Gry Armaty - strzelanie z armaty: 22

Zniszcz zamek wroga Zniszcz zamek wroga

Po jednej stronie planszy znajduje się zamek naszego przeciwnika po drugiej natomiast nasz zamek. Mu...

Obrona bazy Obrona bazy

Zostaliśmy wysłani do bazy, którą będziemy musieli bronić oraz osłaniać. DO tej potrzeby mamy wielki...

Pirates Pirates

W tej grze Pirates będziemy pływać statkiem pirackim i strzelać do wrogów. Statkiem kierujemy używaj...

Armata Armata

W tej grze będziemy strzelać z armaty i niszczyć przeciwników. Do kierowania naszym działem używamy ...

Strzelanie z armaty Strzelanie z armaty

Strzelamy z armaty do atakujących nas statków nasz zamek musi przetrwać jak najdłużej. To na Ciebie ...

Gra armata Gra armata

Do gry potrzebujemy myszki oraz Z,X,C, V do strzelania w grze armaty pirackie. Każda torpeda musi by...

Kulki armatka Kulki armatka

Armata będzie wystrzeliwać kulki, oczywiście my nią będziemy sterować. W taki sposób aby kulki wpadł...

Strzelaj do owoców Strzelaj do owoców

W grze z armaty musimy owocami strzelać do owoców. Jednak należy pamiętać iż takimi samymi owocami s...

Obrona teretorium Obrona teretorium

Łatwa gra w której będziemy musieli obronić nasze teretorium na którym się znajduje zamek jak i też ...

Działo Działo

Działo samobieżne to właśnie nim będziemy grali i strzelali do wrogów zarówno z ziemi jak i też z po...

Gra z balonikami Gra z balonikami

Baloniki + działo to połączenie może oznaczać tylko jedno. Będziemy strzelać do znajdujących się bal...

Gra w strzelanie z armaty Gra w strzelanie z armaty

W tej grze będziemy strzelać z armaty do naszego wroga. Będziemy musieli ustawiać lufę armaty w okre...

Bombowy królik Bombowy królik

Gra w której bronimy wierzy na której przebywa królik. Do naszej dyspozycji jest działo wojskowe. St...

Strzelanie z armat Strzelanie z armat

W tej grze przenosimy się do czasu kiedy używane były armaty. Będziemy musieli tymi armatami rozburz...

« poprzednia 1 2 następna »

gry armaty

gry armaty Jeżeli poszukujecie gier gdzie będziemy strzelać z dział i armat, zarówno na lądzie jak i na morzu to kategoria gry wystrzeliwanie z armaty do celu jest dla Was. Baw się przez cały dzień. Kilkanaście rodzai różnych gier tutaj trafiło, każda z nich jest zupełnie inna o ciekawych wymaganiach. Będziemy mogli ostrzeliwać w grach zamki jak i też niszczyć nimi statki w bitwach morskich oraz strzelać różnymi przedmiotami na znaczne odległości. Jeżeli jakaś z gier Ci się spodobała po prostu dodaj ją do swojej listy ulubionych gierek. Wojskowe misje i pojedynki właśnie z tymi broniami są dostępne w tym dziale dla niej i dla niego.Niech bitwa się rozpocznie! Cannon Brawl to gra akcji RTS 2D o zniszczalnym terenie. Gracze muszą myśleć szybko, aby przegrupować swoich przeciwników w tej grze 2D artylerii w czasie rzeczywistym. Zdobądź pływające wyspy i upuść maszyny wojenne z sterowców, by zdobyć mapy, które można całkowicie zniszczyć. Ostrożnie strzelaj umiejętnościami z każdej machiny wojennej, ale nie trwa to zbyt długo - przeciwnicy działają w odwecie w czasie rzeczywistym! Gra pełna jest wojennych maszyn do odblokowywania i odkrywania, pilotów statków powietrznych i mnóstwa unikatowych map, które popchną graczy, aby opracowali nowe plany ataku w celu pokonania przeciwników. Dzięki broni do odblokowania i obrony, którą można odkryć podczas kampanii i zbrojowni, gracze znajdą mnóstwo nowych strategii do wymyślenia na najbardziej efektywne zwycięstwo. Cannon Brawl łączy klasyczną grę artylerii z ekscytującym tempem RTS. Istnieje napięcie pomiędzy doskonaleniem trajektorii następnego strzału i utrzymywaniem APM, aby zmaksymalizować każdą salwę ataku. Cannon Brawl pęka od treści: - Trzydzieści siedem zniszczalnych map 2D - Pełna kampania dla pojedynczego gracza, z dwudziestoma misjami i dziesięcioma poziomami puzzli - Konkurencyjne internetowe i lokalne tryby dla wielu graczy z siedmioma mapami do walki - Dziesięć możliwych do odblokowania sterowców, każdy z własnym unikalnym profitem - Piętnaście unikatowych machin wojennych, w tym armaty, lasery i wiele innych

Aktualizując rozgrywkę ukochanych 16-bitowych oryginałów, Cannon Fodder łączy szybką akcję strategiczną z diabelskim poczuciem humoru, dzięki któremu stała się hasłem: wojna nigdy nie była tak zabawna. Dla tych, którzy nie przeszli wyjątkowego treningu wojskowego Cannon Fodder, gracze dowodzą oddziałami żołnierzy, pojedynczo lub grupowo, w różnych misjach bojowych na piechotę i pojazdach, podczas gdy generalnie wydmuchują rzeczy i powodują niezliczone ilości chaos militarny. Gra ma unikalny i charakterystyczny styl wizualny, który jest niewątpliwie Cannon Fodder. To nowa wersja, która nie jest tylko ładnym hołdem, opiera się na klasycznej taktycznej rozgrywce bojowej i wprowadza szereg nowych funkcji, takich jak zdolność wywoływania ataków powietrznych, wykonywanie radarowych wymiatania, a także wyzwalanie wielu nowych broni, w tym miotaczy ognia. i karabiny snajperskie. W miarę trwania konfliktu akcja jest zgłaszana na żywo przez kanał w nowym kanale FTV, dzięki czemu można lepiej spojrzeć na bohaterów gry. Zdolność bezprzewodowa konsol hosta daje kolejną ekscytującą innowację: rozgrywkę w trybie czterech graczy w trybie deathmatch, a także w trybie współpracy.

Cannon Fodder 3 to taktyczna gra akcji, która odziedziczyła styl i tradycje oryginalnej gry. Wojna trwa, a jej skala jest prawie taka sama jak poprzednio. 500 poborowych jest wysyłanych na spotkanie z przeznaczeniem. Co na nich czeka? Generał gwiazdy czy łóżko honorowe? Ci żołnierze z XXI wieku są wyposażeni znacznie lepiej niż ich poprzednicy z 1994 roku. Mają 8 rodzajów maszyn, odpowiednich do operacji lądowych, naziemnych i powietrznych, a także 17 rodzajów broni od karabinów szturmowych po bombę atomową. Potyczki mają miejsce na całym świecie, a nawet w kosmosie! Będziesz walczył przez cały dzień i noc, w upalną i zimną pogodę, w śniegu i deszczu. Wróg jest utalentowany - są terroryści z całego świata i dysponują najnowocześniejszymi technologiami: teleportacją i różnymi zmechanizowanymi systemami walki. Nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z wielkimi wyzwaniami: uderzeniami artyleryjskimi, nieprzebytymi polami siłowymi, automatycznymi wieżami, samobójcami i gigantycznymi humanoidalnymi robotami. Twoja przydatność przyda się: twoje działania nie ograniczają się do uboju i zniszczenia. Będziesz musiał przechwytywać wrogie pojazdy i bazy, ratować zakładników i skazańców, trzymać linię i strzelać z wieżyczek, szukać dysków z danymi i części zapasowych, naprawiać zepsute roboty i ominąć pola minowe. Dowództwo uważnie obserwuje postępy twojej operacji: misje mogą zostać przerwane z powodu poważnego przestępstwa; drobne niewłaściwe zachowanie zostanie upomniane, a wielkie osiągnięcia zostaną nagrodzone medalem i promocją. Ostatecznie najlepsi żołnierze otrzymają największą nagrodę: wrócą do obozu macierzystego, gdzie czekają na nich ciepłe koszary wojskowe, gorąca żywność wojskowa, miękkie koi wojskowe i delikatny sierżant. Aż do następnego razu.

Kategorie