Gry Armagedon online: 14

Gra czołg Gra czołg

Bardzo stara ale fajna gra jaką pamiętamy z pegasusa. Możemy zagrać zarówno w dwie osoby jak i jedną...

Gra z ninją Gra z ninją

Musimy ochronić świat przed zniszczeniem wraz z ninją. Na początku lecimy na spadachronie i strzelam...

Zniszcz zamek wroga Zniszcz zamek wroga

Po jednej stronie planszy znajduje się zamek naszego przeciwnika po drugiej natomiast nasz zamek. Mu...

Niszczenie Niszczenie

W tą grę gramy myszką komputerową. Do pokonania mamy 20 plansz tej gry....

Niszczenie samochodów Niszczenie samochodów

Zasady jak i instrukcja tej gry jest bardzo prosta musimy niszczyć inne samochody i dostać się do ok...

Niszczenie Niszczenie

Niszczenie miasta i przeróżnych budowli się w nich znajdujących czeka na Was w tej całkiem fajnej i ...

Gra armagedon Gra armagedon

Gra armagedon jak sama nazwa nam mówi to gra w której będzie chodziło o ochronę świata. Będziemy mu...

Obrona miasta Obrona miasta

będziemy bronili miasto. W szczególności będą to cztery kopuły, które najeźdźcy za wszelką cenę będz...

Destruction derby online Destruction derby online

Wyśmienita gra przeznaczona dla wszystkich chłopców, którzy uwielbiają się zderzać samochodami. Zada...

Wybuchowe samochody Wybuchowe samochody

W tej grze będziemy musieli niszczyć jak największą ilość samochodów. Specjalnie do tego mamy skonst...

Gra tsunami Gra tsunami

Fala Tsunami się zbliża do naszego domu na wyspie, będziemy musieli go ochronić budując specjalny mu...

Gra z pościgiem Gra z pościgiem

Będziemy w tej grze jeździć super szybkim samochodem policyjnym i ścigać uciekających złodziei samoc...

Sword of Orion Sword of Orion

W tej grze przeniesiemy się do kosmosu gdzie będziemy walczyć naszym statkiem powietrznym z innymi o...

Gra Cannon Man online Gra Cannon Man online

Jest to gra Cannon wyjątkowa seria tych gier zawitała na nasz portal. To właśnie dzięki niej będziem...

« poprzednia 1 następna »

gry armagedon

Dla wszystkich chłopców powstała nowa kategoria gdzie zostały umieszczone gry armagedon. W tego rodzaju grach będziemy walczyć i pokonywać negatywne postacie, które będą chciały niszczyć świat. ten dział wyróżnia się tym, że praktycznie wszystko będziemy niszczyć i rozwalać. Do dyspozycji w takich grach mamy różnego rodzaju bronie jak i też wiele innych narzędzi dzięki którym możemy zrobić armagedon o niespotkanej skali. Przekonaj się o tym wybierając jakąś darmową gierkę, która w tym dziale się znajduje.

Dziesięć lat od Worms ™ Armageddon i turowa chaos i destrukcja trwa! Worms ™ 2 jest najbardziej w pełni wyposażoną cyfrową wersją gry. Z czteroosobowym trybem online i offline dla wielu graczy, wsparciem głosowym, mnóstwem nowych broni (w tym powrotem niektórych kultowych broni z przeszłości), zupełnie nowymi motywami krajobrazu w wysokiej rozdzielczości, nowymi trybami gry, czapkami, skórkami, mową, mnóstwo innych dostosowań i do tego wszystkiego, bardzo wciągające doświadczenie dla pojedynczego gracza z samouczkami, deathmatchami, wyścigami, grami fortowymi i zagadkami. To pakiet tak samo zabawny jak i destruktywny! Rozbudowana zawartość dla pojedynczego gracza: zagraj w trzech samouczkach, trzech strzelnicach, kampanii trzydziesto-misyjnej oraz pięciu tajnych misjach do odblokowania. Online i offline multiplayer: Walcz w czterech różnych rankingach i rozległych tabelach wyników. Ogromnie zwiększona personalizacja: wybierz nowe czapki, skórki, bombonierzy, nagrobki, tańce zwycięstwa i wiele więcej. Pejzaż w stylu retro: grafika w wysokiej rozdzielczości oparta jest na ukochanej grze Worms, jaką kiedykolwiek stworzono. Powrót kultowej broni: masz ponad 40 rodzajów broni z pudełka, w tym powrót broni palnej i ukochanego Świętego Hand Grenada.

Carmageddon: Max Damage na PlayStation 4 to kolejna odsłona serii, która została uruchomiona w 1997 roku. Została opracowana przez firmę Stainless Games, twórców poprzednich gier tej serii, a także takich produkcji jak Magic Duels: Origins and Risk : Frakcje. Rozgrywka w Max Damage nie odbiega znacząco od tego, co wiemy z Reinkarnacja. Ponownie uczestniczymy w morderczych turniejach, w których walczymy o nasze życie. Rozgrywka jest czysto arkadowa - areny są pełne różnych rodzajów ulepszeń (w sumie jest ich ponad 90), a gra ma najwięcej map i pojazdów w historii serii. W pierwszej walczymy na ulicach miast, wiejskich drogach, pustyni i lodzie. W garażu znajduje się ponad trzydzieści samochodów, w tym klasyczny Eagle R, szybki, ale mniej wytrzymały Hawk R, ciężarówka Rig O'Mortis, dziwaczny Project X lub rodzinna twierdza kombi, Heavy Impaler. Tryby gry Max Damage na PlayStation 4 oferuje kilka trybów jedno i wieloosobowych. Gracze mogą na przykład walczyć z komputerową sztuczną inteligencją w turniejach Classic Carma, gdzie zwycięstwo zależy od liczby pokonanych wrogów, a także od ukończenia wszystkich okrążeń. Z kolei w trybie wieloosobowym możemy grać między innymi w trybie Fox 'n' Hound. W tym przypadku zasady są bardzo proste - jeden gracz staje się lisem ściganym przez innych.

Kategorie