akwarium poszczególne elementy, które są poukrywane. Musimy tutaj wytężyć nasz wzrok aby na...

Akwarium Akwarium

Sami mamy możliwość stworzenia własnego akwarium oraz udekorowania go. Dzięki tej grze online powsta...

Kolorowanka akwarium Kolorowanka akwarium

Właśnie w takich akwariach trzymane są rybki. Sadzimy w nich roślinki układamy kamienie i korzenie a...

Bobasy Bobasy

Zrób swoje ciekawe akwarium z bobasami w roli głównej. Jest to bardzo ciekawa gra dla wszystkich gra...

Hodowla rybek Hodowla rybek

Będziemy w tej grze hodować i dbać o rybkę. Musimy zjadać mniejsze rybki aby nasza rybka urosła. Zob...

Podwodne zabawy Podwodne zabawy

W tej grze będziemy się bawić w rysowanie na ekranie z użyciem myszki obrazka. Przedstawia nam scenę...

Barbie łowi ryby Barbie łowi ryby

Pomóż Barbie, złowić jak najwięcej ryb,które potrzebuje do następnego poziomu. Jeśli złowisz 3 śmiec...

Łowienie ryb Łowienie ryb

Naszym zadaniem w tej grze jest złowienie za pomocą siateczki rybek o określonym kolorze i wrzucenie...

Akwarium Akwarium

W tej grze możemy stworzyć własne akwarium. Na początku wybierzmy cztery najładniejsze rybki, następ...

« poprzednia 1 następna »

gry akwarium

Każdego dnia zapewniamy wam świetną dawkę pozytywnych emocji dzięki nowym grom z serii akwarium. Jest to świetne miejsce dla dzieci, którzy pragną swojego własnego mieszkania dla rybek jednak nie zdają sobie sprawy ile obowiązków niesie to ze sobą. Trzeba przecież niemal każdego dnia takie rybki karmić, dolewać im wodę, która odparowała z naszego domowego zbiornika jak i też raz na jakiś czas kompleksowo je czyścić i zmieniać wodę. Te wszystkie czynności znajdziemy w grach jakie Wam oferujemy w tym dziale. To tutaj też zapoznamy się z różnego rodzaju rybkami i ozdobami jakie mogą trafić do naszego zbiorniczka. Możemy także zobaczyć jak wyglądają kule w których hoduje się złote rybki. To tutaj także będziemy uczyć się karmić takie rybki jak i też je malować, ten rodzaj zabawy polecamy w szczególności dla najmłodszych graczy, którzy odwiedzają portal gry-dladzieci.pl.

Cześć tam! Wiem, że czekałeś by kawał czasu dla okazji został większym i lepszym potentatem rybnym. Z przyjemnością zajmę się powiedzeniem ci, że to jest twój szczęśliwy dzień!! Teraz możesz odkrywać na nowo i możesz badać straconą magiczną rybę Isola ponieważ żywisz, rasa, i sprzedawać twoją drogę od małego czasu kupiec do najwyższego wodnego przedsiębiorcy! Skok do wody do zachwycająco rybiej przygody wirtualnego akwarium działającego w czasie rzeczywistym z ponad 400 wyjątkowymi i charakterystycznymi rybami odkryć: to jest zachwycający fishtank mania! Właśnie jak prawdziwy świat, ten będzie zmieniać i będzie rosnąć wraz z rodzinami ulubionej ryby zbierasz i lubisz. Prawda jest, jesteśmy nielicznym zespołem i kładzenie wszystkiego, czego chcemy do tych gier jest nie zawsze możliwy. Podczas gdy odkrywasz świat Fish Tycoon 2, będziemy badać mnóstwo nowych i pasjonujących zmian dla przyszłości. Mamy nadzieję kontynuować pracowanie nad Fish Tycoon 2: Virtual Aquarium i czynienie tego piękniejsze, fajniejsze, i więcej rzeczywisty ponieważ miesiące pójdą dalej.

Napełniać się twój ogród rybny z różnymi typami tropikalnej ryby i projektować w twoim własnym osobistym projekcie. Podnosić twój poziom przez opiekowanie się twoim domkiem i rybę, dążyć do posiadania pierwszorzędnego na świecie. * Kupować tropikalną rybę i meble napełnić się twój zbiornik! * Możesz kupować tropikalną rybę i meble przez sklep. Ponieważ twój poziom zwiększa się tak robić rzeczy, którymi będziesz zdolny kupić! Ponieważ czas posuwa się do przodu twoja ryba zgłodnieje i stoi się brudniejsze. Możesz nabywać doświadczenia przez karmienie twojej ryby i upewnienie się, że twoje akwarium jest czyste, tak zapewniać, że wziąć

Kategorie