Gry Angry Birds dla dzieci: 24

Angry Birds Angry Birds

Jest to fajna gra w której będziemy wystrzeliwać z procy ptaki, które uwielbiają niszczyć. Aby włącz...

Angry Mario Angry Mario

Ciekawa Gra z Mario jednak tutaj będziemy musieli w odpowiednie sposób wystrzelić Mario Bros aby zni...

Gra podobna do Angry Birds Gra podobna do Angry Birds

W tej grze w poszczególnych planszach będziemy niszczyć małe stworki, które się na nich znajdują. Do...

Angry Birds Angry Birds

Gra Angry Birds w wersji halloween czeka już na Was. Mamy możliwość zagrania w ponad 15 plansz z ang...

Angry Robots Angry Robots

Ciekawa gra która jest podobna do angry birds, tutaj również będziemy strzelać do budowli gdzie pouk...

Gra Angry Birds online Gra Angry Birds online

Darmowa gra Angry Birds online dla wszystkich fanów. Będziemy musieli pokonać ptaki i jajka w w te...

Gra Angry Birds Rio online Gra Angry Birds Rio online

Gra Angry Birds Rio online - nowa odsłona z Angry Birds już na Was czeka. Wybieramy się do słoneczne...

Gra Angry Birds 3 Gra Angry Birds 3

Jest to kolejna 3 cześć wspaniałej gry Angry Birds. Zobacz jakie niespodzianki czekać na Ciebie będą...

Bad Piggies Air Strike Bad Piggies Air Strike

Pomóż złym świnkom zastrzelić wszystkie Angry Birds. Zbieraj potrzebną broń i uważaj na różne przesz...

Angry Birds Rock Bird Angry Birds Rock Bird

To jest długa i ciekawa przygoda dla Angry Birds. Strzelaj nimi tak aby dotarły jak najdalej to możl...

Angry Birds vs Zombies Angry Birds vs Zombies

W tej grze należy strzelać Angry Birds do zombie tak żeby nie podeszły pod Twoje okopy.Wymierz w zoo...

Angry Birds - Differences Angry Birds - Differences

Znajdź 5 różnic między obrazkiem przedstawiającym czerwone Angry Birds. Masz 5 szans i określony cza...

Angry Birds Find Differences Angry Birds Find Differences

Znajdź wszystkie elementy różniące obrazki.Przejdź wszystkie 12 poziomów.Sterowanie myszką...

Angry Birds kolorowanka Angry Birds kolorowanka

Pokoloruj Angry Birds we wszystkich możliwych kolorach.Sterowanie myszką...

« poprzednia 1 2 następna »

gry angry birds online

gry angry birds online Do wyboru będziemy tutaj mieli gry angry birds online jak i też przeróżne podobne gry do Angry Birds. Wybieramy je przy pomocy myszki - niemal każdego dnia trafiają tutaj zupełnie nowe gierki tego rodzaju. Staramy się dodać wszystkie gierki, które są powiązanie tematycznie z tymi specyficznymi latającymi ptakami.Wyścig trwa! Po tym jak gigantyczny pazur porywa swoje jaja, Angry Birds ścigają go w tunelu czasoprzestrzennym i znajdują się w dziwnej nowej galaktyce - w otoczeniu kosmicznych świń! Na szczęście mają super moc własnych ... złe ptaki Space wprowadza Cię w nowe przygody na planetach i przy zerowej grawitacji, czego efektem jest spektakularna rozgrywka, począwszy od zagadek poruszających się w zwolnionym tempie, a skończywszy na prędkości światła. Z nowiutkimi ptakami, nowymi supermoce i całą galaktyką do odkrycia, niebo nie jest już granicą!

Dla Microsoftu jest to Xbox 360. Dla Sony, PlayStation 3. A dla Nintendo można by zgadnąć Wii - ale nie. W przypadku Nintendo zamiast przenośnego pojawił się na ekranie 3DS. Ale to nie tylko ta gra samo w sobie - to Trylogia wściekłych ptaków, odbierająca oryginalną grę mobilną, kolejne sezony i filmowe powiązanie ptakami z Rio (którego znaczenie znacznie wyprzedziło film, który jest licencjonowany). Wszystkie trzy gry zawierają wszystkie darmowe aktualizacje bonusowe i pakiety poziomów, które zostały wydane na ich telefony komórkowe na przestrzeni lat (w sumie ponad 600 etapów) i mogą teraz być twoje na konsoli za "niską" cenę 40 dolców. To główny problem z tym przepakowywaniem. Możesz korzystać z tych trzech zwykłych aplikacji, by uzyskać zbiorcze 2,97 USD w sklepie z aplikacjami na iOS, a jeszcze mniej na Androida. Prawdopodobnie już to robisz, biorąc pod uwagę, jak rozpowszechnione są te projekty za pośrednictwem platform mobilnych i sprzedanych milionów sprzedanych egzemplarzy. Tak więc z Birds Trilogy Rovio naprawdę marzy o tym, że będziesz chciał kupić te same treści, których już doświadczyłeś i zapłacić około 1,333% więcej za ten przywilej. Cóż, tylko o 1000% więcej na 3DS. Ten sprzedaje za 30 USD. To nie jest najbardziej ekscytująca propozycja wartości. Jest to tak względnie kosztowne, że jestem pewien, że większość poprzednich graczy w tych grach po prostu patrzy na cenę, chichocze i wraca do swoich iPhone'ów. To wstyd, ponieważ, poza tym, Trilogy oferuje fascynujący i kompletny pakiet pełen fascynujących ulepszeń w komórkowym materiale źródłowym. Jeśli nadal nie znasz Angry Birds - co w tym momencie oznacza, że ​​musiałeś aktywnie próbować tego nie doświadczyć - oto podstawa odświeżania. Grupa chciwych zielonych świń podbiła jajkiem nasze ptasie niemowlęta z ptasimi stadami i wycofała się w bezpieczne schroniska zbudowane z drewnianych, kamiennych i lodowych bloków, gdzie mają nadzieję cieszyć się niedorzecznymi omletami. Ptaki, rozzłoszczone, rzucają się twarzą w twarz ścianami tych konstrukcji, używając gigantycznej procy, aby przebić się do wnętrza świni i uratować swoje potomstwo.

Różnorodność gry pochodzi od różnych gatunków ptaków i umiejętności, z którymi masz do czynienia. Czerwone ptaki są najbardziej podstawowe - po prostu latają z procy bez żadnych efektów specjalnych. Niebieskie ptaki rozdzieliły się na trzy mniejsze ptaki w powietrzu, rozprzestrzeniając ich zniszczenie na szerszym obszarze. Żółte ptaki dostają gwałtownej eksplozji, czarne ptaki eksplodują jak bomba uderzeniowa, białe ptaki rzucają jaja, które same działają jak bomby ... i tak dalej i tak dalej. Świnie zakładają coraz bardziej rozbudowane kryjówki, atakujesz je za pomocą pewnej podgrupy różnych rodzajów ptaków, a gra toczy się dalej, dopóki nie zmęczysz się graniem lub otrzymasz połączenie przychodzące. Tak czy inaczej to działało jak gra mobilna. Na dużym ekranie, za pośrednictwem PS3 lub 360, nigdy nie zostanie przerwany przez dzwonek - w rezultacie czuje się inaczej. To, co kiedyś było zwykłą, okazjonalną rozrywką, którą wyciągnąłeś z kieszeni przez kilka minut, wymaga teraz bardziej bezpośredniej, długotrwałej uwagi jako doświadczenia konsolowego. Ta zmiana działa w pewien sposób, ale nie w innych. Wizualizacja Trilogy jest jednym z jej sukcesów. Te same stare poziomy wyglądają lepiej niż kiedykolwiek przedtem na ogromnym telewizorze HD. Ulepszenia interfejsu są kolejnym postępem. Pakiet dodaje subtelne, ale wpływowe dodatki, takie jak opcja szybkiego ponowienia - jeśli zauważysz, że niewłaściwie rzuciłeś ptakami i nie możesz wygrać, nie ma potrzeby otwierania menu pauzy, aby zresetować scenę. Jedno naciśnięcie przycisku (przytrzymane przez dwie sekundy, więc nie dotkniesz go przypadkowo) natychmiast uruchamia bieżący poziom.

Kategorie